Buna aliate

DeletedUser

Ma simt datoare sa fac o precizare: Aquilla nu a parasit GD-ul ci a ramas pe punte pana in momentul fuziunii.
Poate e momentul potrivit de platit polite pentru unii insa lumea 1 ar fi mult mai anosta daca nu ar exista idealisti ca Aquilla.
 

DeletedUser523

lol, hai k faza asta e tare de tot: aquilla membru CA:D:), ma scuzati dar de cand am vazut postul lui flamer ma prapadesc de ras:D eu nu am obiceiul sa ma uit la profilul jucatorilor sa vad prin ce trib mai sunt ( am si facut o mica gafa pe faza asta pe L3 ) dar, dupa ce flamer a avut binevointa sa anunte vestea cea mare, mutarea anului si am verificat si eu, ei bine de atunci m-am tot amuzat, mai ales vazand ce scrieti si voi!mai intai vreau sa va zic k vb strict de personajul aquilla, asa cum e si normal sa o facem, nu e bine sa amestecam viata reala cu cea virtuala, iar aici in L1 triburile.ro s-a produs o mutare tare de tot, e stirea bomba a anului, sigur nu vom avea o alta mutare mai spectaculoasa decat asta: aquilla in CA!!!!!!!!!:D bun, adevarul e ca aquilla nu a mai postat demult la P&P L1 si s-a multumit cu Off topicul dar oricum prevad ca nu-l vom mai vedea vre-odata postand ceva la P&P :D... e dar asta-i jocul, asta-i lumea ;); stiti vb aia: nu uri jucatorul, uraste jocul:confused:
ps. acum k GD s-a desfintat sper sa vad istoria lui scrisa de aquilla la tema ISTORIA TRIBURILOR si astfel sa ma si contrazica si sa mai posteze ceva la P&P :p
daca nu era flamer cine stie cand remarca cineva aceasta mutare;):pflamer rulzzz:cool:
 

DeletedUser

Pai noi nefiind un trib profesionist 100% cum sunt tld, rip, elite cred ca ne va fi mai usor. Noi mai mult luam oamenii, nu jucatorii. Incercam sa ne pastram traditia.

Avalon devine incet ,incet tribul din care vor face parte toate legendele L1.
Ma crezi sau nu ... nu e de bine :)



Singurul lucru pentru care imi pare rau e ca am pierdut un membru important al grupului care face propaganda "anti-CA".
Daca e sa pastram discutia la nivelul jocului,era cea mai normala miscare pe care putea sa o faca.
GD numai exista,el oricum era mai mult un simbol pentru GD.
Atata timp cat conducerea actuala s-a indreptat spre o fuziunea era normal sa faca o alegere cat mai buna pentru el,ca jucator.



Ps:Si eu am facut parte din GD,pentru cateva ore ... Nu mi-a placut organizarea :)
 

DeletedUser

Avalon devine incet ,incet tribul din care vor face parte toate legendele L1.

Pai asta am si incercat. Suntem un trib de legenda in care intra legendele lumii1. A fost si Gebe, este Lamine, Smailmiami, acum Aquilla ... Chiar daca au apartinut altor triburi au intrat in Avalon mai mult influentati de oamenii din spatele nick-ului de jucator. Asta am dorit de la bun inceput si asta ne face pe noi fericiti. Ca vin cu 20 de sate sau cu 4, onoarea ce ne-o fac cand aleg Avalon este aceeasi.
 

DeletedUser

Aquilla chiar si cu titlu onorific a reusit sa tina GD pana acum cu razboaie foarte grele...nu merita acest post..RESPECT Aquilla....cat despre alegerea ta ...fiecare alege cum vrea si ce considera ca i se potriveste ( Avalon as fi ales si eu :) )
 

DeletedUser

( Avalon as fi ales si eu :) )
Pe tine oricum nu te-am mai primi. Nu mai fac aceeasi greseala de doua ori. Si cand te gandesti ca pe tine ar trebui sa te injure lumea, nu pe mine. Ca eu nu as fi fost aici daca nu erai tu :))))
 

DeletedUser1079

Nu aruncati cu noroi in legende! In timp ce unii vor trece neobservati prin jocul asta altii (gen aquilla) fac istorie! GD a fost un trib redutabil si asta o pot recunoaste adversarii, daca sunt fair-play! Respect pentru un jucator care a avut verticalitate intr-o lume de cocosati!
 

DeletedUser

Pe tine oricum nu te-am mai primi. Nu mai fac aceeasi greseala de doua ori. Si cand te gandesti ca pe tine ar trebui sa te injure lumea, nu pe mine. Ca eu nu as fi fost aici daca nu erai tu :))))
si eu care ma gandeam sa reconsider propunerea lui SS de a reveni pe L1..pffff ce sarpe am crescut


@Balieca te sustin intrutotul la ceea ce ai zis
 

DeletedUser

Nu aruncati cu noroi in legende! In timp ce unii vor trece neobservati prin jocul asta altii (gen aquilla) fac istorie! GD a fost un trib redutabil si asta o pot recunoaste adversarii, daca sunt fair-play! Respect pentru un jucator care a avut verticalitate intr-o lume de cocosati!

nu trageti in pianist!!
eu intotdeauna am crezut ca tu esti mai bun sa scrii povesti decat sa vb d politica tribala
 

DeletedUser1079

nu trageti in pianist!!
eu intotdeauna am crezut ca tu esti mai bun sa scrii povesti decat sa vb d politica tribala

Si mie imi place sa cred ca scriu mai bine povesti dacat fac politica, dar asta nu ma impiedica sa am si eu o parere pentru ca , in fond, la politica si fotbal ne pricepem toti!:D
 

DeletedUser

O lacrima si un zimbet

O lacrima si un zimbet Pentru desfiintarea a ceea ce a fost un element de echilibru pe L1(si aici ma refer la tribul GD)...si pentru faptul ca aquilla a ales sa ramina in joc!Vad pe aici ca sunt voci care sustin ca era mai bine sa isi stearga contul!Hmm...azi a facut-o un prieten de-al meu...si sincer imi pare rau de treaba asta...mai mult decit daca trecea intr-un alt trib!Toti cei cu care l-ati comparat pe aquilla,prin trecerea lor in alte triburi,nu au reusit sa faca ceea ce a facut acest jucator: a asigurat un element de echilibru in L1 o buna perioada de timp!Stau si ma intreb flamer...oare TLD-ul ar fi ajuns asa sus fara razboaiele cu GD?Nu cred...si macar pentru asta respectati-l pe aquilla!Cit despre Adi...v-as ruga pe cei ce nu-l cunoasteti sa nu va dati cu parerea!Va spun eu...este un om extraordinar!Sincer sa fiu nu-mi pasa in ce trib este un jucator...atita vreme cit are respectul meu!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37

Stau si ma intreb flamer...oare TLD-ul ar fi ajuns asa sus fara razboaiele cu GD?

Daca imi explici tu de ce as respecta un jucator care si-a "propulsat" dusmanii in sus cu ajutorul neorganizarii din trib si a satelor membrilor sai....ar fi super;)

PS:Nu am nimic cu Aquilla omul,nu cred ca are cineva de aici.Ar fi bine sa nu aiba,si inca sa fiti cat mai multi in stare sa faceti deosebirea ca aici este un joc..alcatuit din jucatori si nickuri.Atat.
http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=2787
Un mic link...care sa va reaminteasca ca e doar un joc....asta pentru micii fanatici dintre noi.

PS2:Stie cineva ca de fapt in real life flamer(deschizatorul topicului) si aquilla sunt more or less friends?Nu?Atunci va rog abtineti-va de la comentarii inutile;)
 

DeletedUser

daca postai mai devreme poate stopai mai multe comentarii rautacioase la adresa lui Adi:)
 

DeletedUser523

Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (6 members and 2 guests)
tzepes, aquilla, Desire, Hunter86, valiusha, wassaby:D:);)
 

DeletedUser

Daca imi explici tu de ce as respecta un jucator care si-a "propulsat" dusmanii in sus cu ajutorul neorganizarii din trib si a satelor membrilor sai....ar fi super;)

PS:Nu am nimic cu Aquilla omul,nu cred ca are cineva de aici.Ar fi bine sa nu aiba,si inca sa fiti cat mai multi in stare sa faceti deosebirea ca aici este un joc..alcatuit din jucatori si nickuri.Atat.
http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=2787
Un mic link...care sa va reaminteasca ca e doar un joc....asta pentru micii fanatici dintre noi.

PS2:Stie cineva ca de fapt in real life flamer(deschizatorul topicului) si aquilla sunt more or less friends?Nu?Atunci va rog abtineti-va de la comentarii inutile;)

Nu stiu daca chiar e adevarat ce spui!Stii si tu foarte bine ca la vremea respectiva GD avea in conducere jucatori cu orgolii mari!Si,dupa cum s-a mai scris,aquilla a fost genul de conducator blajin,care a incercat sa impace capra si varza!Nu te supara,dar ma indoiesc ca TLD ar fi rezistat atitor razboaie cum a facut-o GD-ul...asa dezorganizat cum a fost!Am fost,pentru scurt timp.in tribul GD...si iti pot spune ca doar lupta pentru orgolii a dus tribul acolo unde este acum!Nu proasta organizare facuta de aquilla!Ceea ce i se poate reprosa...este faptul ca nu a fost mai dur cu generalii sai!Dar,repet,ma indoiesc de faptul ca TLD(sau orice alt trib din L1) ar fi rezistat(fara sa faca fuziuni care sa-i ,,scuteasca '' de anumiti inamici) de unul singur atita timp!Sa nu-ti respecti un adversar care te-a solicitat la maximum(desi il atacai impreuna cu alianta numeroasa)...inseamna ca nu meriti sa fii respectat!
 
Sus