Ce lipseste acestui forum ?

Ce lipseste forumului extern ?


  • Total votanți
    111
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ce lipseste acestui forum ?

........Bloom, Valiusha, intrinsecu, Vokiel, ciuly, sacalaka, Tzepes, costin1, timonieru, Dave, SlimSlick, Nienna, Balieca, Lord Adex, talibanul, barony, iogina, nihilius, Albertus, madalin2009, RockGirl, Dfa1,orlando, Hades, stranutelu, Helyas, ak-47, Rumi, Leandine, Atlant, Dieratte, Simavo........
 

DeletedUser

foarte frumos le spune, sunt si eu fana
din lista respectiva nu cunosc decat vreo 3 nume, insa imi amintesc ca acum vreo 3-4 ani intram pe forum in special sa citesc ce scriau craus si badboyboogie, nu am vorbit in viata mea cu ei, nu ii cunosc, dar erau ei singuri un spectacol superfierbinte :)

si cred si eu ca acum lipsesc userii in primul rand
 

DeletedUser

foarte frumos le spune, sunt si eu fana
din lista respectiva nu cunosc decat vreo 3 nume, insa imi amintesc ca acum vreo 3-4 ani intram pe forum in special sa citesc ce scriau craus si badboyboogie, nu am vorbit in viata mea cu ei, nu ii cunosc, dar erau ei singuri un spectacol superfierbinte :)

si cred si eu ca acum lipsesc userii in primul rand

ada a pus cativa, desi lista e mai mare...adica punctele de suspensie :)
 

DeletedUser

carui fapt cred eu ca se datoreaza lipsa userilor pe extern? - din pacate prezenta mea e sporadica, nu am nici o idee despre depopularea forumului, cred insa ca nu isi va mai reveni (eu am vazut ca a inceput cam in perioada cand au inceput sa apara lumile foarte rapid dupa l13 cred, cand spammerii se mutau pe ultima lume aparuta si in acelasi timp moderarea P&P era mai mult decat dura - dar astea sunt doar amintiri vagi; mai sunt motive subiective legate de TT, de userii vechi vs. userii noi, de userii partizani bisericutelor din TT - dar astea nu sunt suficiente sa indeparteze lumea in masa, chiar nu stiu, probabil i-a venit sfarsitul); imi amintesc de altceva - de situatia in care iti moare forumul intern si cu cat te straduiesti sa il resuscitezi cu atat moare mai adanc - asa o fi si aici
 

DeletedUser38023

Cred ca maine e tarziu sa te razgandesti de la asa daunator gand .. :eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus