Arme paladin

DeletedUser22973

Toporul lui Thorgard

Toporul lui Thorgard: Măreşte puterea de atac a luptătorilor cu toporul cu 40% şi cu 30% în apărare.

Si aku am 50% si gaseste alta arma!!
Io sunt multumit!!
 

DeletedUser

Eu am pentru arcasi si pentru catapulte :mad::mad: si acuma 44% sper sa fie toporu
 

DeletedUser

eu am pentru arcasi, berbeci si 97% dar de eri:)) speri s avin toporul ala odata
 

DeletedUser23664

e buna si lancea.....eu personal mai mult m_as multumi cu lancea ;)
 

DeletedUser

eu am lancea,spada si telescopul :D


KinGFlex
Puncte: 9.839
Rang: 2087
Inamici învinşi: 224.500 (4.)
Trib: Die.
 

DeletedUser

I :

Sceptrul lui Vasco

Nobilimea coboară adeziunea unui sat dusman cu cel puţin 30. In afară de aceasta, puterea de luptă se măreşte cu 30% la atac şi cu 20% la apărare

II :

Arbaleta lui Nimrod

Arbaleta lui Nimrod: Măreşte puterea de atac a arcaşilor călăreţi cu 30% şi cu 20% în apărare.
 

DeletedUser

hai ca a murit si goguta a meu de vreo 30 de ori si a omorat si el vreo 3 lanci, asa ca acuma am trei arme, flama, arbaleta lui nimrod, parca il, chema pe ala, si toporachele, arma mea de capatai.
 

DeletedUser23664

Eu sunt cio.andrey !

deci ma intelegi de unde intrebarea initiala.

si inca ceva...cei care au/au avut sceptrul ....vi s_a intamplat vreodata ca nobilul vostru sa scada adeziunea cu mai mult de 30 (bineinteles atunci cand e insotit de paladin cu sceptru) ...mie nu....nici pe .ro si nici pe .com
 

DeletedUser

deci ma intelegi de unde intrebarea initiala.

si inca ceva...cei care au/au avut sceptrul ....vi s_a intamplat vreodata ca nobilul vostru sa scada adeziunea cu mai mult de 30 (bineinteles atunci cand e insotit de paladin cu sceptru) ...mie nu....nici pe .ro si nici pe .com

1. Mi s-a intamplat sa iau un sat din 3 nobili (trenulet), fara Sceptrul lui Vasco, deci automat am scazut mai mult de 30 ;)
2. Nu exista .com exista .ro, .net, .pl, .hu si altele ...
 
Sus