Anunt SH

  • Autor subiect DeletedUser4933
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4933

Am ajuns la final, Eu ma voi retrage si probabil tribul SH dispare, majoritatea vor pleca in alte triburi iar cei ramasi probabil isi var da delete, asa cum voi face si eu, ca si trib am fost o figura proeminenta pe luma 1 am avut si avem jucatori extraordinari cu care m-am inteles de minune, toti am tratat jocul ca atare si am cautat sa ne distram pe el.
Nu am sa reprosez nimic nimanui, cu toti dusmanii din joc ne-am batut frumos si cam de fiecare data pe ansamblu am castigat, am si pierdut dar niciodata nu am fost invinsi...niciodata nu ne-a fost eliminat vreun jucator sau decimat, am stiut sa ne aparam si mai ales fiind un trib agresiv si ofensiv am stiut mai bine decat oricine pe harta asta sa atacam.
Dar cum toate au un sfarsit, si din cauza timpului pe care il solicita jocul la nivelul asta e timpul sa alegem ce e mai important in viata, un joc, sau viata reala, si eu ca multi altii inaintea mea a ales.Ceea ce vor alege colegii mei de trib este dorinta lor...nu am indemnat pe nimeni sa se lase si daca ei inca au timp si pot vor juca in continuare, daca vor sa pastreze SH iarasi e alegerea lor, cei care simt ca a venit sfarsitul odata cu mine se duc in alte triburi sau isi dau delete...este lbera lor alegere...celorlati le urez un joc placut in continuare.
Este un anunt si comentariile rautacioase nu isi au locul pe acest topic.
La revedere.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bafta in RL! chiar daca ne-am mai contrat pe ici pe colo ai fost unul dintre adversarii cu care mi-a facut placere sa joc!
 

DeletedUser

Jucatorii SH si mai ales conducerea isi dau delete de frica. Frica de a fii infranti. Dupa cum zicea mazare niciodata nu au fost invinsi, si aparent prin aceasta rusinoasa iesire numit delete vor incerca sa ramana neinfranti. De fapt, pleaca cu coada intre picioare :))))))

(glumeam)



Sarbatori fericite si multa bafta in viata reala !!!
 

DeletedUser4933

Jucatorii SH si mai ales conducerea isi dau delete de frica. Frica de a fii infranti. Dupa cum zicea mazare niciodata nu au fost invinsi, si aparent prin aceasta rusinoasa iesire numit delete vor incerca sa ramana neinfranti. De fapt, pleaca cu coada intre picioare :))))))

(glumeam)



Sarbatori fericite si multa bafta in viata reala !!!


Numai un psihopat care nu are viata reala ar putea scrie asa ceva....dar daca atat te duce capul e numai treaba ta...pacat ca mai vad si mai citesc si altii si ne dam seama toti ce ai in cap...doar joc,joc,joc si iar joc.
 

DeletedUser4933

Bafta in RL , poate acolo vei avea mai mult succes!

Am avut un succes enorm aici pana azi...sunt numarul 1 la agresori ceea ce spune multe...eu nu am stat sau sa prefer sa adun sate de la colegi doar ca sa strang 1000 de sate pentru ca daca faceam asta aveam 1000 de sate..eu atat cat am jucat am JUCAT!!! spre deosebire de altii despre care nu pot spune acelasi lucru, asa ca e normal sa ma plictisesc atunci cand eu atac organizat regulat si cand aproape toate satele pe care le am au fost cucerite prin sute mii de ore de calcule planuri si lansari de atacuri....nu pot spune ca tu ai avea idee despre asa ceva...asa ca nu fi ironic...eu mi-am facut jocul si cam atat...e suficient!!
 

DeletedUser

@Numai un psihopat care nu are viata reala ar putea scrie asa ceva....dar daca atat te duce capul e numai treaba ta...pacat ca mai vad si mai citesc si altii si ne dam seama toti ce ai in cap...doar joc,joc,joc si iar joc.



mazarica ma asteptam la un raspuns mai bun de la tine :)))))
 

DeletedUser

Numai un psihopat care nu are viata reala ar putea scrie asa ceva....dar daca atat te duce capul e numai treaba ta...pacat ca mai vad si mai citesc si altii si ne dam seama toti ce ai in cap...doar joc,joc,joc si iar joc.

stiu eu ce are in cap si imi place :D

in sfarsit ati realizat ca trebuie sa dispareti depe harta...bafta in orice altceva in afara Romaniei
 

DeletedUser

Am avut un succes enorm aici pana azi...sunt numarul 1 la agresori ceea ce spune multe...eu nu am stat sau sa prefer sa adun sate de la colegi doar ca sa strang 1000 de sate pentru ca daca faceam asta aveam 1000 de sate..eu atat cat am jucat am JUCAT!!! spre deosebire de altii despre care nu pot spune acelasi lucru, asa ca e normal sa ma plictisesc atunci cand eu atac organizat regulat si cand aproape toate satele pe care le am au fost cucerite prin sute mii de ore de calcule planuri si lansari de atacuri....nu pot spune ca tu ai avea idee despre asa ceva...asa ca nu fi ironic...eu mi-am facut jocul si cam atat...e suficient!!

bine zis!

fiecare are viziunea lui asupra jocului. unii vor sa termine L1 pe primul loc prin orice mijloace, altii vor sa creasca sate de la 116, altii sa innobileze intern sau barbari...si putini sa creasca prin cuceriri de la adversari!

succes.
 

DeletedUser

Prin felul in care vrei sa renunti nu arata decit faptul ca renunti fara putina demnitate.
Imi pare rau sa-ti spun asta dar mai sus ai scris de orele de munca petrecute si multe calcule si alte chestii care nu arata decit ca psihic ai clacat.Un jucator nu face ceeace faci tu acum.Cel mai onorabil era sa cedezi satele in trib la tine fara sa se stie.
Te inteleg , ca in ultima perioada nu ai iesit cu nimic nou pe forum si ti-ai spus ca vrei sa apari cu ceva nou.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4933

Prin felul in care vrei sa renunti nu arata decit faptul ca renunti fara putina demnitate.
Imi pare rau sa-ti spun asta dar mai sus ai scris de orele de munca petrecute si multe calcule si alte chestii care nu arata decit ca psihic ai clacat.Un jucator nu face ceeace faci tu acum.Cel mai onorabil era sa cedezi satele in trib la tine fara sa se stie.
Te inteleg , ca in ultima perioada nu ai iesit cu nimic nou pe forum si ti-ai spus ca vrei sa apari cu ceva nou.

Am uitat sa mentionez ca nu dau delete...contul va ramane pe mana unui alt jucator de marca din SH acesta va fi uzzica.

Daca a te lasa de un joc inseamna a claca, sau a nu avea demnitate...:) ajung la concluzia ca tu altceva in afara de joc nu mai faci...eu am familie job, nu mai am timp de prostii...sate si certuri cu oameni de genul tau, h3ro sau aquilla care altceva in viata nu mai vedeti in afara de joc.
Eu am anuntat frumos si elegant ca renunt asa ca nu ma lua cu texte de genul asta ca nu mai tin...nu ma mai atinge nimic.
Eu am demnitate in viata reala...tu deja ai devenit psihopat pe jocul asta....brrrr
 

DeletedUser

h3ro asta nu prea judeca,probabil si-a luat prea multe picioare in cap de la zmarandescu
 

DeletedUser

e asta e problema la tine mazare...tu nu cred ca ai nici 10 % ala al meu ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus