B-W->Super trib sau un nimic?!

  • Autor subiect DeletedUser27667
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

De unde atata glorie? Din moment ce recrutezi 50 la suta din jucatorii din centrul hartii, nu cred ca e glorie.


Ce vor innobila cei din centru? se vor bate pe barbare de 500 puncte?
 

DeletedUser12439

..plus ca.. cunosc jucatori buni in B-w..cu unii am jucat impreuna..cu altii alianta personala.. motisor incearca si el sa faca ceva..interesant..gen sa moara cu glorie..genul de trib care are scurta viata dar moare cu glorie :p..poate ii iese..cine stie.


alianta personala.uau. ce aia?

motisor e femeie.tot respectul.
 

DeletedUser

alianta personala.uau. ce aia?

motisor e femeie.tot respectul.


..cum adica ce e aia?.. faptul ca actionam impreuna..cum ar trebui sa numesc? :p

nu mai zic..am vreo cativa din b-w pe langa mine :))..unul din ei..400 pct..si el ataca pe un aliat cu 14 lanci 7 sabii si 50 topoare..pai trupele astea la punctele lui si ..dupa atata timp..as da inceput nou :) ..altu 500 si ceva pct si are 40 lanci 40 sabii si 20 topoare.. asta e b-w..

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

punctangii domne , punctangii
am bagat un search pe tw dupa toti vecinii mei , lol cata zambetul mi-a aparut pe mutra :D
 

DeletedUser

Bahh? Stati asa ca mai am un scenariu genial : Sa presupunem ca nervu si cu flexu s-au infiltrat in Brigada Panselutelor. Ei acum sunt in stand by ,adica inactivi la figurat. Asteapta sa fie activati precum o bomba nucleara si sa prinda drept de conducere.Cu alte cuvinte sa devina ACTIVI LA PROPRIU . Va dati seama ca nervu si flexu or sa stea o noapte intreaga sa concedieze atatia pui de mamut? Eu sunt sigur ca nervu si flexu stau in sanul panselutelor ca 2 aheeni in Calul Troian asteptand sa doarma lumea din Troia . V-ati dat dracu cand ies aia 2 afara din cal. Or sa puta ca sconcsi ca nu si-au instalat dus in calul troian .
 

DeletedUser

punctangii domne , punctangii
am bagat un search pe tw dupa toti vecinii mei , lol cata zambetul mi-a aparut pe mutra :D

chiar toti incepatori?:))..poate unii au nick nou..cine stie..totul se vede la trupe :D

Bahh? Stati asa ca mai am un scenariu genial : Sa presupunem ca nervu si cu flexu s-au infiltrat in Brigada Panselutelor. Ei acum sunt in stand by ,adica inactivi la figurat. Asteapta sa fie activati precum o bomba nucleara si sa prinda drept de conducere.Cu alte cuvinte sa devina ACTIVI LA PROPRIU . Va dati seama ca nervu si flexu or sa stea o noapte intreaga sa concedieze atatia pui de mamut? Eu sunt sigur ca nervu si flexu stau in sanul panselutelor ca 2 aheeni in Calul Troian asteptand sa doarma lumea din Troia . V-ati dat dracu cand ies aia 2 afara din cal. Or sa puta ca sconcsi ca nu si-au instalat dus in calul troian .


omule..daca as avea conducere acolo...as lasa-o balta..cer intemeietor sa dizolv tribul..nu as sta ca tampitul sa concediez atata lume =)))


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de ce e misto sa concediezi 3000 de noobi, faci scurta la mana, e ca un fel de sport;)
 

DeletedUser

Ganditi-va mah, ca de-aia aveti cap: Credeti ca eu nu vreau sa-l aud pe nervu cum il injura pe-ala care a dat invitatii la peste 3000 de fire de pansele ? Toata noaptea da EJECT. Poate in cazul asta se lecuieste de a mai lasa orfani pe drum.
 

DeletedUser

tinere eu am prostul obicei de a cauta pe twstats trecutul vecinilor mei pentru a sti cu cine am de-a face si cui sa acord o atentie deosebita . detectivu' lu' peste a descoperit ca in 9x9 nu are motive de ingrijorare . lupa lui cea fermecata i-a spus asta :p

chiar toti incepatori?:))..poate unii au nick nou..cine stie..totul se vede la trupe :D

sa nu generalizam pentru ca nu este frumos din partea noastra . radem glumim dar totul pana la santul cu crocodili
 

DeletedUser

Daca nu reveniti la subiectul topicului acesta va fi inchis!

Pentru discutii libere aveti alt topic!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus