Care participa la Tribal Wars Summer Games

  • Autor subiect DeletedUser17308
  • Data de început

DeletedUser3633

ar fi frumos sa ne strangem undeva la 3 triburi de romani experimentati cu timp liber
sa maturam rapid cu toti...de pe harta ;
oricum o sa fie o lupta acerba!
Si eu as dori sa particip
 

DeletedUser

Hai Kimo :D
Ma bag si eu si mai am pe cineva care se baga sigur

O sa fie nevoie mai mare de oameni cu timp mult decat foarte experimentati si fara timp.Niste oameni buni ii putem forma daca sunt foarte activi
Dar daca avem o echipa cu jucatori foarte buni si cu foarte mult timp, e mult mai ok
 
Ultima editare de un moderator:

Adenauer

member
Scor reacție
105
As vrea si eu sa intru pe aici. Daca se gandeste cineva serios sa intre...probabil voi fi mai liber la birou vara asta. :)
 

DeletedUser

Eu deja am format o echipa din 5 oameni

Mai am nevoie de inca 5 membri buni si "nebuni" cu timp vara asta

Voi intra pe serverul 2 pentru ca nu ai asa multe avantaje din CP si nu am chef sa le fac prea mare buzunarul la INNO

Cine doreste sa vina cu un ** la mine si daca mai sunt locuri va accept
Cei ce isi mai formeaza echipe ar fi bine sa discutam si sa colaboram sa ajungem cu totii in finala. pana la urma asta vor face si celelalte tari
 

DeletedUser17308

eu nu o sa am timp asa mult, si cred ca o fac pe basher'ul:))
cresc satul rapid , iau 2'3 sate si le fac de atac

bag si vreo 2 pp
 

DeletedUser

kimo important e sa tii toate conturile active non-stop

de exemplu eu stau noaptea ca nu am somn, altu sta dimineata, altu la pranz si tot asa

10 conturi dupa parerea mea, daca esti jucator, e usor sa le tii cateva ore,tinand cont ca toti au premium
 

DeletedUser

As intra si eu, insa intre 28 iunie - 4 iulie sunt plecat si nu am timp.. Ar fi interesant un topic in care sa se anunte toate echipele de pe .ro care vor intra, in vederea stabilirii unor strategii. Patriotismul trebuie sa primeze.. cu toate ca sunt sigur ca acest concurs va da nastere la o noua serie de dispute..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

As intra. Singurul minus il reprezinta contul premium, pentru ca nu il voi cumpara. Se poate intra si singur sau doar in echipa cu preinregistrare?
 
Sus