~brv~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Primul post inteligent al tau , ma bucur ca discutand cu mine , incepi sa evoluezi !
Hai inca un pic !

Adex cand esti sa inchizi tema , mersi , subiectul nu mai exista.
 

DeletedUser

Primul post inteligent al tau , ma bucur ca discutand cu mine , incepi sa evoluezi !
Hai inca un pic !

Adex cand esti sa inchizi tema , mersi , subiectul nu mai exista.

ar fi o problema daca nu as avansa..omul tot evolueaza...dar se pare ca tu ramai neshimbata...(stai pe loc la rangul de veriga lipsa pe aceasta planeta:)):)))
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
@michele: cunosc jocul mai bine decat stii. faptul ca nu am avut timp e partea a doua..tribul nu a vrtu sa se dizolve dar nu am vrut sa insist..atacurile de care zici au fost date daca nu ma insel doar 4 din precipitarea mea.se dorea o contra ofensiva dar din nou nu avea cine sa se ocupe
@voinea: mersi de vorbele frumoase.stii ca mereu am avut incredere in tine . si drept dovada ti-am dat conducere dupa ce mi-ai zis ca esti spion si ti-as fi dat si intemeiere pentru ca nu disper dupa joc..toata bucuria jocului pentru mine a fost mereu sa imi fac prieteni . ceea ce tu voinea ar trebuis a inveti un prueten conteaza mai mult decat orice trib si stii foarte bine la ce ma refer
ai grija de ea pe alta lume si sa nu te mai indoiesti niciodata
 

DeletedUser

@michele: cunosc jocul mai bine decat stii. faptul ca nu am avut timp e partea a doua..tribul nu a vrtu sa se dizolve dar nu am vrut sa insist..atacurile de care zici au fost date daca nu ma insel doar 4 din precipitarea mea.se dorea o contra ofensiva dar din nou nu avea cine sa se ocupe
@voinea: mersi de vorbele frumoase.stii ca mereu am avut incredere in tine . si drept dovada ti-am dat conducere dupa ce mi-ai zis ca esti spion si ti-as fi dat si intemeiere pentru ca nu disper dupa joc..toata bucuria jocului pentru mine a fost mereu sa imi fac prieteni . ceea ce tu voinea ar trebuis a inveti un prueten conteaza mai mult decat orice trib si stii foarte bine la ce ma refer
ai grija de ea pe alta lume si sa nu te mai indoiesti niciodata

daca suntem putini atenti

michelle (din franceza pentru numele mihai sau mihaela)..dar daca citim cuvantul cu accent francez :

michelle=misel :)))=)):))
 

DeletedUser

Din nefericire pentru (m)ichelle2007 noi consideram doar un joc
Mi se rupe tastatura in doua ca beneficiezi tu de ajutorul adminilor (cea ce nu cred )

Ai o personalitate care lasa de dorit pentru o fata
Faci Suceava de ras cu un asa comportament


Mai sus vorbeam de "atacuri organizate " pe care ei nu stiu sa le organizeze
Dar cu siguranta si tu ai fost la fel la inceput asa ca nu mai suferi atat "profesionisto ":D:D:D:D
 

DeletedUser2821

Din nefericire pentru (m)ichelle2007 noi consideram doar un joc
Mi se rupe tastatura in doua ca beneficiezi tu de ajutorul adminilor (cea ce nu cred )

Ai o personalitate care lasa de dorit pentru o fata
Faci Suceava de ras cu un asa comportament


Mai sus vorbeam de "atacuri organizate " pe care ei nu stiu sa le organizeze
Dar cu siguranta si tu ai fost la fel la inceput asa ca nu mai suferi atat "profesionisto ":D:D:D:D

Da sa stii , fac sucevenii mei de ras :( .
Deci pentru cei care ma cunosc stiu bine ca sunt o fata tare buna , asa-i ma :)) !?

Explica-mi si mie , care e poanta cu m-ul de la michelle ??Si ce vrea sa insemne " noi consideram doar un joc " =)) ?
E cumva un cuvant lipsa ???


Stii tu cum am fost eu la inceput ?
Daca ai stii tu ca pe mine m-au invatat sa joc niste jucatori foarte vechi si foarte buni , atunci nu ai mai crede ca asa atacam eu la inceput .
Da sunt profesionista mai ales ( tot pentru cunoscatori :)) ) !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@michele: cunosc jocul mai bine decat stii. faptul ca nu am avut timp e partea a doua..tribul nu a vrtu sa se dizolve dar nu am vrut sa insist..atacurile de care zici au fost date daca nu ma insel doar 4 din precipitarea mea.se dorea o contra ofensiva dar din nou nu avea cine sa se ocupe

epic "win")) timp nu ai avut, nu ai fost online, netul era pica... şi? întreabă-l pe say yes smoke cît de activ eram săptămînile trecute, dar m-am menţinut cît de cît (asta nu e laudă)

PS Давайте еще письками мерить начнем :)

topic închis!
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
@Canderous Ordo, nici eu nu ziceam mai bine :)

topic_inchis2.png
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus