Care participa la Tribal Wars Summer Games

  • Autor subiect DeletedUser17308
  • Data de început

DeletedUser42321

As intra,dar nu imi permite "bugetu" asa ca nu pot face nimic doar sa va urez bafta sa castigati toti!
MULT SUCCES!
 

DeletedUser

Mai este loc in trib cu mine. Trimiteti-mi mesaj daca doriti sa intrati.
 

DeletedUser

cine nu si-a facut inregistrarile, sa imi dea un mesaj sa le fac eu pe toate ca sa picam toti in aceeasi zona sa ne putem ajuta. nu conteaza ca suntem echipe diferite. important e sa jucam in zona si sa ne protejam

noi intram pe 2
 

DeletedUser

cine nu si-a facut inregistrarile, sa imi dea un mesaj sa le fac eu pe toate ca sa picam toti in aceeasi zona sa ne putem ajuta. nu conteaza ca suntem echipe diferite. important e sa jucam in zona si sa ne protejam

noi intram pe 2

tu am impresia ca ai bagat toti romanii care au vrut sa intre.
 

DeletedUser

de aici de pe forum nu am luat decat un singur jucator :))

restul suntem bunicei...nebunu9999, ingenios. etc
 

DeletedUser36071

pe care runda ne bagam? eu m-as baga pe qual. 2 ... e clasica si nu poti injumatati s-au oferi pp pentru resurse ...
 

DeletedUser

daca si ingenios e bun:)) oare si aici face alianta cu toata harta:)) vreo 20 triburi aliate prin zona:))

Important e sa ajungem in finala si sa ne pozitionam pe un loc bun . Nu conteaza cu cati faci aliante sau ce faci pe harta

In razboi, totul e permis :D
 

DeletedUser7708

Q1 anyone? Nu știu cât mă țin bateriile, dar caut coplayer. Nu știu eu triburi multe, dar alții zic că mă pricep :p
 

DeletedUser17308

eu sunt pe q1

a draq robot repede profita de greseala omului:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pt fete parasite,
avem locuri gratuite
Pt domnii cu mustata,
avem locuri mai in fata
Pt domnii cu chelie,
dam PP pe datorie
Hai baieti ca nu-i degeaba,
Noi cu prostii facem treaba
Scuze dar nu ma pot abtine. Versurile astea sunt nascute pe litoral.Care o sa ajungeti anul asta pe plaja in mamaia, o sa vedeti ce-s cu versurile astea ...hahahaha
 
Sus