Care participa la Tribal Wars Summer Games

  • Autor subiect DeletedUser17308
  • Data de început

DeletedUser41960

Hey mister "hahahaa" do you use, the same "tricks", on master like your friends ("the Winners") ???
 

DeletedUser

n-am bagat nici un ban si ma mentin in top :) am cazut pe 190 ca strnag taleri pentru trenulet, inca 1 luna si o saptamana mai dureaza calificarile apoi e runda finala

pana faci tu trenu eu am 5,6 sate.
pp-uri pe runda asta de calificare inlocuiesc timpul petrecut pe joc.
eu nu am farmat niciodata noapte. si pana maine tot sunt pe primul loc.
 

DeletedUser41960

Good evening talented people,

To whom it may concern,

All the best wishes , for the romanian players who still play on tribalwarmaster in qualifying round.
Playing with some of you in the same tribe, was very interesting .
"Many thanks" , from all of us who we played with the spectacular player Joe Burning (Kenji).
But i forgot that, "the special one", "profesional player" Kenji, don't speak with loosers.
Mister Joe Burning , you have destroyed an entire tribe.
You are an international desaster.
Watch you back next time.

PS - When you make sex do you use premium points to rise up "building".
"Raily point take a minute, the girls need smithy level 20".

Good luck
 

DeletedUser18437

toti spun si au spus ca vor fi 75 triburi in finala,25 de pe fiecare lume desi nu ii asa.rakanishu, poti sa postezi conditiile pt finala ca sa fie clar pentru toti ? :)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
http://www.tribalwarsmasters.net/pdf/sgterms.pdf

3.2 The top 25 tribes ranked in points from each qualification world will qualify to enter the final round. There will be no right of appeal.

Top 25 la triburi din fiecare runda de calificari va intra in runda finala. Nu va fi drept de apel sub nici o forma. - deci in finala vor fi 75 triburi. ( in total 750 de jucatori )
 

DeletedUser18437

atunci fii mai atent la tickete :) "from all" nui egal cu "from each".ms
 

DeletedUser28623

orcum ma calif mai departe , joaca cineva pe calificari 3?

Daca nu bagi pp nu faci nimic pe master , ne vedem in finala tinetine pumni .
 

DeletedUser38023

Ce sa joci la aia pe server.. Noua nu ne-au venit premiile nici dupa o jumate de an.. :rolleyes:
 

DeletedUser18437

Ce sa joci la aia pe server.. Noua nu ne-au venit premiile nici dupa o jumate de an.. :rolleyes:

imi pare rau :( e rau de tot ... noi jucam ca e fain, adica cel putin eu.imi place cand vad 7-8-10k sate farmate, desi nici macar asa nu ajungem in nicio zi la jumatatea satelor pe care le face cel de pe primul loc =))
 

DeletedUser18437

insistenta din pacate in acest caz nu cred ca ar avea efect ...
 

DeletedUser38023

Efect nu, in sensul ca nici eu si baietii nu ne vom primi premiile care ni s-au garantat de anunturile oficialitatilor (wow) .. :D

Dar ce zice Spawn, nu-i o idee rea .. :D In orice caz, eu sunt foarte curios daca o sa acorde ipad-urile si celelalte chestii castigatorilor de la concursul asta.. :D Cred ca nu .. :rolleyes: :D
 
Sus