Anunt circ

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai de ce mai mariane poti sa ma contraici ca nu este asa?.... haide mai ce naiba avem pretenitii de la tine... doar acuma nu te superi daca vor intra colegii tai la noi.sincer chiar nu vad de ce te superi asa de tare


cum o sa supar eu vreo data pe tine bre? :)
 

DeletedUser3061

cum o sa supar eu vreo data pe tine bre? :)

nu mai vorbi asa ca pe urma iarasi zice lumea ca si pe contu tau tot eu joc... nu ca nu ar fi adevarat... dar stai sa ii mai lasam un pic in suspans.... sa vezi cand o sa plece atacurile alea de la tine ii iei ca din oala.... )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

Circ voi si asa nu doarmiti noptile sa bagati atacuri pe ry,acuma va trebui sa uitati de sarbatori/aniversari si toate tipurile de distractii.
 

DeletedUser3061

Circ voi si asa nu doarmiti noptile sa bagati atacuri pe ry,acuma va trebui sa uitati de sarbatori/aniversari si toate tipurile de distractii.

amice tu din ce gaurica ai mai iesit... dute mai tati mai si culcate la loc te rog eu.... imi place de tine esti foarte haios.......
 

DeletedUser

baghera am observat ca topicul era trist,si de frica sa nu iesi am spus ceva ´´haios´´ asa ne onorezi cu prezenta aici !
 

DeletedUser3061

baghera am observat ca topicul era trist,si de frica sa nu iesi am spus ceva ´´haios´´ asa ne onorezi cu prezenta aici !


si tu joci pe L1 in spatele blocului ?
mosule te rog eu mult de tot lasa-ne ca ne obosesti deja si uite ce era sa fac din cazua ta sa ratez un atac pe colegii mei din sof... pai e frumos ce faci tu imi distragi atentia...
 

DeletedUser

Da ,am Elitebook si se poate juca,trag cablu de la etaju 4 pana la banca din fata blocului ,fumez o tigara si ma joc triburile.´´COLEGI DIN sOF´´asa cum le zici tu,sigur osa aiba grija sa nu te plictissesti weekend-ul acesta !sau cel putin asa sper :D
 

DeletedUser

nu mai vorbi asa ca pe urma iarasi zice lumea ca si pe contu tau tot eu joc... nu ca nu ar fi adevarat... dar stai sa ii mai lasam un pic in suspans.... sa vezi cand o sa plece atacurile alea de la tine ii iei ca din oala.... )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


pe contul meu nu a mai jucat nimeni niciodata si nici nu va juca

si nu mai baga nici u strambe aiurea:((
 

DeletedUser3061

pe contul meu nu a mai jucat nimeni niciodata si nici nu va juca

si nu mai baga nici u strambe aiurea:((

haide mai mariane acuma nu trebuie sa te superi dar macar sa spunem la lume adevaru... iti dai seama cata dezamagire pe cativa insi din sof cand o sa te vada din nou in circ alaturi de colgi tai din PAs.... o sa te treaca la inobilare inerna de pe acuma....


cat despre cont da asa este doar tu si eu jucam pe acel cont...:))))))))


mariane ne apucam din seara asta in 33 si in 34? sau asteptam pana main cand ataca si Hd... ai terminat de facut nobili unde te-am rugat:))))))))))))))) vezi ca uscatu e ud leoarca acuma asa am auzit...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3061

daca tot te declari fan, ingenuncheaza ca sa te miruiasca patriarhul pisi

mai better io stiu ca tu est suparat ca nu mirui si pe tine... dar uite cum facem ca sunt baiat bun te bag si pe tine un pic sub patrafir.... asta ca sa nu zici tu ca sunt eu baiat rau :)))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser8678

eu stiu ca esti baiat bun, insa prefer preoti adevarati, nu din astia contrafacuti la un pahar de bere ... fara suparare ...
 

DeletedUser1136

haide mai mariane acuma nu trebuie sa te superi dar macar sa spunem la lume adevaru... iti dai seama cata dezamagire pe cativa insi din sof cand o sa te vada din nou in circ alaturi de colgi tai din PAs.... o sa te treaca la inobilare inerna de pe acuma....


cat despre cont da asa este doar tu si eu jucam pe acel cont...:))))))))


mariane ne apucam din seara asta in 33 si in 34? sau asteptam pana main cand ataca si Hd... ai terminat de facut nobili unde te-am rugat:))))))))))))))) vezi ca uscatu e ud leoarca acuma asa am auzit...

da unde e uscatelul? nu prea il vad pe extern si din cate am inteles el a vrut acest razboi:D
 

DeletedUser3061

da unde e uscatelul? nu prea il vad pe extern si din cate am inteles el a vrut acest razboi:D



eeeee cum unde e uscatu... pai tu nu ai auzit cea mai tare stire... uscatu poate inobila si daca nu joaca..... uscatu poate sa il bata pe chuck norris doar cu o lancie, atat de smecher este el ... uscatu is the best..... sailor....:))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

haide mai mariane acuma nu trebuie sa te superi dar macar sa spunem la lume adevaru... iti dai seama cata dezamagire pe cativa insi din sof cand o sa te vada din nou in circ alaturi de colgi tai din PAs.... o sa te treaca la inobilare inerna de pe acuma....


cat despre cont da asa este doar tu si eu jucam pe acel cont...:))))))))


mariane ne apucam din seara asta in 33 si in 34? sau asteptam pana main cand ataca si Hd... ai terminat de facut nobili unde te-am rugat:))))))))))))))) vezi ca uscatu e ud leoarca acuma asa am auzit...

zi sefu unde sa dau cu nob???
 

DeletedUser3061

zi sefu unde sa dau cu nob???

mane vom face exact cum am vorbit... stai asa nu te grabi ca stricam tot planul si pe urma nu mai poate uscatu sa il bata pe chuck norris doar cu o lancie.... mi-e ca la cat de berbec e vine cu o spada...:)))))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus