Ce oameni!!!Ce trib!!! T~H~S !!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu sunteti singurii care au conflicte cu membri din acel trib T~H~S daca am inteles bine. Mare parte s-au luat de membri ai tribului meu mai slab dezvoltati (cu mult) fata de ei, si un jucator de-al lor mi-a perturbat o zona a tribului meu, ba chiar sa-i convinga sa iasa din tribul meu in incercarea de a-mi distruge unitatea tribului meu in partea de Nord...
Torch-02-june.gif
Daca exista posibilitatea de a castiga ceva membrii tribului meu chiar si teritorii ce revenea de drept anumitor jucatori... Propun sa ne unim intr-o familie de alianta si sa facem ceva bun in toata aventura asta...


=)):))=)) EPIC ! :)) superb mesaju ... Atlant respectele mele .. ! sincerele mele respecte. ai un limbaj foarte coerent si un mesaj care e inteles foarte usor. numai ca ideea e cam absurda :)

sa ma cauti in joc ca vreau o dezbatere cu tine !
 

DeletedUser20480

lordul Gandalf





Vechi #15 14.03.2009, 22:19:54 Sus Reply With Quote Quick reply to this message
daca ai pierdut sate la admini sau daca ai fost blocat inseamna ca ai vrut sa pacalesti jocul si bine ti-au facut joaca corect iar despre invitatia lui DANCESPORT LA VOI A FOST DOAR O PACALEALA.)




Lord Gandalf...Strangeti choiloteii.. :) si pregatestete ca iti bat cu srocova prin sate...sa vedem marele trib LOD care se punea pe jucatorii de 10-20 k puncte,membrii ai tribului THS,si veneau pe forumul extenr,sa isi bata in piept...Lord Gandalf..daca esti assa viteaz,dupa cateva spionaje,ce am efectuat pe satele tale,ce fac cu toti vecinii mei de obicei,de ce ai cerut blidnarea satelor tale,esti asa tare,incat poti distruge un jucator de 30k puncte,sa te lauzi,dar cand vine ** de un pic de razboi mai adevarat,urli si tu ca o muiere dupa ajutor? :))
vom vedea ce sprijin tio dat tribul tau ;) sper ca macar 30k din fiecare pe fiecare sat.. :) astfel ma inectinesti,si o sati iau doar 2 sate saptmanal,;) daca nu...mai bine da stergere cont,sau eventual asteapta sa te innobilez,si pe urma dai inceput in mijlocul tribului :) Spor la Urlat dupa ajutor...hai sa iti arat si eu cate ceva,ce am invatat de la Mama Padurii,in legatura cu acest joc...si LOD,tine minte ;) THS vine dupa voi ^^ bucurativa de cei mici,ca mai luat cate un sat,cat mai puteti...
 

DeletedUser

daca erai langa mine gizmo13 ma ocupam de tine cu ce`a mai mare placere posibila :)) ... esti cam tare in gura si nu stiu de ce :) ce tot te dai mare .. tu nu ai cerut sprijin niciodata ? :)

Ahhhh abea astept sa intru in voi amaratilor !!!
 

DeletedUser

iti trebuie in jur de 14-15 sate sa spargi 30 k lca , esti bun daca tu zici ca ii iei 2 sate saptamanal ... ti se recruteaza cu viteza mai mare tie trupele?:D
 

DeletedUser20480

daaaa....eu am ** cu domnu domnu :))
dar din pacate am dat stergere cont :(

oo da ..si iovu..eu nu cer sprijin cand ma ataca 1 jucator cu spioni ^^ nu is nub,si cand sparg un jucator de 30k puncte...ma dau smecher..ca cine mis eu...si iovu..nu fii asa sigur de tine ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ths

oricum voi astia din ths ati facut multe aliante de frica..... no coment :p
 

DeletedUser20480

hehe :) nu ma prea intereseaza sincer aliantele..eu am 1 trib aliat langa mine...fostul meu trib, N.O.K. ..:) in rest..am ceva membrii LOD...si ceva din EW.. :) deci,chiar nu ma prea intereseaza aliantele,tribului :) la inceput daca vedeai...era dezastru :)) era alianta cu 90% din triburi..acuma nu prea pot ** de foarte multe aliante..si cum ziceam..ft multi jucatori,ce nu isi merita locul in trib...in 1 ora,am primit 11 mesaje de cerere de sprijin ,de la acelasi jucator :) STAS...ce sa mai zic? :)
 

DeletedUser

hehe :) nu ma prea intereseaza sincer aliantele..eu am 1 trib aliat langa mine...fostul meu trib, N.O.K. ..:) in rest..am ceva membrii LOD...si ceva din EW.. :) deci,chiar nu ma prea intereseaza aliantele,tribului :) la inceput daca vedeai...era dezastru :)) era alianta cu 90% din triburi..acuma nu prea pot ** de foarte multe aliante..si cum ziceam..ft multi jucatori,ce nu isi merita locul in trib...in 1 ora,am primit 11 mesaje de cerere de sprijin ,de la acelasi jucator :) STAS...ce sa mai zic? :)

pai se vede ce trib de valoare este THS,de nu il parasiti?
 

DeletedUser

daaaa....eu am ** cu domnu domnu :))
dar din pacate am dat stergere cont :(

oo da ..si iovu..eu nu cer sprijin cand ma ataca 1 jucator cu spioni ^^ nu is nub,si cand sparg un jucator de 30k puncte...ma dau smecher..ca cine mis eu...si iovu..nu fii asa sigur de tine ;)

imi dai id tau si cand incepe lumea 14 alegem amandoi de la inceput aceleasi coordonate :) si vedem acolo de ce sunt asa sigur :)

facem ?
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~LOD~
Players:

Side 2:
Tribes: T~H~S
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 19
Tabăra 2: 50
Diferență: 31

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 0
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 104,206
Tabăra 2: 193,835
Diferență: 89,629

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17,064
Tabăra 2: 0
Diferență: 17,064

image.php


cam se face T~H~S de rusine,insa mie imi e de numele pe carea lau copiat!
 

DeletedUser16563

toata lumea zice vaii tribu ths numai copii .....bla bla
Ganditiva oleaka cei mari stau cat vor iei la acest joc dar sa stiti ca copii joaca mai bine ca mosnegi care va dati tare-n gat voi naveti decat sa atacati tribu ths si vorbim mai incolo tribu ths are de 2 ori mai multe razboie decat triburile din top 10 vorbim cand se termina vara si vedem cine are gura mare
 

DeletedUser

toata lumea zice vaii tribu ths numai copii .....bla bla
Ganditiva oleaka cei mari stau cat vor iei la acest joc dar sa stiti ca copii joaca mai bine ca mosnegi care va dati tare-n gat voi naveti decat sa atacati tribu ths si vorbim mai incolo tribu ths are de 2 ori mai multe razboie decat triburile din top 10 vorbim cand se termina vara si vedem cine are gura mare

da dar copii chair daca au timp nu au capul necesar sa joace la 12 ani,eu am 15 ani si ma descurc
 

DeletedUser11365

toata lumea zice vaii tribu ths numai copii .....bla bla
Ganditiva oleaka cei mari stau cat vor iei la acest joc dar sa stiti ca copii joaca mai bine ca mosnegi care va dati tare-n gat voi naveti decat sa atacati tribu ths si vorbim mai incolo tribu ths are de 2 ori mai multe razboie decat triburile din top 10 vorbim cand se termina vara si vedem cine are gura mare

jucatorii seriosi de pe lumile vechi l1,l2,clasica,l3 is in marea majoritate adulti..un copil se poate descurca cateva luni pe o lume,daca ii pasionat poate fi in top,insa pe masura ce jocu inainteaza imaturitatea isi spune cuvantu indiferent de timpu care il au la dispozitie
 

DeletedUser

jucatorii seriosi de pe lumile vechi l1,l2,clasica,l3 is in marea majoritate adulti..un copil se poate descurca cateva luni pe o lume,daca ii pasionat poate fi in top,insa pe masura ce jocu inainteaza imaturitatea isi spune cuvantu indiferent de timpu care il au la dispozitie

Depinde de exemplu eu am 15 ani si sincer cred ca ma pot descurca

PS.Nu sunt in THS stati linistiti:)
 

DeletedUser

depinde ce lucreaza adultu ala...ca daca lucreaza in constructii nu are nici un avantaj...daca lucreaza ceva la calculatoare si are internet atunci nu ai ce face :|
 

DeletedUser

depinde ce lucreaza adultu ala...ca daca lucreaza in constructii nu are nici un avantaj...daca lucreaza ceva la calculatoare si are internet atunci nu ai ce face :|

Partea naspa e ca copilul trebe sa se duca si la scoala;) dar in fine se apre ca beiti din T~H~S nu dovedesc ca merita numele de SPARTA:

Side 1:
Tribes: ~LOD~
Players:

Side 2:
Tribes: T~H~S
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 259
Tabăra 2: 932
Diferență: 673

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37
Tabăra 2: 17
Diferență: 20

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,391,672
Tabăra 2: 3,591,266
Diferență: 2,199,594

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 244,857
Tabăra 2: 123,738
Diferență: 121,119

image.php
 

DeletedUser16563

si eu am aproape 14 ani dar ma descurc mai bine ca o parte din adulti pe L7 am rezistat f mult *** eu in conditiile in care ma aflam erau 3 jucatori pe langa mine eu aveam 200 pct iar ei aveau cate 200 mii pct si am ajuns la 300 de mii pct intrun timp scurt si e si normal ei au ajuns la milionu de pct dar eu cand am inceput pe L7 nu stiam nimic despre acest jok nici macar de grajd nu auzisem dar pun pariu cu cine vreti ca ma descurc mai bine ca un adult care joaca de vreo 3-4 anii si cu sate mai multe ca mine il pot invinge indiferent pe L7 intro zi am luat 4 sate de la un jucator de 700 de mii pct deci conteaza si strategia iar copii au mai multa imaginatie
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus