CA - ce aveþi cu noi?

DeletedUser

promit ca ma duc la colt de rusine .. si o sa stau in jur de 5 minute .. e bine ? :rolleyes:
 

DeletedUser

nu ca dak il atacam, stai sa fac un calcul, deci am inceput cu leon, iam avut pe toti la dusmani, porma am facut pna cu avalon cand leon a iesit din CA, apoi in seara asta am facut pna cu TLD de la ora 12 pna din nou si implicit cu rip, dar intre timp leon a reintrat in CA cu o noua conducere de foc, intrebarea mea e intelege cineva ceva?

cine poate sa faca cu x si y ecuatii sa imi spuna ce relatii avem acum cu fiecare trib , cine ghiceste donez un sat
 

DeletedUser523

:):D:):Dlol stati putin sa-mi dau atacurile pe L3 si apoi mai vb!
@wldsnk inca mai astept un mp in game ;)
 

DeletedUser

nu ca dak il atacam, stai sa fac un calcul, deci am inceput cu leon, iam avut pe toti la dusmani, porma am facut pna cu avalon cand leon a iesit din CA, apoi in seara asta am facut pna cu TLD de la ora 12 pna din nou si implicit cu rip, dar intre timp leon a reintrat in CA cu o noua conducere de foc, intrebarea mea e intelege cineva ceva?

cine poate sa faca cu x si y ecuatii sa imi spuna ce relatii avem acum cu fiecare trib , cine ghiceste donez un sat

nu ai pus marja d eroare:D:)
 

DeletedUser

:):D:):Dlol stati putin sa-mi dau atacurile pe L3 si apoi mai vb!
@wldsnk inca mai astept un mp in game ;)

sa vb si eu cu astia cu care am facut azi pna*uri false mai intai, deocamdata razboiu continua, ca eu nu am fost informat prin pm de nimic, si ce scrie aici pe forum eu nu cred
 

DeletedUser

ehh flamer alea's detalii mama .. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ok dragi mei am revenit!deci care e problema:confused:

man eu deocamdata astept mesaj de la diplomatul familiei CA cu instiintarea ca tribul leon e reintrat si ca tu esti conducatorul lor, pana atunci noi ne continuam treaba pe acolo
 

DeletedUser523

man eu deocamdata astept mesaj de la diplomatul familiei CA cu instiintarea ca tribul leon e reintrat si ca tu esti conducatorul lor, pana atunci noi ne continuam treaba pe acolo

ok!o vei avea maine! DESI luebest este purtatorul oficial de cuvant al CA si a spus azi pe forumul extern pt k sa vada TOATE TRIBURILE de pe L1 ca am revenit in CA deoarece nu te astepti sa trimita mp in game TUTUROR triburilor!
 

DeletedUser

ok!o vei avea maine! DESI luebest este purtatorul oficial de cuvant al CA si a spus azi pe forumul extern pt k sa vada TOATE TRIBURILE de pe L1 ca am revenit in CA deoarece nu te astepti sa trimita mp in game TUTUROR triburilor!

parca pana acum era barony ... pff multe schimbari prin ca;u asta :rolleyes: pe zi ce trece :rolleyes:
 

DeletedUser

ok!o vei avea maine! DESI luebest este purtatorul oficial de cuvant al CA si a spus azi pe forumul extern pt k sa vada TOATE TRIBURILE de pe L1 ca am revenit in CA deoarece nu te astepti sa trimita mp in game TUTUROR triburilor!

man pe tribu troy de exemplu nu prea cred ca ii intereseaza, nu tb neaaparat sa stie TOATE TRIBURILE DE PE L1
 

DeletedUser523

man pe tribu troy de exemplu nu prea cred ca ii intereseaza, nu tb neaaparat sa stie TOATE TRIBURILE DE PE L1

pe forumul extern s-a anuntat scoaterea Leonului din CA, mi se pare firesc, tot pe forumul extern sa se anunte reprimirea in CA!nu vad de ce esti asa de suspicios!in + va invit sa va uitat la profilurile triburilor CA, deja unele au si facut modificari la profil;)
 

DeletedUser

man pe tribu troy de exemplu nu prea cred ca ii intereseaza, nu tb neaaparat sa stie TOATE TRIBURILE DE PE L1

dar u d unde stii ca TROY nu urmareste atent politica d p L1 asteptand in umbra un moment ca sa preia puterea?:)
 

DeletedUser2147

plictisitor in seara asta, fara treidei3 , barony si bloom parca nu are farmec, nu e nici o cearta
 
Sus