Ce oameni!!!Ce trib!!! T~H~S !!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mda.. :)
se pare ca tribul LOD...adica EX-LOD ,fosti dusmani ai nostrii :) nu au fost in stare sa organizeze atac pe mine..o fzuionat cu NOK..o apucat la un pic de putere..si deja isi fac de cap..ba NOOBILOR,daca sunteti asa tari,de ce ati fuzionat?sa imi faceti fata?? :) un trib intreg vs. eu? :)
esti atre modeus.. ;)
esti un lider adevarat :)
se vede valoarea fostului LOD...daca era ceva de capul vostru,nu trebuia sa fuzionezi cu un trob aliat noua,si apoi sa incepi sa iti faci de cap..si mai vorbeati voi de THS...sunteti tari fratilor...tot respectul meu,noobilor ca voi :D

aaa..mio scapat PASARIS... om demn de respect :D mergeti dupa gandirea lor...nu faci fata la un trib..fuzionezi cu aliatii dusmanlor tai..si apoi apucate sa minti lumea,,sa provoci razboi..mda... sunteti varza...si incercati doar sa dovediti contrariul..dar puteti reusi ,prin ai minti pe fostii mei colegi din NOk..pe care nu ii voi ataca eu..indeferent de actiunile lor..eu am respect..daca altii nu cunosc termenul asta..eu o patesc...dar macar nu fug dintrun trib in altu..si nu zic sa fuzionam..sa scapam de voi ;)


gizmo mai ** iti inghiti limba si taci daca tot zisasi de fuziune...si esti asa tare..ia sa bag si eu...deci eu am fost cam 2 sapt diplomat in THS numai eu leam rezolvat vreo 2-3 fuziuni ca sa se dezvolte ca bagau pe oricine in trib...dupaia eraud isperati sa fuzionezi cu triburi mai amri sa fi e ei milioane sa faca fata in zona si le era frica....de LOd pe atunci noi aveam alt nume si eram de 2-3 ori mai multi...:D....in fine sa revenim la subiect taci din gura ca au trecut cateva luni de cand am iesit de la voi deci voi aveti pe putin 7-10 fuziuni la bord noi avem una cu oameni de onaoare..mare smecher esti tu asa ca atci si uitate in oglinda first time...

scuzati greselile de ortografie da scriu in graba ma uit la meci:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20480

smok9292
Junior Member:

esti nemaipomenit..ce3 sa zic :)
dar uitate mai bine de cand am intrat in trib...cate fuziuni so facut???cate so facut inainte..chiar nu ma intereseaza deloc.. ;)
si oricum,in THS sunt jucatori slabuti...mai multi incepatori..si mult experimentatul LOD ,avea morcovu in ... de o fuziionat..macar taci..dute la meci..si fa un bine,NU te mai intoarce de acolo ;)
 

DeletedUser21287

omule cand ai facut ultima statistica de razboi sa vezi cine era cu morcuvu in fund ??
 

DeletedUser21287

uite aici o statistica pusa de florinel the lord of war pe data de 07.05.2009

Side 1:
Tribes: T~H~S
Players:

Side 2:
Tribes: ~LOD~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,861
Tabăra 2: 568
Diferență: 3,293

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 74
Diferență: 45

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 9,167,860
Tabăra 2: 2,268,882
Diferență: 6,898,978

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 189,935
Tabăra 2: 390,775
Diferență: 200,840

image.php


pana la urma cine era cu morcovu....daca ne era frica nu mai atacam un trib de aproximativ 400 de membri,noi fiind 70 de membri....n-ati fost in stare sa blindati cateva sate....ciocu mic
 

DeletedUser

uite aici o statistica pusa de florinel the lord of war pe data de 07.05.2009

Side 1:
Tribes: T~H~S
Players:

Side 2:
Tribes: ~LOD~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,861
Tabăra 2: 568
Diferență: 3,293

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 74
Diferență: 45

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 9,167,860
Tabăra 2: 2,268,882
Diferență: 6,898,978

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 189,935
Tabăra 2: 390,775
Diferență: 200,840

image.php


pana la urma cine era cu morcovu....daca ne era frica nu mai atacam un trib de aproximativ 400 de membri,noi fiind 70 de membri....n-ati fost in stare sa blindati cateva sate....ciocu mic

Am postat statistica si eu,si credema nu imi place THS mult,aclo sunt daor n00bisori,insa te rog nu comparta THS cu IMMO,vam spus surpriza va avea loc in maxim o saptamana
 

DeletedUser21287

n-a comparat nimeni THS cu IMMO iar in acest topic nu este vorba despre IMMO, asa ca lasa-ne cu surprizele tale cu tot...nu stiu de ce te-ai bagat in seama
 

DeletedUser

smok9292
Junior Member:

esti nemaipomenit..ce3 sa zic :)
dar uitate mai bine de cand am intrat in trib...cate fuziuni so facut???cate so facut inainte..chiar nu ma intereseaza deloc.. ;)
si oricum,in THS sunt jucatori slabuti...mai multi incepatori..si mult experimentatul LOD ,avea morcovu in ... de o fuziionat..macar taci..dute la meci..si fa un bine,NU te mai intoarce de acolo ;)

mai copil de 12 ani ce esti taci acolo din gura...pe cand noi nu ne numean LOD si aveam numele de PRO [adika inainte de despartirea tribullui....THS facea pe el nu stia cums a faca alianta cu noi afceau pe ei de frica..cautau sa faca fuziuni si toate alea numai din cauza asta....dar dupa despartire cand LOD a fost LOD si PRO a Ramas PRo fara nici o legatura intre noi..ati zis gata sau despartit santem de 15 ori mai multi ca ei ce sa mai ahi acum pe ei pana nu se unesc la loc......si nici macar acuma nati invatat ca puterea nu consta in numar si vam demonstrato cu 70 de playeri pot dobora 400 de destepti:))....si apropo...conducatoru din THS ia zi si mei ce mai face...si pe celalalte lumi afce la fel cand joaca in primele 2saptamani de joc ameninta playeri sa intre la el si alte triburi sa fuzioneze....si daca nu vor le declara razboi si tr circulara toti sa atace cu tot ce au pe cu tare si cu tare...[tot ce aveati atunci adika lanci si spade:))///..cai omoram ca **** ce:))...tot asa va bateti sia cum in piept uitativa ca nu stiti sa dati un atac in grup sau un sincron si av credeti mari spartani:)).....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21294

mda.. :)
se pare ca tribul LOD...adica EX-LOD ,fosti dusmani ai nostrii :) nu au fost in stare sa organizeze atac pe mine..o fzuionat cu NOK..o apucat la un pic de putere..si deja isi fac de cap..ba NOOBILOR,daca sunteti asa tari,de ce ati fuzionat?sa imi faceti fata?? :) un trib intreg vs. eu? :)
esti atre modeus.. ;)
esti un lider adevarat :)
se vede valoarea fostului LOD...daca era ceva de capul vostru,nu trebuia sa fuzionezi cu un trob aliat noua,si apoi sa incepi sa iti faci de cap..si mai vorbeati voi de THS...sunteti tari fratilor...tot respectul meu,noobilor ca voi :D

aaa..mio scapat PASARIS... om demn de respect :D mergeti dupa gandirea lor...nu faci fata la un trib..fuzionezi cu aliatii dusmanlor tai..si apoi apucate sa minti lumea,,sa provoci razboi..mda... sunteti varza...si incercati doar sa dovediti contrariul..dar puteti reusi ,prin ai minti pe fostii mei colegi din NOk..pe care nu ii voi ataca eu..indeferent de actiunile lor..eu am respect..daca altii nu cunosc termenul asta..eu o patesc...dar macar nu fug dintrun trib in altu..si nu zic sa fuzionam..sa scapam de voi ;)



te-ai panicat?
 

DeletedUser20480

mda...credema...acuma fug pana la alimentara sa cumpar pampers,sa nu fac pe mine de panica...din cate vad..voi erati panicati :)) ca ati facut fuziunea...si eliminati icnepatori..si va dati mari... ^^ oooo da...sunteti buni ;)
smok...credca delirezi..toti sufweriti de smecherie :)) eliberati de sate un incepator..si voi sunteti invincibilii..arzavar supa sa va arda de noobi ce sunteti....
 

DeletedUser21294

noi eliminam jucatorii adversi de langa noi, madalin era incepator? cand ne-am apucat de el pe atunci eu aveam 140k puncte iar el 200 si ceva k, cand l-am eliminat pe R7Tm din EW (avea cam cel mai mare punctaj din zona) la fel si hotuhotilor care era cam de acelasi rang cu R7Tm, toti acesti jucatori au fost incepatori? NU! ca s-au mai nimerit printre ei si alti nefericiti care joaca de 2 ani triburile si isi fac sate mixte asta e problema lor, pt cultura ta generala sa sti ca primii jucatori eliminati din zona au fost cei buni, si sincer daca nu te-ai panicat de ce te agiti atat de mult? nici macar nu m-am uitat sa vad unde esti pozitionat pe harta iar tu vi cu afirmatii de gen "2 triburi impotriva mea" chiar nu suntem interesati de tine, cum spuneam, mai intai ii eliminam pe cei buni dupaia pe cei slabi asa ca poti sa stai linistit, sunt altii in fata ta. Spor la inobilari interne ca sate parasite nu cred ca mai sunt!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

noi eliminam jucatorii adversi de langa noi, madalin era incepator? cand ne-am apucat de el pe atunci eu aveam 140k puncte iar el 200 si ceva k, cand l-am eliminat pe R7Tm din EW (avea cam cel mai mare punctaj din zona) la fel si hotuhotilor care era cam de acelasi rang cu R7Tm, toti acesti jucatori au fost incepatori? NU! ca s-au mai nimerit printre ei si alti nefericiti care joaca de 2 ani triburile si isi fac sate mixte asta e problema lor, pt cultura ta generala sa sti ca primii jucatori eliminati din zona au fost cei buni, si sincer daca nu te-ai panicat de ce te agiti atat de mult? nici macar nu m-am uitat sa vad unde esti pozitionat pe harta iar tu vi cu afirmatii de gen "2 triburi impotriva mea" chiar nu suntem interesati de tine, cum spuneam, mai intai ii eliminam pe cei buni dupaia pe cei slabi asa ca poti sa stai linistit, sunt altii in fata ta. Spor la inobilari interne ca sate parasite nu cred ca mai sunt!



** punctat:D...colega:D.........si ** lu pasaris stai cuminte la caldurica in mij tribului..ca pana sa ajungem sa elimnam pe cei de teaba ta mai sunt milioane mai buni ca tn:)).........deci ai timp sa mai inveti;)...

a si gizmo daca tot esti asa zeu ce e ma cu punctaju asta de inamici in vinsi ca esti de 4 ori mai mare ca mn in puncte si uite ce diferenta mcia este intre inamici invinsi de mn si cei invinsi de tn...

smok9292 447.132
Gizmo13 644.974

daca ar fi sa caut la alti de care teai luat mai in ruma si suferi la ei cum e pasaris si alti de sant si egali cu tn in puncte rezulta ca esti genu care are doar gura in fapte lasa de dorit te lauzi colo si colo si fata in fata...esti ca un incpator:))....ce face mesengeru excesiv dintrun om;)

edit1: uite mam gandit sa til pun macar si pe pasaris asa care si el e mai mic cu 100k puncte decat tn

544 Pasaris 843.404

ca macar daca ma pun sa til pun pe alry ep care parca lai facut noob sau nus ce mai in spate....te pui in *** si plangi da te las sal cauti tu:))

deci asa ac taci si veziti de inobilarile interne si satele parasite;)

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

** punctat:D...colega:D.........si ** lu pasaris stai cuminte la caldurica in mij tribului..ca pana sa ajungem sa elimnam pe cei de teaba ta mai sunt milioane mai buni ca tn:)).........deci ai timp sa mai inveti;)...

a si gizmo daca tot esti asa zeu ce e ma cu punctaju asta de inamici in vinsi ca esti de 4 ori mai mare ca mn in puncte si uite ce diferenta mcia este intre inamici invinsi de mn si cei invinsi de tn...

smok9292 447.132
Gizmo13 644.974

daca ar fi sa caut la alti de care teai luat mai in ruma si suferi la ei cum e pasaris si alti de sant si egali cu tn in puncte rezulta ca esti genu care are doar gura in fapte lasa de dorit te lauzi colo si colo si fata in fata...esti ca un incpator:))....ce face mesengeru excesiv dintrun om;)

edit1: uite mam gandit sa til pun macar si pe pasaris asa care si el e mai mic cu 100k puncte decat tn

544 Pasaris 843.404

ca macar daca ma pun sa til pun pe alry ep care parca lai facut noob sau nus ce mai in spate....te pui in *** si plangi da te las sal cauti tu:))

deci asa ac taci si veziti de inobilarile interne si satele parasite;)


Cel mai bun jucator ar fii acela care ia cele mai multe sate avand cele mai putine pierderi. Vrei sa imi spui ca voi atacati si curatati harta de jucatorii buni mai intai ? :)) pfff pai aia nu sunt buni daca sunt invinsi de voi :))

same old sTory ...
 

DeletedUser

tu ce ai pui de trac de unde mai apaarusi si u te simti cu musca pe caciula?:...presupun ca ai verificat la ce distanta esti e fiecare membru de la noi inainte sa postezi ca daca erai aproae nu mai postai tu..da aveti sange numa cand santeti la distanta si caldurica;
3968 wyzy 171.678

Cel mai bun jucator ar fii acela care ia cele mai multe sate avand cele mai putine pierderi. Vrei sa imi spui ca voi atacati si curatati harta de jucatorii buni mai intai ? :)) pfff pai aia nu sunt buni daca sunt invinsi de voi :))

same old sTory ...

si ce zisasi tu aici ca cel mai bun e ala de ia sate siu are putini pierderi deci bafta la inobilari interne si sate parasite..ca restu daca ke ataci...sant blindati si de propriul trib...iar tu nai avea armata sa faci nici un sat dinala...a si ia zine si nou cum ai armata proportionata pe sate..pe fiecare sat 500 topoare 1000 cav usoara 800 lanci 4000 arcasi 2000calareti arcasi asa le ai?:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dragul meu prieten, asta e pt tine, gizmo, regret doar 2 aspecte in acest joc:
1) ca sunt departe de tine
2) ca stau prost cu timpul, altfel si de la distanta asta ti-as croii un cojoc asa, pt la iarna;)

apoi, chiar esti atat de interesat de politica dusa de noi? chiar ti-am atras atat de mult atentia? vai, pai ma simt flatat, personal nu mai gasisim pana acum un jucator de valoarea ta;) care sa imi acorde o asemenea atentie;)

in rest, ciocu mic, daca ai ochi sa citesti, vei vedea ca sunt puse in acest topic, pana in acest moment, statistici cu nemiluita si nu e nici macar una in favoarea vostra! asa ca, nu am ce sa discut cu tine, doar atat iti spun, eu imi cunosc oamenii si ei ma cunosc pe mine, asta e tot ce conteaza! cat despre atacurile repetate la dresa mea, a lui pasaris, a lordului sau a altora de pe aici, tin sa te anunt ca acesti oameni au inceput sa joace triburile inca de cand tu aveai scutece pe tine ...atentie, am spus oameni, nu jucatori, e o foarte mica mare diferenta...asta daca esti inteligent, fapt de care nu ma indoiesc, iti vei da tu seama!

in rest iti urez bafta in joc si spor la imbunatatirea statisticilor acelora...si asa cum am mai spus: "Ce oameni!!!Ce trib!!! T~H~S !!! "
 

DeletedUser

asta este pentru domnul din IMMO...
sincer chiar ma gandeam cand vor reveni "Stupizele, Stupizele" cu Andreea Marin si vad ca tu te oferi sa faci acest lucru mai repede decat ma asteptam...;)

ok, ca esti suparat pe noi, asta se vede de la o posta, in ziua de azi ine nu e suparat pe modeus si/sau al sau trib (cu toate ca nu e deloc al meu, ci e al oamenilor ce il alcatuiesc >>> iarasi oameni, nu jucatori) nu se numeste jucator de triburi:))

dar nu pricep ceva, cand ati incercat asa, sa zicem , de vreo 7 ori sa fuzionati cu noi, cu noi, adica ex-LOD, si alea erau tot surprize?;) acum sa ma astept la ceva asemanator? sau cine stie, poate chiar mai profund...?

si cu asta inchei, nu degeaba nu ma mai postat nimic aici, dar consider ca un jucator bun se vede pe terenul de joc, nu in afara lui, daca se simte vreunul jignit, imi cer scuze, nu asta este intetia mea, dar ce mai cu atata palavrageala, gizmo ba se simte flatat ( auzi, 2 triburi contra lui, de unde a scos-o si pe asta habar nu am), ba se simte cu musca pe caciula ca e facut noob...treceti fratilor la arme si jucati, si daca suneti mai buni ca noi, jos palaria in fata vostra, stiu sa recunosc o valoare cand o gasesc...insa daca e invers, veti iesi pe usa din spate!

bafta si spor la joc tuturor!
 

DeletedUser20480

BUN...modeus,ai un OS de la mine..sa ai ce sa rontai cand vii cu trupele alea ^^
 

DeletedUser

BUN...modeus,ai un OS de la mine..sa ai ce sa rontai cand vii cu trupele alea ^^

gata hai gizmo termina nu tea bagat nm de la icneput ins eama u ai venit sa ne inveti sa jucam ca noi snatem noobi si jucam la armata si nu jucam ca adevarati maestri ca tn la puncte si sate parasite..si dupa sa en dam mari pe forum ai dreptate si taci acolo...:D....ca pana la urma faptele vorbesc si et vedem curand;)
 

DeletedUser20480

smok..in locu tau as deschide geamul sa ma evaporez ^^
mars...daca Nu aveti de discutat despre "marele trib" THS...atunci rog moderatorii sa INCHIDA ACEST TOPIC,ffindca azi la ORA: 00:00 se desfiinteaza tribul...multumesc
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus