Anunt SH

  • Autor subiect DeletedUser4933
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5151

decat cateii tai uscatule mai bine sitter unu la toti , sa fim seriosi, ai numai inapti in grupa carora trebuie sa le spui pe cine sa atace si la ce ora, si o mai fac si penibil. La noi in sh fiecare isi facea planu de atac, doar se rezerva si se stabilea ora, nu era nimeni catel ca her0 la tine si distrusu alalalt de lord kaos si cine mai e.. asa ca nu mai comenta de soful tau, SOF nu mai exista, SOF era higheavean si cu eugen man, acum sof = nimicuri precum dakkon , nanmarius si altii care nu dau atacuri cu anii.. intradevar adevarati jucatori de triburi.. ca doar mai tb sa jucati inca minim 5 ani, si nu tb sa pierdeti vreun taler :)) hai pa

Multumesc pentru parerea ta :).

Tu chiar crezi ca eu stau la comanda cuiva? Am fost dat afara de 2 ori din SOF, dat afara din TLD (nu, nu sunt mandru de asta, dar asa s-a intamplat) tocmai pentru ca nu am stat la comanda nimanui.

Topogigeo de la voi poate sa iti confirme, ca l-am atacat si de unu singur, nu am stat la comanda nimanui niciodata. In ultima vreme mai mult eu am atacat in SOF.

Nu doream sa postez nimic aici, dar nu am ce face, asa ca te rog frumos sa iti modifici postul si sa iti ceri scuze pentru afirmatia ta!
 

DeletedUser

@wldsnk Chiar nu ma pun la mintea ta, crezi ca mie imi convine sa innobilez sute de sate de barbari sau sa ii pun pe colegii mei ca o prioritate sa incercam sa terminam odata cu blestematele astea de sate de barbari care ne-au fost lasate de fosta conducere si pe care i-a durut undeva ca si-au parasit colegii in mijlocul unui razboi si au crezut ca daca isi sterg conturile au sa dispara cu demnitate de pe acest joc. Singurul care va ramane un conducator adevarat a fost eugenman, care s-a lasat cu demnitate si merita tot respectul. Eu cu colegii mei am reusit sa redresam situatia si sa o stabilizam. O sa vreau sa te vad pe tine mare lider care esti ce vei face cu SH si cum vei redresa situatia si cum le vei tine moralul sus colegilor tai. Am tot respectul pentru mazare care a facut parte dintr-un trib dusman si care a condus dupa parerea mea bine tribul vostru, dar pentru tine din seara asta am numai dispret pentru ca esti cel mai slab lider de trib pe care l-am intalnit vreodata. Cand au aparut satele de barbari ale lui vadimash , parca am vazut ca te-ai infipt si tu in ele, sa inteleg ca ai prins si tu gustul satelor de barbari si numai iti place razboiul.
 

DeletedUser

rusine... cu codita intre picioare... :) un doi un doi :)
Mazare, macar de aveai demnitatea sa nu ii iei drepturile lui Sorin si sa te porti mai frumos cu el ;) doar el te-a tinut in trib ;)

Sorin nu va mai avea niciodata drepturi in SH! si ast nu ptr ca nu mai vrea mazare sa ii dea ! Ci ptr ca eu am intrezis si voi interzice de acum incolo acest lucru !Si te rog Teo nu mai ** daca nu stii intreaga poveste :) Si am sa rog toate persoanele care nu cunosc povestea SH sa nu se amestece si sa nu faca afirmatii prostesti !
Cat despre aceasta iesire a lui mazare din lumea tribala nu pot sa spun decat tot respectul ptr ca si-a dat seama ce este mai important ! Si a ales Viata in locul unui Joc !Eu alegerea asta am facut-o acum ceva timp si nu regret (chiar daca mai revin din cand in cand pe aici )!
SH-ul se pare ca nu va dispare .. ptr ca sunt destui care vor continua sub numele acesta ! Au tot sprijinul meu ! Ca de fiecare data cand SH-ul a avut probleme .. voi reveni o perioada pana cand vom reusi sa redresam putin lucrurile si pana ceilalti se vor pune pe picioare ( la rugamintea unora ) si apoi iar ma voi lasa !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser184

ce ar fi sa lasati spamul pentru alta locatie?nu de alta aici este politica si propaganda.
aviz amatorilor - considerati acest mesaj un avertisment general.
orice mesaj venit dupa, care incalca regulamentul, duce la sanctiunea de rigoare.
 

