Care participa la Tribal Wars Summer Games

  • Autor subiect DeletedUser17308
  • Data de început

DeletedUser

As intra si eu, insa intre 28 iunie - 4 iulie sunt plecat si nu am timp.. Ar fi interesant un topic in care sa se anunte toate echipele de pe .ro care vor intra, in vederea stabilirii unor strategii. Patriotismul trebuie sa primeze.. cu toate ca sunt sigur ca acest concurs va da nastere la o noua serie de dispute..

Daca iti iei premium si dupa 4 iulie o sa ai timp, eu mai am nevoie de 3 oameni

pana pe 4 iti stau eu pe cont fara probleme

Nu cred ca intr-un concurs international mai conteaza ce facem noi pe .ro
Acolo trebuie sa ne aratam valoarea si sa fim uniti
 

DeletedUser21711

As intra si eu, insa intre 28 iunie - 4 iulie sunt plecat si nu am timp..

in aceeasi situatie sunt si eu...

ocupat pana in data de 6 iulie, ca atunci termin cu bac-ul

mi-as dori, foarte mult sa intru si eu... dar, asta e... trebe sa temrin bac-ul si apoi.... :)
 

DeletedUser

Bazativa si pe mine, presimt ca o sa iesim primii. Sa vada si ei cine sunt romanii.
 

DeletedUser36071

Pai la speed le-am arătat deja :) succes tuturor, faceți-va conturile cu .ro in coada dacă e ;)
 

DeletedUser

Ok, dar cine da invitatii pe mail ca ai acolo unde intri sa trimiti prietenilor?
 

DeletedUser

As intra si eu dar numai ca si coplayer daca e cineva care are nevoie sa dea mesaj sunt zile in care sunt liber si ma pot ocupa de cont ,ar fi bine daca fiecare cont este jucat macar de cate doi jucatori pt ca nu toti au timp sa stea permanent pe cont ca sa fie conturile mai performante ideal ar fi daca fiecare cont ar avea si un coplayer pt perioada de noapte pt ca probabil nu o sa existe bonus de noapte .
 

DeletedUser

Cine doreste sa se alature in trib cu mine sa imi dea un PM cu email-ul sau.
 

DeletedUser8343

SI eu as vrea sa intru...deci facem echipa? :D
ps: am si coplayer deci contul va fi destul de activ
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36071

vrea cineva pp pe masters? dau 200 pe masters pentru 100 pe.de ...
 

DeletedUser36071

pe.ro am si eu din pacate ... :( ... na , daca este cineva interesat :D , sau gen sa cumparati pe.de si va dau pe masters eu , e acelasi lucru numai ca faceti o fapta buna si pentru me :p
 

DeletedUser

Cine doreste sa se alature intr-un trib de romani sa-mi trimita un PM cu numele de pe Tribal Wars Masters sau mail-ul sau.
 
Sus