Ce oameni!!!Ce trib!!! T~H~S !!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

si eu am aproape 14 ani dar ma descurc mai bine ca o parte din adulti pe L7 am rezistat f mult *** eu in conditiile in care ma aflam erau 3 jucatori pe langa mine eu aveam 200 pct iar ei aveau cate 200 mii pct si am ajuns la 300 de mii pct intrun timp scurt si e si normal ei au ajuns la milionu de pct dar eu cand am inceput pe L7 nu stiam nimic despre acest jok nici macar de grajd nu auzisem dar pun pariu cu cine vreti ca ma descurc mai bine ca un adult care joaca de vreo 3-4 anii si cu sate mai multe ca mine il pot invinge indiferent pe L7 intro zi am luat 4 sate de la un jucator de 700 de mii pct deci conteaza si strategia iar copii au mai multa imaginatie

pe cat pariem ?
 

DeletedUser11365

si eu am aproape 14 ani dar ma descurc mai bine ca o parte din adulti pe L7 am rezistat f mult *** eu in conditiile in care ma aflam erau 3 jucatori pe langa mine eu aveam 200 pct iar ei aveau cate 200 mii pct si am ajuns la 300 de mii pct intrun timp scurt si e si normal ei au ajuns la milionu de pct dar eu cand am inceput pe L7 nu stiam nimic despre acest jok nici macar de grajd nu auzisem dar pun pariu cu cine vreti ca ma descurc mai bine ca un adult care joaca de vreo 3-4 anii si cu sate mai multe ca mine il pot invinge indiferent pe L7 intro zi am luat 4 sate de la un jucator de 700 de mii pct deci conteaza si strategia iar copii au mai multa imaginatie

copii mergeti la scoala si la fotbal...jocu asta inseamna mai mult decat atacuri cu berbeci..asta ii ultimu post pe tema asta..
 

DeletedUser

copii mergeti la scoala si la fotbal...jocu asta inseamna mai mult decat atacuri cu berbeci..asta ii ultimu post pe tema asta..

Prin asta zici ca oameni mari nu au viata sociala?mah cristi noi copii ma dau exemplu pe mine ma scol dimineata ma duc la scoala daca o fac si acolo daor 2 din6h intru pe joc,vin acasa manac dau o tura pe joc ma duc la un fotbal 2h la scaldat vreo 2h si apo vin acasa la calculator.

deci sii copii au timp,insa si la mine se vede inca imaturitatea,pe joc poate gandesc bine sunt de neinvis 1X1 nu imi e frica de nimeni si de nimik insa sunt unele momente cand gandesc ca un copil:)
 

DeletedUser

Prin asta zici ca oameni mari nu au viata sociala?mah cristi noi copii ma dau exemplu pe mine ma scol dimineata ma duc la scoala daca o fac si acolo daor 2 din6h intru pe joc,vin acasa manac dau o tura pe joc ma duc la un fotbal 2h la scaldat vreo 2h si apo vin acasa la calculator.

deci sii copii au timp,insa si la mine se vede inca imaturitatea,pe joc poate gandesc bine sunt de neinvis 1X1 nu imi e frica de nimeni si de nimik insa sunt unele momente cand gandesc ca un copil:)

Sincer nu inteleg de ce a trebuit sa ne insirui programul tau florinel.

Acuma sa spui ca esti de neinvins este o aberatie,nimeni nu este de neinvins.Chiar daca esti tu jucator foarte bun sunt o multime de "variabile in ecuatie" ca sa zic asa.
Zici ca uneori gandesti ca un copil.....eu zic ca mereu gandesti ca un copil deoarece chiar esti un copil. Maturitatea va veni mai tarziu asa ca nu are rost sa incerci sa joci rolul de intelept :D.

Cat despre amicul nostru zurstef care zicea cam asa...
zurstef a spus:
si eu am aproape 14 ani dar ma descurc mai bine ca o parte din adulti pe L7 am rezistat f mult *** eu in conditiile in care ma aflam erau 3 jucatori pe langa mine eu aveam 200 pct iar ei aveau cate 200 mii pct si am ajuns la 300 de mii pct intrun timp scurt si e si normal ei au ajuns la milionu de pct dar eu cand am inceput pe L7 nu stiam nimic despre acest jok nici macar de grajd nu auzisem dar pun pariu cu cine vreti ca ma descurc mai bine ca un adult care joaca de vreo 3-4 anii si cu sate mai multe ca mine il pot invinge indiferent pe L7 intro zi am luat 4 sate de la un jucator de 700 de mii pct deci conteaza si strategia iar copii au mai multa imaginatie

Eu propun ca Masterul zurstef sa fac un tutorial prin care sa ne lumineze cu supertacticile lui de distrugere in masa.....patetic :rolleyes:
Iar faza cu imaginatia m-a dat pe spate...:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sincer nu inteleg de ce a trebuit sa ne insirui programul tau florinel.

Acuma sa spui ca esti de neinvins este o aberatie,nimeni nu este de neinvins.Chiar daca esti tu jucator foarte bun sunt o multime de "variabile in ecuatie" ca sa zic asa.
Zici ca uneori gandesti ca un copil.....eu zic ca mereu gandesti ca un copil deoarece chiar esti un copil. Maturitatea va veni mai tarziu asa ca nu are rost sa incerci sa joci rolul de intelept :D.

Am zis ca "poate" si prin asta vorbeam la general,pe joc nu am pripesc ca un copil cand am 300-400 de atacuri sa strig dupa ajutor si prefer sa lupt mai singurel:)
 

DeletedUser3627

daca ai 300-400 atacuri si nu sunt date de copii , te uiti cand se da startul la urmatoarea lume .
 

DeletedUser

Daca mai aveti ceva de spus despre T~H~S, va rog sa o faceti.
In caz contrar ma vad nevoit sa incep sanctionarea celor ce posteaza inafara subiectului acestui topic.
 

DeletedUser

nu inteleg de ce faceti difernte intre copii si adulti...pentru ca si copii si adulti pot fi si noobi si pro...asa ca...eu stau toata ziua la comp...in a 9 a si in a 10 a nici nu mergeam la scoala ca sa pot sa iau sate la cat de disperat eram dupa joc, acuma am lasato mai moale cu jocu...

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
Nu scriu doar pentru ca imi place sa citesc ce scriu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20480

cum am mai zis...si mai repet.. :) nimeni nui invincibil :)
si partea asta am mai ziso: luati sate dela THS cat mai puteti :D
suntem multi..prea multi cei drept ^^
dar cu timpul..mai scade din numarul jucatorilor.. :)
 

DeletedUser16563

noi suntem un trib nou nascut fata de altele de pe locurile din clasament de langa noi dar vom arata ce putem in urm luni
 

DeletedUser

daca ai 300-400 atacuri si nu sunt date de copii , te uiti cand se da startul la urmatoarea lume .

serios la 300-400 atacuri esty la marginea harti?se vede ca nu a ezperienta la aparator,pe l9 eu nu am fost atacat insa am fost destul pe l7,gandeste ca yneman de pe l3 1 avut 13000 de atacuri si a pierdut vreo 2-3 sate:)
 

DeletedUser6065

shotgunbeginner
Senior Member

Adaugă data: 24.12.2007

Vechi #46 15.05.2009, 12:53:02 Sus Reply With Quote Quick reply to this message
daca ai 300-400 atacuri si nu sunt date de copii , te uiti cand se da startul la urmatoarea lume .

nu neaparat depinde cate sate ai si cum esti pe harta cu satele grupate si ce colegi de trib ai

aici nui cazul cred la 300 de fuluri pe un singur player
dar pe l3 am facut fata :))

si am strans in 2 zile peste 3 mil la aparator :))

in siter nu pe contul meu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

...

daca ai 300-400 atacuri si nu sunt date de copii , te uiti cand se da startul la urmatoarea lume .

Corect. In faza aceasta de joc(unde no.1 are doar putin peste 100 sate) la 3-400 atacuri lansate ca la carte, orice jucator, oricat de bun ar fi, ne paraseste. Cel mult, ramane cu 30% din sate, iar la un al doilea val calduros... face un hi-zbyee.

Pi eS: Cine nu o recunoaste, e un copil. :)
Au fost playeri care au avut peste 200 atacuri, insa nu au fost lansate bine. Conteaza timpii. Aici e o diferenta.:)
 

DeletedUser

Corect. In faza aceasta de joc(unde no.1 are doar putin peste 100 sate) la 3-400 atacuri lansate ca la carte, orice jucator, oricat de bun ar fi, ne paraseste. Cel mult, ramane cu 30% din sate, iar la un al doilea val calduros... face un hi-zbyee.

Pi eS: Cine nu o recunoaste, e un copil. :)
Au fost playeri care au avut peste 200 atacuri, insa nu au fost lansate bine. Conteaza timpii. Aici e o diferenta.:)

Aici depinde si de aparator,daca aparotorul stie sa isi fereasca trupele la nobil,daca e sprijinit intens poate sa ramana cu satele intacte.
 

DeletedUser20480

mda.. :)
se pare ca tribul LOD...adica EX-LOD ,fosti dusmani ai nostrii :) nu au fost in stare sa organizeze atac pe mine..o fzuionat cu NOK..o apucat la un pic de putere..si deja isi fac de cap..ba NOOBILOR,daca sunteti asa tari,de ce ati fuzionat?sa imi faceti fata?? :) un trib intreg vs. eu? :)
esti atre modeus.. ;)
esti un lider adevarat :)
se vede valoarea fostului LOD...daca era ceva de capul vostru,nu trebuia sa fuzionezi cu un trob aliat noua,si apoi sa incepi sa iti faci de cap..si mai vorbeati voi de THS...sunteti tari fratilor...tot respectul meu,noobilor ca voi :D

aaa..mio scapat PASARIS... om demn de respect :D mergeti dupa gandirea lor...nu faci fata la un trib..fuzionezi cu aliatii dusmanlor tai..si apoi apucate sa minti lumea,,sa provoci razboi..mda... sunteti varza...si incercati doar sa dovediti contrariul..dar puteti reusi ,prin ai minti pe fostii mei colegi din NOk..pe care nu ii voi ataca eu..indeferent de actiunile lor..eu am respect..daca altii nu cunosc termenul asta..eu o patesc...dar macar nu fug dintrun trib in altu..si nu zic sa fuzionam..sa scapam de voi ;)

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pe mine ma bucura extraordinar de mult fuziunea,am unele informati ca la ei suntem trecuti ca dusmani,tare as vrea sa am o decliaratie oficiala de la ei asa o sa fie in sud RDT in v si N N.K.L. deci am unde sa dau:))~!
 

DeletedUser20480

pai...e completa deja fuziunea lor :p
se numeste TKL :)
deci azi maine poti incepe :p
 

DeletedUser21287

mda.. :)
se pare ca tribul LOD...adica EX-LOD ,fosti dusmani ai nostrii :) nu au fost in stare sa organizeze atac pe mine..o fzuionat cu NOK..o apucat la un pic de putere..si deja isi fac de cap..ba NOOBILOR,daca sunteti asa tari,de ce ati fuzionat?sa imi faceti fata?? :) un trib intreg vs. eu? :)
esti atre modeus.. ;)
esti un lider adevarat :)
se vede valoarea fostului LOD...daca era ceva de capul vostru,nu trebuia sa fuzionezi cu un trob aliat noua,si apoi sa incepi sa iti faci de cap..si mai vorbeati voi de THS...sunteti tari fratilor...tot respectul meu,noobilor ca voi :D

aaa..mio scapat PASARIS... om demn de respect :D mergeti dupa gandirea lor...nu faci fata la un trib..fuzionezi cu aliatii dusmanlor tai..si apoi apucate sa minti lumea,,sa provoci razboi..mda... sunteti varza...si incercati doar sa dovediti contrariul..dar puteti reusi ,prin ai minti pe fostii mei colegi din NOk..pe care nu ii voi ataca eu..indeferent de actiunile lor..eu am respect..daca altii nu cunosc termenul asta..eu o patesc...dar macar nu fug dintrun trib in altu..si nu zic sa fuzionam..sa scapam de voi ;)

faptul ca apari pe forum cu astfel de acuzatii denota ceva....daca nu sti de ce s-a facut aceasta fuziune ciocu mic si intreaba-ti prietenii....ca am fuzionat ca sa iti facem fata, asta numai un copil putea sa spuna asa ceva.

este cumva o regula ca nu avem voie sa fuzionam cu aliatii vostri ? daca e asa voi de ce ati fuzionat cu un trib aliat noua ?...pacat ca fuziunea voastra a dat gres
 

DeletedUser

pai...e completa deja fuziunea lor :p
se numeste TKL :)
deci azi maine poti incepe :p

toale la timpul lor,si da pentru noul trib o sa aveti o surpriza nu uitati eu vam facut pe l7,pe l9 eu am facut N.W.O. tot eu o sa va ingrop poate nu acum dar cu timpul nu o sa mai existati pe l9...!
 

DeletedUser

hm......buna seara....se pare ca se vorbeste despre tribul meu(sau mai exact despre fostul meu trib pt ca administratorii au considerat de cuviinta sa ma stearga din baza de date a triburilor,cel putin pana in acest moment)iar nici unul din noi nu suntem aici ca sa ne sustinem pct de vedere....

modeus,vad ca ai deschis thread-ul din cauza lui alesiac.....bineinteles ca pct tau de vedere este intrucatva indreptatit insa sa nu uitam ca si tu i-ai raspuns cu acelasi aplomb si nervi(ba chiar si cu cuvinte mult mai grele decat atat)la mesajele trimise lui...in momentul in care am perceptat alianta,eu si cu larry 05,am discutat despre jucatorul dancesport si ca o sa fie probleme intre noi din cauza lui,insa aceste probleme nu vor insemna ca va incepe un razboi intre triburile noastre....la acel pct ati fost de acord,pt ca tind sa cred ca larry 05 nu a luat deciziile singur,cum nici la noi deciziile nu se iau de capul unui singur om....

azi l-am vazut pe dancesport la noi in trib....daca voi sunteti atat de uniti...de ce l-ati lasat sa plece?sau mai exact sa revina...ca de la noi a plecat cu mult timp in urma..

am vazut ca unii dintre voi au intrebat cati ani au conducatorii nostrii....pai se pare ca din conducerea THS eu sunt cea mai tanara,am 28 de ani....restul au ceva mai mult..deci nu e condus de niste copii de 13-15 ani cum au sustinut unii dintre voi mai inaite.....smok9292....cum ramane cu promisiunea ta???sau nu esti un om de cuvant?

si acum ceva despre trib....nu suntem chiar nime-n drum....in momentul de fatza eram pe locul 22 in triburi(toate din lumea 9),cu o multime de jucatori de incredere si cu experienta si cu o gashca de copii dornici de a invatza,plini de entuziasm....

chiar mi-a facut placere sa joc.....adminii mi-au luat acest lucru....eu de la zero nu o sa o mai iau,pe alte lumi nu jucam si nu o sa joc....o sa imi fie dor de prietenii adevarati pe care mi i-am facut in trib....si in alte triburi...

respectele mele si spor la joc...
cu multa consideratie,pamicx




draga mea pamicx...sant om de onaore poti intrba tribu meu..1 la mna...2 pt ce ma acuzi u sti foarte bine ce sa intamplat....1.tiam zis ca nu voi ataca decat peia de ma ataca..da cand va luatid e aliati mei personali si ma amenintati scuzama..o iau ca pe un atac..asa ca am atacat tot din cauza conducatorului vostru .....si cand am facut asta tiam zis..ca din tribu ala...doar tu si inca 3 jucatori care imi erati prieteni foarte buni nu vas fi atacat nici daca era sa fiu dat afara..si mam tinut de promisiune zimi mie mam atins de vre un sat deal tau raspunsu e NU..si nici de ceilalti 2;)......acum zici ca nu aveti copi in trib..scuzama lupu intelept sau cum il chema cel ce a facut acel trib..a recunoscut singur ca are 12 sau 13 ani...iar pe tn la inceput eu team invatat multe chesti elementare despre acest joc..acum ma iei si imi zici canus om de cuvant..scuzama voi nu va tineti cuvantu eu ce sa fac sa milt tin fata de voi...u ti lai tinut fata de mn mi lam tinut si eu fata de tn..sa dupa aceasta acuza deja icnep sa cred ca daca erai aproape de mn nu teai fi tinut de cuvant;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus