Ce oameni!!!Ce trib!!! T~H~S !!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Deschid acest topic pentru a va arata ce fel de om conduce T~H~S-ul pe L9.
Este vorba de alesiac. Si sa o iau cu inceputul: acest individ, mare general la el in trib, a ajuns sa se certe cu un coleg de la mine din trib, Dancesport, pentru un amarat de sat pe care colegul meu l-a cucerit de la un jucator ce era atacat de T~H~S, acesta dorind sa ii cedeze colegului meu toate satele. Bun, acum e clar, al meu coleg s-a bagat ca musca in lapte intre ciocan si nicovala si va fi tras la raspundere, eu personal spunandu-i de la bun inceput sa cedeze satul.Insa nici domnul "general de trib" nu s-a lasat mai prejos: in loc sa ne anunte, pe noi, pe conducerea din ~LOD~ despre aceasta incalcare de alianta (am uitat mai sus sa va spun ca aveam alianta cu ei) a inceput sa atace in draci deliberat si mai mult, si-a mai adus si alti colegi de trib langa el. Acum vazand ca nu rezolva nimic, vine la noi cu tot felul de cereri si amenintari, ca va da declaratia nostra oficiala la toate triburile, etc etc, si mai mult, i-a cerut colegului meu acum sa cedeze mai multe sate, pt ca vezi doamne el este general de trib si se crede superior nou, amaratilor din ~LOD~. Acest individ, alesiac a dat dovada pe parcursul discutiilor cu el de foarte multa aroganta, recunoscand la un moment dat ca da, el se considera superior noua si de asta simte nevoia sa se impuna. Acum va intreb eu pe voi, cititori de rand, cum vedeti voi solutionarea acestui caz? Nu uitati, domnul superior, mai mult ca sigur se considera superior si voua, asa ca mare atentie la ce raspundeti!!! Sa aveti o zi buna si amre atentie celor ce aveti alianta cu acest trib!
 

DeletedUser

exact

ii facem praf pe THS:)).....eu deja se stie am rezervat tot THS din juru meu....sa vezi cei mut la margine continui ce am inceput inainte sa se faca alianta cu ei atunci ii mutam la amrgine ii mut si akuma:D
 

DeletedUser21287

ca sa vedeti ce oameni sunt...il prezint pe domnul Alesiac asa numitul Zeu...veti vedea voi de ce....asa ca aveti grija cu cine faceti aliante !!!!!!!!!!!


alesiac astăzi la ora 09:32
Bun, stii ca sunt un om de cuvant. Salvarea ta se afla inca in mainile tale. Recunoasteti greseala si propuneti singur satele pe care le vei ceda (cu satele goale). Iti propun sa fii foarte atent ce propui, nu va exista o negeociere din partea noastra (in sensul ca o sa iti cerem mai multe sate).

Asadar propui si daca vom considera oferta corecta, ai cuvantul meu ca scapi. Daca tot spui ca ai avut atatea motive sa tradezi, atunci noi intelegm asta si iti lasam tie febletea: satul in disputa.

Repet nu o sa mai existe alte negocieri. Asta e: timpul trece, rana e tot mai mare. Oricum vei fi un reper de acum inainte, asadar mai poti face inca un reper pozitiv. Aceleasi daune vor fi cerute si de azi inainte in spete asemanatoare sau vor fi respinse, dupa caz

Cu stima,

Dancesport astăzi la ora 09:05
In primul rand nu am primit nici macar un lancier sprijin si tribul mi-a recomandat de la inceput sa cedez satul, dar au recunoscut ca ai actionat inpotriva aliantei si ai atacat inainte sa primesti un raspuns de la mine sau de la oficiali, aducandu-mi daune mari....nu am vrut sa iti las satul din 3 motive:
1 nu stiam ca il rezervasei tu;
2 satul imi fusese donat;
3 mi-ai omorat toata armata, inainte sa primesti un raspuns de la mine (si stiai bine ca atacuriel nu ave-am cum sa le mai intorc si le trimisesem inainte sa iei tu satul.

Iti cedez satul fiindca nu vreau ca disputa dintre noi sa fie un motiv de razboi intre triburi, asa ca, asa ca da dovada de maturitate si nu mai ataca doar din orgoliu.

alesiac astăzi la ora 08:51
iti recunosti greseala? Din pacate tribul tau nu prea vrea sa te pedepseasca, nici sa iti recunoasca problema. Iti retransmit un mesaj..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3627

Nu e decat un loctiitor de adjunct de sef de grupa intr-un trib obscur pe o lume mai veche , asta e atata poate , dar acum si-a tras trib si trebuie sa arate ca e capabil .
 

DeletedUser

Sincer as vrea un razboi intre voi,voi LOD cred ca aveti sanse mari sa castigati,sunteti mari pe k33 ca si noi (IMMO) si aveti jucatori de valoare...
Mie unuia nu imi plac oameni fara imaginatie,a copiat tribul 300,acest trib au dreptul moral sa-l faca doar cateva persoane(printre care si eu)..va urez bafta,si o sa va ajut cum pot eu...daca gasesc T~H~S pe langa mine promit ca voi ataca intens acest trib....
 

DeletedUser21294

nu am mai vazut trib precum THS, acest trib a recrutat toate fermele de pe k33 =)) nu au fost in stare sa inobileze un jucator de pe acel continent, acum ca sau dezvoltat putin fermele din sate parasite, se dau rotunzi, se cred spartani, sincer imi vine s rad, sunt prea slabi ca sa luptam cu ei, dar daca e cazul o sa imi incalc acest principiu si ii voi ataca, mie imi plac luptele date cu jucatori tari din triburi tari, nu imi place sa ma bat cu ferme dar daca insista o sa lupt si cu ei.

LE:Spartanii erau putini impotriva celor multi, voi sunteti peste 600 de membrii in acel trib, spartanii nu recrutau luptatorii slabi, voi ati recrutat tot continentu k33 chiar si cei care erau ferme de-a colegilor vostri au fost recrutati in trib, conducatorul spartei lua decizile nu generalu asa cum se intampla la voi.Chiar credeti ca va reprezinta numele tribului? eu zic ca voi nu faceti decat sa murdariti acel nume.

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4829

Numai critici si pareri nu tocmai roz despre acest trib.Nimic bun despre ei?;))

jucatoru' Alesiac imi aduce aminte de cineva din istoria lumii.Nu zic cine ca poate imi iau avertisment/ban de pomana.
 

DeletedUser21294

Numai critici si pareri nu tocmai roz despre acest trib.Nimic bun despre ei?;))

jucatoru' Alesiac imi aduce aminte de cineva din istoria lumii.Nu zic cine ca poate imi iau avertisment/ban de pomana.


atunci cand intr-un trib totul e slab, lipsit de experienta, si ii vezi ca se dau atat de rotunzi (cand au inceput jocul se rugau sa nu mai fie atacati, adica sa nu ii mai tratam ca ferme), toti sunt niste copii care au impresia ca joaca tetris aici, ai putea sa aduci sau sa spui ceva bun despre semenea oameni? sau asemenea trib? eu am avut in zona chiar la inceput vre-o cativa jucatori din THS, intr-o sapt au dat inceput nou.
 

DeletedUser20480

mda..se pare c apostarea mea a fost stearsa..:))

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu sunteti singurii care au conflicte cu membri din acel trib T~H~S daca am inteles bine. Mare parte s-au luat de membri ai tribului meu mai slab dezvoltati (cu mult) fata de ei, si un jucator de-al lor mi-a perturbat o zona a tribului meu, ba chiar sa-i convinga sa iasa din tribul meu in incercarea de a-mi distruge unitatea tribului meu in partea de Nord...
Torch-02-june.gif
Daca exista posibilitatea de a castiga ceva membrii tribului meu chiar si teritorii ce revenea de drept anumitor jucatori... Propun sa ne unim intr-o familie de alianta si sa facem ceva bun in toata aventura asta...
 

DeletedUser

Felicitari RDT tineti-o tot asa ... bafta in continuare

@ATLANT
mha baiatule nu mai iesi u pe extern ca te faci de ras.
Ai 3k pcte si 1 sat ? Incredibil te poti lasa de joc si sa te retragi, vei ramane o legenda.
Iesi pe extern si te lauzi cu tribul tau si planurile pe care le ai cu el ;),Prietene ai recrutat toate fermele :)) felicitari ;)
 

DeletedUser

hm......buna seara....se pare ca se vorbeste despre tribul meu(sau mai exact despre fostul meu trib pt ca administratorii au considerat de cuviinta sa ma stearga din baza de date a triburilor,cel putin pana in acest moment)iar nici unul din noi nu suntem aici ca sa ne sustinem pct de vedere....

modeus,vad ca ai deschis thread-ul din cauza lui alesiac.....bineinteles ca pct tau de vedere este intrucatva indreptatit insa sa nu uitam ca si tu i-ai raspuns cu acelasi aplomb si nervi(ba chiar si cu cuvinte mult mai grele decat atat)la mesajele trimise lui...in momentul in care am perceptat alianta,eu si cu larry 05,am discutat despre jucatorul dancesport si ca o sa fie probleme intre noi din cauza lui,insa aceste probleme nu vor insemna ca va incepe un razboi intre triburile noastre....la acel pct ati fost de acord,pt ca tind sa cred ca larry 05 nu a luat deciziile singur,cum nici la noi deciziile nu se iau de capul unui singur om....

azi l-am vazut pe dancesport la noi in trib....daca voi sunteti atat de uniti...de ce l-ati lasat sa plece?sau mai exact sa revina...ca de la noi a plecat cu mult timp in urma..

am vazut ca unii dintre voi au intrebat cati ani au conducatorii nostrii....pai se pare ca din conducerea THS eu sunt cea mai tanara,am 28 de ani....restul au ceva mai mult..deci nu e condus de niste copii de 13-15 ani cum au sustinut unii dintre voi mai inaite.....smok9292....cum ramane cu promisiunea ta???sau nu esti un om de cuvant?

si acum ceva despre trib....nu suntem chiar nime-n drum....in momentul de fatza eram pe locul 22 in triburi(toate din lumea 9),cu o multime de jucatori de incredere si cu experienta si cu o gashca de copii dornici de a invatza,plini de entuziasm....

chiar mi-a facut placere sa joc.....adminii mi-au luat acest lucru....eu de la zero nu o sa o mai iau,pe alte lumi nu jucam si nu o sa joc....o sa imi fie dor de prietenii adevarati pe care mi i-am facut in trib....si in alte triburi...

respectele mele si spor la joc...
cu multa consideratie,pamicx
 

DeletedUser3249

daca ai pierdut sate la admini sau daca ai fost blocat inseamna ca ai vrut sa pacalesti jocul si bine ti-au facut joaca corect iar despre invitatia lui DANCESPORT LA VOI A FOST DOAR O PACALEALA.:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21294

pamicx, in locul tau nu imi faceam aparitia pe exetern laudand tribul THS , e penibil, ati recrutat toate fermele de pe k32,FELICITARI, si nu mai spune ca sunteti buni,nu sunteti, tribu ala sta in 4-5 oameni care mai au experienta, in rest....totul e mort.
 

DeletedUser

daca ai pierdut sate la admini sau daca ai fost blocat inseamna ca ai vrut sa pacalesti jocul si bine ti-au facut joaca corect iar despre invitatia lui DANCESPORT LA VOI A FOST DOAR O PACALEALA.:))

pt informarea ta afla ca nu joc nici un alt joc online si nici aici nu am alt cont pe nici o alta lume,cu atat mai putin pe aceeasi lume...poate tu ai facut asa ceva si te-a dus gandul la un asemenea gest...contul nu a fost blocat ci inaccesibil prin log on...e un lucru diferit,domnule gandalf.
 

DeletedUser

draga mea de pamicx, te rog frumos sa te abtii de la comentarii de prisos, mai mult ca sigur la tine a ajuns doar acea parte a discutiei mele cu domnul general care ii convine lui si va convine voua in general. ia spune frumos daca nu te superi, cum ti se parea ideea lui cum ca el "se considera superior in fata noastra si simte nevoia sa se impuna in fata noastra", ideea exprimata chiar de el, sau in momentul in care recunoaste cu manutza lui de general ca "a lezat alianta" dar el nu va fi pedepsit, ci doar colegul nostru, in acelasi tot de superioritate. astea chiar nu conteaza? chiar ne credeti atata de prosti? cum doreai sa ii raspund la o asemenea atitudine, sau pesemne si tu suferi de acceasi boala de superioritate? poate doreati ceva de genu:"va rog sa ne iertati, vreau sa va pup si picoarele, va mai dau si sate de la mine, numai sa ne iertati"? mai bine te-ai uita sa vezi ce oameni ai pus la conducerea acelui trib, tin sa te anunt ca eu am mai jucat si pe alte lumi, stiu si am vazut destule, am vazut cum triburi mamut ca T~H~s ul au decazut total, daca chiar vrei sa faci ceva bun din tribul ala, preaia tu conducerea si nu lasa alti "superiori" sa faca treaba in numele tau! cat despre atacurile la adresa colegilor mei, iarasi te rog sa te abtii: lordul, ce sa spun, decat ca are mai multa experienta decat voi toti la un loc! smok, pai smok v-a rupt la sate acolo cat nu ati voi in stare sa cuceriti de la toate triburile, iarasi se vede adevarata experienta de joc.

bafta multa in continuare si numai de bine pt tine, cat despre acest trib, decat sa am un lup in turma de oi care se da drept caine de paza, mai bine ma apar cu berbecii, daca intelegi ce vreau sa spun!
 

DeletedUser

Daca aveti sau aveati alianta, nu exista si un sistem comun de rezervari?
Ma gandesc ca puteati evita foarte simplu aceasta problema...
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: T~H~S
Players:

Side 2:
Tribes: ~LOD~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,861
Tabăra 2: 568
Diferență: 3,293

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 74
Diferență: 45

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 9,167,860
Tabăra 2: 2,268,882
Diferență: 6,898,978

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 189,935
Tabăra 2: 390,775
Diferență: 200,840

image.php


Hm or fi LDO mai mici insa fac o figura frumoasa;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus