~brv~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lord Catau

member
Scor reacție
1
pai este :) de ce nu intelegeti si mai ales ichele ca prin forumul extern nu jicneste pe nimeni din brv?ca noi jucam de placerea nu de mania jocului. si inca ceva ne-ati facut in primul rand din diplomatia inate de toate..ar trebui sa stiti asta si sa nu va mai uflati in p***(pene, normal)
 

DeletedUser

Aiurea

Incep prin salutul unui rival lord adex:) si termin prin a vedea daca se iveste vreo parere despre ~brv~ul lumii 15 un trib fara istorie creat acuma de mine primul trb creat care a rezistat pana acuma in fata a 3 dizolvari..si mereu si-a revenit fiind mai puternic.

Nici un trib la inceput nu are istorie....
Cum sa reziste la 3 dizolvari ?
*Un trib dizolvat odata ala e !
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
organizare? sa zicem ca ai si tu dreptate..sunteti buni intradevar felicit cand vad jucatori buni..dar apropo de organizare..stiti foarte bine ca atunci cand ati atacat prima data nu ati facuto doar voi .a atacat atata immo cat si idioitii..fa o harta sa vezi plasarea cum stau..v-am mai explicat ne-ai facut din diplomatie.orcim felicitari pentru joc si tin sa imi cer scuze pentru membrul de la mine care a injurat

apropo de dizolvare..tot ce am pierdut prin acele 3 dizolvari a fost increderea 2 triburi mari in vederea unei aliante..daca le aveam aveai viata mult mai grea cu noi..rocum nu e rost de pretexte..satele le-ai luati.asta e jocul uneori iti iese alteori nu:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

luam o gramada de drujbe...o cam incurcati mai immo:)))))))))

cine o incurca ? voi sau immo ? te-ai uitat pe statistici ?

Side 1:
Tribes: Arkan
Players:

Side 2:
Tribes: IMMO
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 99
Tabăra 2: 427
Diferență: 328

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 8
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 242,066
Tabăra 2: 1,273,668
Diferență: 1,031,602

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,446
Tabăra 2: 35,051
Diferență: 31,605

image.php
 

DeletedUser

Auch! =) Pai ce s-a intamplat tigrilor ? :-(

ce s-a intamplat???...immo stie mai bine..joaca murdar..au spioni in trib...tot felul de trucuri murdare...este incredibil..prima data *** am primit atacuri..am fost uimit..de cat de multe lucruri stiau despre satele mele...incredibil frate..


cu ocazia asta as dori sa se redeschida tema Arkan vs Immo

asta dc suntem vrednici sa spunem ca avem razboi cu maretul trib IMMO
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu ma asteptam la alt raspuns din partea ta ... o scuza penibila ... doar atat pot sa spun...
 

DeletedUser

nu ma asteptam la alt raspuns din partea ta ... o scuza penibila ... doar atat pot sa spun...

sincer..frate....eu nu cred ca ai fost cand au dat atacurile..ciudat a fost ca au dat atacurile..exact cand aveam noi trupele trimise la aliati..ce coincidenta:)))
 

DeletedUser2821

Penibil ma , ce vrei de la un copil ?
Las-o asa , ca e mai bine , nu te mai scuze , ce e greu in a zice " ai fost mai bun " !?
Normal , daca nu ai pic de onoare in tine ...
 

DeletedUser

ma stii prea bine ca este aja...coincidenta cam mare..nu zic ca nu ati jucat in echipa...dar ati jucat murdar..si asta stiu toti;);)
 

DeletedUser

Cand o sa joace michelle murdar eu o sa-mi tai o mana. Pana atunci ai putea sa incetezi cu scuze puerile ca ai avut trupele plecate dupa castraveti. Daca au fost plecate si dusmanii au speculat treaba asta bravo lor. Cat despre spioni, in orice razboi se folosesc spionii asta nu inseamna ca joci murdar ci inseamna ca aveti printre voi tot felul de jucatori despre care conducatorii nu stiu nimic de unde rezulta o proasta conducere. De acum inainte ai putea sa-i saluti cu respect pe dusmanii tai pentru ca au fost mai buni.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Wow! Deja se joaca murdar ? Imi place :))

Felicitari nemuritorilor, fie c-au jucat murdar sau nu =)

Da felicit si tigrii pentru pseudo-curajul de a lupta impotriva unui trib mult mai dezvoltat decat al lor (din punct de vedere al numarului de jucatori/sate si medie de puncte, ca despre mentalitate si stil de joc, nu stiu nimic ... decat ca a fost o lupta "murdara") =)
 

DeletedUser2821

ma stii prea bine ca este aja...coincidenta cam mare..nu zic ca nu ati jucat in echipa...dar ati jucat murdar..si asta stiu toti;);)

Noi am jucat murdar :O !?
Eu si tribul meu ( WT ) nici macar nu avem granita cu voi !
Nu avem noi spioni la voi ( neinteresant ), dar si daca am avea , aia nu ar fi joc murdar , joc murdar , e cand trisezi , incalci regulile jocului !

Vorbesti doar pentru ca esti departe de noi/immo !
Altfel nici macar nu mai erai pe harta , succes si la revedere !

@blaandy - mersi :) !

Aici se discuta despre BRV , ce treaba au arkan ?
 

DeletedUser

nu s-a jucat murdar deloc. a fost un atac organizat, la care au participat doar vreo 7 playeri si le-am luat o caruta de sate. atata tot si nimic mai mult.

cat despre domnul ciprian, nu inteleg de ce insista sa se bage in discutie. nu a fost atacat nici macar cu un fake si nici nu a dat nici macar un spionaj.

si aici e vorba despre altceva. ce cauta IMMO aici?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus