cateva intrebari random

DeletedUser

aquilla draga .. se pare ca tu esti o persoana care nua ccepta deloc realitatea ..nu-i bai .. stai acolo si viseaza in continuare ce conducator bun ai fost tu .. dar multi de pe l1 .. multi jucatorii adevarati de pe l1 .. stiu adevarul .. sa ii enumar ? crezi tu ca are rost ? eu zic ca nu .. dar in fine acest aspect nu mai conteaza ca tu oricum esti o fantoma pe L1 :) care umple forumul extern pe la topicuri de gen : "Ce sarbatorim azi " :)) sau cum se numeste .. ca nu prea frecventez .. asa ca nu am retinut :))


Nihilius .. nu are rost .. sincer .. te obosesti degeaba .. ptr ca unei persoane ca el ii explici degeaba ca tot in universul lui ramane :)

eu macar am un univers...tu ai o batatura...e un topic pentru jucatori de triburile, asa ca pot sa fac topicuri cate vreau...daca tu nu ai absolvit generala ca sa te intereseze nitica cultura, nu inseamna ca pe alte persoane nu le intereseaza. personal nu e pentru tine topicul pentru ca oricum nu intelegi nimic din el...fantomele sunt entitati...bla bla sf-uri dastea...deci incaodata esti total pe dinafara...te crezi prea importanta dar multa lume stie cum esti tu de fapt...tu nu poti sa dai clasa la nimeni pentru ca nu esti capabila...nu am zis ca am fost bun dar nici cel mai prost sau cum vrei tu sa crezi...poate la tine in lumea ta intunecata asa o fi...degeaba incerci sa pari ironica...sti...tre sa mai citesti niste carti ca sa te poti ridica la anumite nivele...poate atunci poti sa te certi cu mine...mersi ca ma amuzi in continuare...esti doar o gluma pentru mine...:D:D:D:D:D te rog ramai asa.
 

DeletedUser

eu macar am un univers...tu ai o batatura...e un topic pentru jucatori de triburile, asa ca pot sa fac topicuri cate vreau...daca tu nu ai absolvit generala ca sa te intereseze nitica cultura, nu inseamna ca pe alte persoane nu le intereseaza. personal nu e pentru tine topicul pentru ca oricum nu intelegi nimic din el...fantomele sunt entitati...bla bla sf-uri dastea...deci incaodata esti total pe dinafara...te crezi prea importanta dar multa lume stie cum esti tu de fapt...tu nu poti sa dai clasa la nimeni pentru ca nu esti capabila...nu am zis ca am fost bun dar nici cel mai prost sau cum vrei tu sa crezi...poate la tine in lumea ta intunecata asa o fi...degeaba incerci sa pari ironica...sti...tre sa mai citesti niste carti ca sa te poti ridica la anumite nivele...poate atunci poti sa te certi cu mine...mersi ca ma amuzi in continuare...esti doar o gluma pentru mine...:D:D:D:D:D te rog ramai asa.

Cate carti ai citit ca sa ajungi la nivelul asta? Una? Una cu benzi desenate?:):):):):):)
 

DeletedUser

eu macar am un univers...tu ai o batatura...e un topic pentru jucatori de triburile, asa ca pot sa fac topicuri cate vreau...daca tu nu ai absolvit generala ca sa te intereseze nitica cultura, nu inseamna ca pe alte persoane nu le intereseaza. personal nu e pentru tine topicul pentru ca oricum nu intelegi nimic din el...fantomele sunt entitati...bla bla sf-uri dastea...deci incaodata esti total pe dinafara...te crezi prea importanta dar multa lume stie cum esti tu de fapt...tu nu poti sa dai clasa la nimeni pentru ca nu esti capabila...nu am zis ca am fost bun dar nici cel mai prost sau cum vrei tu sa crezi...poate la tine in lumea ta intunecata asa o fi...degeaba incerci sa pari ironica...sti...tre sa mai citesti niste carti ca sa te poti ridica la anumite nivele...poate atunci poti sa te certi cu mine...mersi ca ma amuzi in continuare...esti doar o gluma pentru mine...:D:D:D:D:D te rog ramai asa.


Un exemplu bun care arata faptul ca prea multe carti (a se citi carti cu desene animate) dauneaza grav sanatatii... Alte atacuri la persoana, nimic demn de a fi retinut. Nu faci decat sa arati faptul ca avea dreptate in legatura cu tine.


PS:
Eu am spus ca Desire poate da clasa la multa lume de pe forum, lucru adevarat. Dar unii nu ar recunoaste ceva bun nici daca le-ai baga acel ceva in ochi.. :rolleyes:
 

DeletedUser

1. Cel mai bun trib - ~TLD~, (mai pe la inceputuri)

2. Cel mai bun jucator - mladie.

3. Cel mai bun conducator - valiusha

4. Cel mai slab trib "cunoscut" - India

5. Cel mai slab lider - aquilla

6. Cea mai agreata persoana de pe forumul extern - treidei3 (fara motiv)

7. Cea mai non-gratta persoana de pe forumul extern - xena

8. Cel mai slab jucator - :))

12. Cel mai mare pointwhore - razvan87

13. Cel mai inteligent jucator - mladie.

16. Cea mai proasta "mutare" facuta de un trib- Fuziunea Rip - CD
 

DeletedUser

Fuziunea CD RIP nu a fost o greseala. Nereusita se datoreaza unei persoane care si-a atacat fostii colegii si care pana la urma a sfarsit prin a da stergere de cont.
Dupa despartire lucrurile s-au intors la starea anterioara.
Mult mai dramatica mi s-a parut hotararea de a declara razboi TLD a unor triburi precum HLD, Empire etc. care pana la urma si-au incetat existenta.
 

DeletedUser

s-a deviat total de la subiect. evident gusturile sunt subiective si acestea genereaza polemici.
 

DeletedUser

1. Cel mai bun trib -

2. Cel mai bun jucator - mladie (cea veche), mazare

3. Cel mai bun conducator - SS, valiusha

4. Cel mai slab trib "cunoscut" -

5. Cel mai slab lider - aquilla

6. Cea mai agreata persoana de pe forumul extern - albertus, treide3, nihilius

7. Cea mai non-gratta persoana de pe forumul extern - ...

8. Cel mai slab jucator -

12. Cel mai mare pointwhore - uscatelul

13. Cel mai inteligent jucator -

16. Cea mai proasta "mutare" facuta de un trib- Fuziunea Rip - CD, Rip-avalon, si in general alte fuziuni ce vor mai avea loc intre primele 3-4 locuri din top

17. Cea mai buna mutare - Fuzinea haita -legio, la momentul acela
 

DeletedUser

Fuziunea CD RIP nu a fost o greseala. Nereusita se datoreaza unei persoane care si-a atacat fostii colegii si care pana la urma a sfarsit prin a da stergere de cont.
Dupa despartire lucrurile s-au intors la starea anterioara.
Mult mai dramatica mi s-a parut hotararea de a declara razboi TLD a unor triburi precum HLD, Empire etc. care pana la urma si-au incetat existenta.

Vezi ca acea persoana e prietenul meu si fuziunea s-a facut datorita lui :)
 

DeletedUser

1. Cel mai bun trib - DIABLO

2. Cel mai bun jucator - Mladie

3. Cel mai bun conducator - T-virus

4. Cel mai slab trib - CT

5. Cel mai slab lider - hetfield

6. Cea mai agreata persoana de pe forumul extern - nu am treaba cu astia

7. Cea mai non-gratta persoana de pe forumul extern - nici cu astia nu am treaba

8. Cel mai slab jucator - nu am avut parte de dastia sau sunt anonimi

9. Cel mai bun la P&P (propagandist ) - Valisusha

10. Cel mai mare spammer - nu am treaba cu ei

11. Jucator care s-a retras si caruia ii simtim cel mai mult lipsa - Deathshadow si multi altii din DIABLO

12. Cel mai mare pointwhore - xena 07

13. Cel mai inteligent jucator - **** daca sunt prea moolti

14. Cel mai "dumb" jucator - nu mi place sa jignesc

15. Cea mai buna "mutare" facuta de un trib - infiintarea DST(parte din fostele triburi Diablo si ~TLD~)

16. Cea mai proasta "mutare" facuta de un trib - fuziunea CD-RIP
 

DeletedUser

Cate carti ai citit ca sa ajungi la nivelul asta? Una? Una cu benzi desenate?:):):):):):)

pif si hercule...tu ce ai citit?...domnule 4 de 5? te bagi ca musca in lapte...nu stiu de unde ai aparut tu ca sa vorbesti de mine....una doua esti impotriva mea...ca ce chestie? primesti vreun premiu de la desire sau te dai bine pe langa ea?
 

DeletedUser

1. Cel mai bun trib -

2. Cel mai bun jucator - mladie (cea veche), mazare

3. Cel mai bun conducator - SS, valiusha

4. Cel mai slab trib "cunoscut" -

5. Cel mai slab lider - aquilla

6. Cea mai agreata persoana de pe forumul extern - albertus, treide3, nihilius

7. Cea mai non-gratta persoana de pe forumul extern - ...

8. Cel mai slab jucator -

12. Cel mai mare pointwhore - uscatelul

13. Cel mai inteligent jucator -

16. Cea mai proasta "mutare" facuta de un trib- Fuziunea Rip - CD, Rip-avalon, si in general alte fuziuni ce vor mai avea loc intre primele 3-4 locuri din top

17. Cea mai buna mutare - Fuzinea haita -legio, la momentul acela

ti-a dictat desire ce sa scri..ca singur nu stiai...:D:D:D:D
 

DeletedUser

Un exemplu bun care arata faptul ca prea multe carti (a se citi carti cu desene animate) dauneaza grav sanatatii... Alte atacuri la persoana, nimic demn de a fi retinut. Nu faci decat sa arati faptul ca avea dreptate in legatura cu tine.


PS:
Eu am spus ca Desire poate da clasa la multa lume de pe forum, lucru adevarat. Dar unii nu ar recunoaste ceva bun nici daca le-ai baga acel ceva in ochi.. :rolleyes:

stai calm ca nu-mi place sa ma bag aiurea in seama..dar vad ca prostia nu are limite la anumite persoane...se stiu ei...nu trebuie sa mai nominalizez.

cu ce arat ca are dreptate? degeaba ii canti in struna ca tot nu are cum sa ne dea clasa...cred ca toti aveti prea multe barne in ochi de ma atacati fix pe mine.
 

DeletedUser

ce crezi .,.. majoritatea persoanelor imi dau mie dreptate nu tie :) asa ca ne-ai face o mare favoare daca ti-ai urma propiul sfat :)
 

DeletedUser

e parerea fiecaruia , poti sa scri si tu mesaj ca **** cine e cel mai slab jucator si **** care e cel mai slab trib.. nu te opreste nimeni.
 
Sus