DeletedUser

Bafta in RL Mazare si felicitari pt succesele obtinute pana acum in joc.

Si pentru comentatori... h3ro, nu esti cel mai indicat sa vorbesti despre calitatile de jucator ale cuiva, avand in vedere "istoria" ta in acest joc. Multi poate au uitat, dar comparand cazurile, din cate stiu eu, Mazare nu s-a adapostit niciodata pt puncte, in tribul dusman, cum ai facut-o tu.
Asa ca nu are sens sa comenteze careva calitatil de jucator ale nimanui..s-a retras un jucator, punct. Va convine sau nu, asta e.
 

DeletedUser4933

Hai ca ati creeat o ambuscada pe topicul asta asa cum faceti pe fiecare, spam, spam si iar spam, am vrut sa dau delete dar pana la urma s-a gasit cineva care sa se ocupe in continuare, foarte bine! Ar trebui sa va bucurati ca aveti cu cine sa va bateti...eu nu mai am timp de chestii de genul asta...am JUCAT destul 2 ani...inca sunt 70-80% din jucatori care ori nu stiu sa se apere ori nu stiu sa atace, mai sunt altii ca h3ro care traiesc numai pentru forum ca pe joc sunt incapabili, mai sunt si altii care au ales sa isi faca numai aparare si sa adune satele celor care se lasa (e si asta o metoda) dar daca au ajuns prin inobilare interna la 600 de sate sa nu incerce sa se creada sau sa se dea mari jucatori pentru ca nu sunt!!! au 5-600 de sate primite moka, nu castigate deci nu pot sa vina sa spuna ca fac ei si dreg pentru ca stim ca nu sunt in stare.
In SH exista numai jucatori care stiu cu ce se mananca jocul asta si cu care am colaborat de-a lungul timpului...si am si demonstrat asta acum in ultimul razboi ca ne puteti lua doar boii de la bicicleta, nu si satele, ca sa ne luati satele mai aveti nevoie multi sa mai invatati cate ceva despre jocul asta, va urez distractie placuta in continuare ca eu deja am ales sa ma mai distrez si altfel...atat cat am jucat am alocat mult timp jocului si am dat lectii, acum decat sa aloc mai putin timp si sa joc slab, mai bine inchei.
Asa ca eu inca sunt pe locul 1 la agresori...de la locul 3 in jos mai aveti de jucat inca un an cel putin ca sa omorati atatia soldati cati am omorat eu cu atacurile mele...si nici la aparare nu stau prost.
Sarbatori fericite!
 

DeletedUser

Si uite cum am ajuns sa mancam si coliva SH-ului :D

In rest, cum sunt un bun crestin si am intrat in perioada Sfintelor Sarbatori de Iarna o sa ma abtin de la alte comentarii...Va urez doar mult succes in viata reala!

Sarbatori Fericite! :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser370

certuri, certuri si iar certuri... jocul asta imita atat de bine viata reala.. :))

in fine...felicitari mazare pt ce ai facut, sorin, mada, taotao si tuturor celor ce au pus suflet pt SH. sper ca SH va continua...sau cel putin ca prieteniile obtinute prin SH nu se vor rupe...caci asta este cel mai important.

Sarbatori Fericite!
 

DeletedUser

Draga Octavian .. stai linistit ca nimeni nu mananca coliva SH-ului .. dupa cum spuneam eu am revenit !
Andrei te pup si Sh-ul nu va muri ... si multumesc ptr felicitari .. dar cred eu ca cele mai multe felicitari ii apartin lui Ionut!
 

DeletedUser4933

Si uite cum am ajuns sa mancam si coliva SH-ului :D

In rest, cum sunt un bun crestin si am intrat in perioada Sfintelor Sarbatori de Iarna o sa ma abtin de la alte comentarii...Va urez doar mult succes in viata reala!

Sarbatori Fericite! :)


Tu ai putea sa mananci mazare aia primita la borcan...ca am inteles ca toti iti fac cadou mazare la borcan/cutie cand te duci la intalniri...dar sa nu te superi, ca nu cred ca fac misto de tine intentionat! probabil te cred mai fraier un pic. dar lasa ca te faci tu mare.
 

DeletedUser4933

Draga Octavian .. stai linistit ca nimeni nu mananca coliva SH-ului .. dupa cum spuneam eu am revenit !
Andrei te pup si Sh-ul nu va muri ... si multumesc ptr felicitari .. dar cred eu ca cele mai multe felicitari ii apartin lui Ionut!

Multumesc Desire...bineinteles ca SH-ul nu va muri...nici nu stiu de unde le vin ideile astea unora...toti sunt unu si unu in SH cu sau fara mine tot aia e si tot asa vor juca...adica la fel de bine.
 

DeletedUser

Tu ai putea sa mananci mazare aia primita la borcan...ca am inteles ca toti iti fac cadou mazare la borcan/cutie cand te duci la intalniri...dar sa nu te superi, ca nu cred ca fac misto de tine intentionat! probabil te cred mai fraier un pic. dar lasa ca te faci tu mare.

Si in ultima clipa faci dovada ca esti un frustrat!

aceea a fost o gluma facuta de foarte multa vreme de un prieten din joc...a fost o singura cutie de mazare, o singura data si te anunt ca ne-am amuzat copios cu acea ocazie...pe seama ta :D ... fraierul nu stiu cine este...tu sau eu....eu zic ca tu...dar in fine nu imi mai pierd vremea cu retardatii de peste 30 de ani! :D

Bafta la scoala ajutatoare ca se apropie examenele la tabla inmultirii si dictare :D
 

DeletedUser

Hmm, iar s-a suparat Bonduellu ?:) Anta, ce i-ai facut omului? de ce nu il lasi sa se retraga in linisite ?:) doar vin sarbatorile ...

Mazare, cine ziceai ca o sa fie pe contul tau?:D ( curiozitatea ma omoarA) :D
 

DeletedUser4933

Si in ultima clipa faci dovada ca esti un frustrat!

aceea a fost o gluma facuta de foarte multa vreme de un prieten din joc...a fost o singura cutie de mazare, o singura data si te anunt ca ne-am amuzat copios cu acea ocazie...pe seama ta :D ... fraierul nu stiu cine este...tu sau eu....eu zic ca tu...dar in fine nu imi mai pierd vremea cu retardatii de peste 30 de ani! :D

Bafta la scoala ajutatoare ca se apropie examenele la tabla inmultirii si dictare :D

Bai frate pe tine te inteleg perfect,...pe joc te-am rupt in doua!! si pe tine si pe tribul ala al vostru de pastori la oi, e normal sa fi suparat dar incearca sa te maturizezi ca multi spuneau ca esti esti imatur..ai pierdut niste sate, si ce!, ai luat altele la margine si le-ai crescut cum faceam noi toti acum 2 ani de zile, nu e nici o rusine...macar acolo la margine sunt jucatori la acelasi nivel de joc cu tine...ai sanse de supravietuire mai mari si oricum te poti lauda ca satele pierdute ti-au fost luate de mazare sau bonduel sau maxim sau cum vreti voi sa imi spuneti...nu ma deranjeaza absolut nici un apelativ...e bine ca nu va sunt indiferent..:)
Si apropo care ultima clipa? ca nu imi dau duhul...despre retarzi...ia intreaba-ti prietenii de la dristor cum te considera...o sa ii vezi ca zambesc subtil, dar acum ca sti de la mine, vei sti de ce zambesc...:)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus