Buna aliate

DeletedUser

aquilla...mai dear friend...recunosc ca am un gust amar stiindu-te in CA , dar ca jucator e cea mai corecta alegere.
Si ca om, desi stiu asta doar din auzite.

Si pana una alta, pentru toti cei care l-ati hulit azi pe aquilla...V-a fost simpatic pentru ceea ce facea pe forum, pentru glumele si poantele lui...Dati-mi voie sa cred ca pe forum aquilla va fi in continuare la fel. Conteaza ca de data asta poate va acuza alt trib/alianta ?

Aquilla e aquilla...punct. Si va ramane mereu un mandru getodac, indiferent de trib.

Still friends, gheonoaie ;)
 

DeletedUser

Daca barony si flamer se impung pe forum, asta este pentru ca amandoi au personalitati puternice, sau, mai pe romaneste, amandoi sunt caposi :p
Dar de aici pana la a spune ca nu se suporta, e cale lunga. Nu stii relatia dintre ei, asa ca, mai bine, nu te hazarda in judecati ;)

Ok, ok, chiar nu vreau sa stiu de relatia lor :D.
In alta ordine de idei, pe unde oi fi tu, aquilla, acum cand toata lumea vorbeste de tine?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

flamer e consortul meu din tld. asa ca ... macar sa il impung pe forum ca in clasament mai am doua triburi intre si de abia ii vad vestonul ...
 

DeletedUser

Ok, ok, chiar nu vreau sa stiu de relatia lor :D.
In alta ordine de idei, pe unde oi fi tu, aquilla, acum cand toata lumea vorbeste de tine?

nu trage concluzii
diferente d opinii am si cu fratemiu in rl dar asta nu inseamna ca rup relatiile cu el
 

DeletedUser

funny si atat. iar partea cu aquilla nu da in fostii colegi, poate ar fi trebuit sa o tii pentru tine, barony.

in mod normal, orice sansa data aduce omului credit 100%. nu il lasa sa dezamageasca, pentru ca odata pierduta credibilitatea unor jucatori, tinde sa se rasfranga asupra tribului.

fiecare jucator (ma refer la fostii gd) intrat in tld a avut din partea mea 100% incredere. armacheddon si-a dovedit loialitatea, la fel si fratele lui zuper. h3r0 a demonstrat si el ceea ce avea de demonstrat. sunt mandru de ei, s-au integrat perfect si au devenit rotite care invart mecanismul tribului.

ii doresc succes lui aquilla fara nicio urma de malitiozitate si va doresc toata intelepciunea din lume voua, Avalon, pentru a-l integra. Sunt ferm convins ca veti reusi.
 

DeletedUser

ii doresc succes lui aquilla fara nicio urma de malitiozitate si va doresc toata intelepciunea din lume voua, Avalon, pentru a-l integra. Sunt ferm convins ca veti reusi.

Pai noi nefiind un trib profesionist 100% cum sunt tld, rip, elite cred ca ne va fi mai usor. Noi mai mult luam oamenii, nu jucatorii. Incercam sa ne pastram traditia.
 

DeletedUser

barony a zis ceva de legatura intre RL si intrarea lui aquilla in avalon.
De aceea, exista o intrebare:D legata de jocul asta -strict-:
cat conteaza real life-ul (adica faptul ca esti prieten cu unul sau altul care sunt pe triburi) si cat conteaza imaginea creata in joc (faptul ca esti respectat de niste necunoscuti)?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de ce sa o duca la extrem rockgirl ? nu stii k gd'u a fost cel care a furnizat sate fara prea multe probleme tuturor ?
 

DeletedUser

mmm... ce treaba are viata reala cu un simulator amarat?

Adik in momentul in care ti-ai construit o "imagine" virtuala -ca lider de opinie, cat de usor/greu este sa treci in tabara rivala, in care se regasesc, totusi, prieteni din real life?

e o intrebare filosofica, la care aquilla va putea sa raspunda....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de ai stii cat d trist sunt ca-mi zici asta:rolleyes:

haha.... nu glumesc chiar o duci la extrem... imi sustin parerea aquilla nu merita umilit pe extern fiindca a fost un adevarat geto dac si mi va da in fostii sai colegi poate doar va riposta daca va fi atacat de ei...Ady e un om cu onoare si nu merita sa aruncati cu noroi in el doar pentru ca a plecat din culmea NIMIC fiindca gd-ul nu mai era


si deatheaters nu am avut ocazia sa iti dau un raspuns pertinent : sti fff bine ca sunt TLD-ista , intotdeauna am tinut cu TLD dar Ady pot spune ca imi e prieten si nu imi pasa in ce trib e.SI nici voua nu ar trebui sa va pese...
 

DeletedUser

pai vroiam sa subliniez draga mea ca nu o duce la extrem :) si btw vezi k gd ink mai exista :D sub forma ind-gd ;)

ahh si ca sa concluzionam inatmplarea de azi : NU SPUNE NICIODATA ...NICIODATA!!!!!!!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai vroiam sa subliniez draga mea ca nu o duce la extrem :) si btw vezi k gd ink mai exista :D sub forma ind-gd ;)

it's not the same gd :)Mie nu imi seamana a gd-ul lui ady : Numãrul de membrii: 636 it looks just a mamut tribe to me :) si gd-ul nu mai era de ceva timp mamut:)
 

DeletedUser

pai nu mai era mamut .. k nu mai vroia nimeni sa intre in el :)) dupa asemenea istorie .. cine se mai incumeta sa intre in GD ? ce oameni intregi ?
 
Sus