Anunt circ

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tribul HD este profund impresionat de aceasta veste uimitoare. In speranta ca tribul CIRC nu "va dispare de pe harta in 6 luni, asa cum s-a intamplat cu HD-ul" (citat al conducerii SOF in momentul declansarii razboiului cu HD), atunci, va dorim sa va bucurati de roadele acestui razboi!

Numai bine!

Pardon ,era vorba de HL si daca te uiti atent pe harta...
 

DeletedUser2147

ma cam doare undeva ca ma ierti tu sau nu ;)
ti-as spune unde dar sunt baiat finut :D
 

DeletedUser

iti spun eu de ce te doare ... il folosesti prea mult pentru a gandi cu el.

si cum cel mai prost cedeaza primul ... nu o sa imi mai pierd timpul cu cei care imi dau curaj.
 

DeletedUser31088

M`am bucurat cand am citit acest lucru ! As vrea sa zic succes ambelor tabere :) dar le urez succes doar CIRC`arilor ;)
 

DeletedUser

Pardon ,era vorba de HL si daca te uiti atent pe harta...

Poti sa-i spui H@IT@, HL sau HD, important e ca suntem tot aici. Voi ati fost vitejii, arogantii, increzutii, mincinosii, avarii, care erau siguri ca ne scot de pe harta in 6 luni. Si cand spun voi, ma refer strict la acele persoane care au vrut sa ne injoseasca prin afirmatia: "Declarati-va invinsi pe extern si in clipa urmatoare SOF va pune capat razboiului cu HD (HL/H@IT@)".


Acum ca aveti experienta cu noi, eu zic sa faceti acelasi lucru si cu conducerea CIRC, poate ei sunt mai ingaduitori ca noi!
 

DeletedUser

Hai ca asta e tare de tot....auzi tu...sa va declarati invinsi pe extern...parca sar juca dea regii...se cred buricu pamantului. Nu am nimic nici cu SOF nici cu CIRC...sa castige ai mai buni...
 

DeletedUser

Hai ca asta e tare de tot....auzi tu...sa va declarati invinsi pe extern...parca sar juca dea regii...se cred buricu pamantului. Nu am nimic nici cu SOF nici cu CIRC...sa castige ai mai buni...

Ei si tu! lumea vorbeste si din Sof si din HD...daca zice unu ca-i rupe capu' la altul, tu crezi?
 

DeletedUser

Pardon ,era vorba de HL si daca te uiti atent pe harta...

Pardon,HL se batea la vremea respectiva cu un trib cu 60-70 de membrii,nu cu SOF de acum care din dorinta nebuna de a inchide serverul a racolat haotic de pe harta tot ce este mai labil,doar pentru a creste in puncte.:cool:
 

DeletedUser2154

Adevar graiesti...si asta a adus multa nemultumire printre oamenii activi din trib!
 

DeletedUser3061

deci eu chiar nu inteleg discutiile acestea.... cu x sau y... ramne de vazut ceea ce poate face sof sau ce poate face circ... nu stiu de ce dar am ciudata impresie ca o sa fie macel....pana in prezent sof a promis ca va scoate HD in cateva luni de zile si uite ca dupa aprope un an de razboi HD inca rezista si chiar foarte bine....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

interesant !!!

E din ce in ce mai clar !
- Pe Lumea 1 nu mai este loc pentru inactivi...incepe sa cearna sita..

Distractie placuta !..;))
 

DeletedUser3061

traiasca tovarasu meu de arme japoneza... si confratele lui comyro... sanatate multa cinste... si de ce nu si un scaun cu rotile ca sa nu ii ia cumva ameteala:))

Va pupa patriarhu
 

DeletedUser32035

cred ca o sa fac si eu un anunt cat de curand ca sunt oameni care ma supara si nu imi place asta ....
 

DeletedUser

DIn cate stiu eu ca diplomat SOF care a negociat diplomatia SOF cu tribul CIRC trebuia sa existe doua saptamani din momentul anuntului pana la inceperea razboiului. Chiar nu vreau sa comentez , dar se pare ca un cuvant dat numai are nici o valoare in ziua de astazi.
 

DeletedUser3061

DIn cate stiu eu ca diplomat SOF care a negociat diplomatia SOF cu tribul CIRC trebuia sa existe doua saptamani din momentul anuntului pana la inceperea razboiului. Chiar nu vreau sa comentez , dar se pare ca un cuvant dat numai are nici o valoare in ziua de astazi.

iar din cate stiu eu SOF nu trebuia sa atace membri din CIRC, ieri toata ziua ati luat sate cu duimul de la membri din circ, dupa care ca niste misei le-ati cedat celor din RY....
noi cred ca am procedat mai mult decat corect si moral fata de voi, pe cand colo voi nexam... numai vorbaraie si numai prosteala.

asa ca nu vad ce te deranjeaza pe tine mariuse ca noi am atacat imediat.. atata timp cat sof a luat ieri mai multe sate din circ, desi s-a incercat a se vorbi cu conducerea tribului insa aceasta nu a dorit sa se impuna in fata celor care atacau membri din circ, si ca atare s-a ajuns aici.

Pe japoneza cand l-ati prins cu sprijin la RY de N ori nu l-ati dat afara pe assla cand l-ati prins cu srijin la wild l-ati dat afara instant... e uite coane ca roata usor usor se intoarce....
 

DeletedUser

dar de adix ce ziceti?
hai sa nu mai rascolim in istorie, este un joc de razboi.
asta isi dorea toata lumea, razboi.
SOF nu vroia sa-l declare si i-a lasat pe cei din CIRC.
sa castige cel mai bun. prognoza mea este ca o sa fie cel mai urat razboi.
 

DeletedUser

Tocmai de aceea am preferat sa nu comentez deoarece nu stiu ce s-a intamplat in ultimul timp, eu stiam doar ce negociasem eu cu tribul vostru si a fost , doar un punct de vedere. Stiam ca sunt multe polite de platit intre cele 2 triburi , in fine chiar nu mai conteaza.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus