B-W->Super trib sau un nimic?!

  • Autor subiect DeletedUser27667
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Apărător: etalmacel
Ţel(direcţie): ying yang (497|541) K54

Număr: 18 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 18 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 

DeletedUser

Eu nu inteleg cu ce va deranjeaza ca sunt 3000, 4000, 5000.. e treaba lor ce fac, daca le place asa.Din aia 3000 am vazut si jucatori buni, cel putin 50. Pai aia 50 daca se apuca de dat lectii astora care nu stiu sa joace si ii mobilizeaza putin o sa iasa cam rau. Felicitarile mele Mihaelei ca poate rezista.


Un baiat cerebral..!
 

DeletedUser32745

Vrajeala pe capul lui... se lauda unii pe altii si nici macar nu cred in ceea ce au scris:)))
 

DeletedUser

daca joci de minim 2ani si inca mai crei in basme cu triburi de 3k membrii, inseamna ca ti-ai pierdut timpul degeaba...ba da' degeaba :O
 

DeletedUser11365

asta chiar ar fi o provocare,sa faci dintr-un mamut de asemenea dimensiuni,un trib..B-W astia,nu au nicio sansa de reusita,dar ma intreb daca cu 5-6 conducatori,foarte buni,care se stiu impune,si extrem de multa munca depusa,poti face un trib:confused:
 

DeletedUser37265

De mult nu s-a mai scris atat despre un trib. Va fi interesant.:)
 

DeletedUser40052

asta chiar ar fi o provocare,sa faci dintr-un mamut de asemenea dimensiuni,un trib..B-W astia,nu au nicio sansa de reusita,dar ma intreb daca cu 5-6 conducatori,foarte buni,care se stiu impune,si extrem de multa munca depusa,poti face un trib:confused:

poţi face , dar cu cei de acolo nu !
 

DeletedUser2821

daca joci de minim 2ani si inca mai crei in basme cu triburi de 3k membrii, inseamna ca ti-ai pierdut timpul degeaba...ba da' degeaba :O

Cam asta vroiam sa zic si eu , da m-am abtinut ca sa nu vina aia si sa incerce in 5 pagini sa-mi explice cum ca sunt foarte buni =) .
 

DeletedUser

Sunt si jucatori buni in B-W.Uitati cat au rezistat pana acum ...Cu toata harta la inamici inca se tin bine,desi pierd avantajul primilor 40.Totusi,macar o luna-doua B-W va mai domina harta.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Cum sa spui o asemenea aberati? Toata harta la inamici:))) Tu te-ai uitat o secunda pe o harta? Ei sunt harta=)), cel putin centrul ei!!
 

DeletedUser

Cum sa spui o asemenea aberati? Toata harta la inamici:))) Tu te-ai uitat o secunda pe o harta? Ei sunt harta=)), cel putin centrul ei!!


Ma si totusi la dusmani au cealalta jumatate de harta.Deci ...
Plus ca la primii 40 stau foarte bine.Si mai mult,la media de puncte/jucator e mai mare decat a catorva triburi din top 20 in ciuda numarului imens de membrii.Nu cred ca vreun trib le-ar putea face fata singur in momentul asta.
 

DeletedUser40097

Sunt si jucatori buni in B-W.Uitati cat au rezistat pana acum ...Cu toata harta la inamici inca se tin bine,desi pierd avantajul primilor 40.Totusi,macar o luna-doua B-W va mai domina harta.

Bla bla bla.. toata harta la inamici,au doar 6inamici,restu nu au avut tupeul sa le declare razboi.Lethal,IMMO,Lords si tribul de noobi ii domina la statistici pana acum,restul triburilor nu.
 

DeletedUser19202

Bla bla bla.. toata harta la inamici,au doar 6inamici,restu nu au avut tupeul sa le declare razboi.Lethal,IMMO,Lords si tribul de noobi ii domina la statistici pana acum,restul triburilor nu.

La statistici? :confused:

nu reusesc sa inteleg la ce te referi
 

DeletedUser19202

georgex te-a invitat în tribul Black And White Academy


acum chiar ca e nasol:)))))


ce ziceti de asta?


B-W A.

ஜ۩۞۩ஜ ஜ۩۞۩ஜ ஜ۩۞۩ஜ ஜ۩۞۩ஜ ஜ۩۞۩ஜ ஜ۩۞۩ஜ

Suntem academia Tribului
B-W

ஜ۩۞۩ஜ ஜ۩۞۩ஜ ஜ۩۞۩ஜ ஜ۩۞۩ஜ ஜ۩۞۩ஜ ஜ۩۞۩ஜ

Mentorul nostru: Motisor

Intemeietor:bsij
Conducere: filaretadrian

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Incercam sa cucerim toata lumea sub numele nostru!
 

DeletedUser40279

:| doamne...dar se mai poate recluta atat??? :|

mai ales cu inca o academie de 1000 jucatori si aia suntem,zicem adio la l25 :(:(:(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus