Cel mai bun jucator de pe l7

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început

Cine este cel mai bun jucator de pe lumea 7 ?

  • Dredx

    Voturi: 21 19,6%
  • Eek!

    Voturi: 18 16,8%
  • Open mind

    Voturi: 30 28,0%
  • Sisisi

    Voturi: 13 12,1%
  • THE WEREWOLF

    Voturi: 25 23,4%

  • Total votanți
    107
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cu voia voastra ma gandesc sa organizam un vot (poll) sa aflam cine este/a fost cel mai bun jucator de pe lumea 7.
In primul rand vom avea nevoie de propuneri, urmand ca in functie de numarul de voturi primii 5 jucatori sa fie introdu-si intr-un poll(numarul jucatorilor poate sa scada sau sa creasca in functie de diferenta dintre numarul de voturi).
Asa ca, daca sunteti de acord cu propunerea mea, aveti timp pana vineri (20.03.2009) sa propuneti jucatori, fiecare persoana avand dreptul sa propuna un singur jucator, fiind permis sa se propuna chiar pe sine.
 

DeletedUser

eu il propun pe open mind . Probabil vor zice ceilalti : " e pe 1 de-asta il propui " . Dar nu de-asta ... Sau am mai vazut ca e acolo din cauza cuceririlor interne . Eu vad ca ii dau cei din DIABLO sate moka , sau se golesc singure satele de barbari :)

PS: de mult timp ii cer o poza cu autograf dar ... nu am sanse :(
 

DeletedUser

eu propun pe sisisi(cat timp a jucat) a avut un cuvant de zis pe lumea asta .. chiar daca a avut si contul spart si a ramas fara trupe a stat la granita cu Mod s-a mentinut pe locul 1 in acea perioada.
 

DeletedUser7708

Dreadx :)

pacat ca nu a avut cu cine

Nu te băga dacă nu ştii...Dredx a avut cu cine, şi colegi şi adversari. Cât a jucat, s-a distrat alături de echipa din jurul lui. Clear îţi poate da ceva mai multe amănunte despre finalul contului dredx. Ceao.
 

DeletedUser13834

pai ideea e ca stiu ce s-a intamplat :)

a avut cu cine, de aia l-au mancat intr-o noapte prietenii :D
 

DeletedUser18011

Il propun si eu pe Dredx......e un agresor desavarsit dar a avut si o echipa k lumea in spate!!!!!Totusi la acest topic ar trebui votat jucatorul cu cea mai buna experienta atat ofesiva cat si defensiva
 

DeletedUser17395

Tot Dredx , ala rupea la inceputuri pe cine prindea.....cand eu aveam 2 sate, el avea sat doar pt spioni :)
 

DeletedUser3395

Sincera sa fiu un jucator bun nu este un jucator cu un start bun! Opteron... e ca si cum ai spune ca MoD a fost si este cel mai bun trib! :))))))
 

DeletedUser17395

Sincera sa fiu un jucator bun nu este un jucator cu un start bun! Opteron... e ca si cum ai spune ca MoD a fost si este cel mai bun trib! :))))))

Pai oricum e greu de zis care e mai bun.Nici nu e un joc unde sa poti sa zici ca exista skill ca la alte jocuri , nu ?
Dar asta cu inceputu arata totusi cel mai bine , cine stie sa joace si cine nu .. DE ce zic asta ? PT ca la inceputuri ...tribul nu are f mare importanta , e perioada de formare , nu sunt toti uniti atunci ...pt ca nu se cunosc intre ei...si asa dispare afirmatia aceea ca x a fost bun pt ca a fost sprjinit de trib sau ca y a ajuns la margine pt ca nu a fost sustinut..etc...
Plus ca unii sunt jucatori ce joaca efectiv, altii sunt conducatori, si au grija de alte lucruri decat de a juca efectiv... Si asta ar trebui sa conteze in a stabili daca un jucator e bun sau nu ..
 

DeletedUser

Lucrul pe care il pierdeti din vedere, asta daca imi permiteti sa intervin, este ca exista doua tipuri de jucatori. Unii sunt buni in fazele de inceput ale jocului, in primele luni, jucatori ce se descurca excelent pana ajung la 800k-1 mil de puncte. Si exista jucatori de cursa lunga care incep sa joace cu adevarat de abia dupa ce depasesc milionul.
Personal cred ca jucatori buni sunt cei care apar in mod constant pe primele pagini ale clasamentului, jucatori ce pastreaza deasemenea o medie buna la OD.
Jucatorii din prima categorie sunt foarte activi, dar se plictisesc repede si sar de pe o lume pe alta, iar acest joc este unul al constantei si nu al exploziei de moment.
 

DeletedUser

Sincera sa fiu un jucator bun nu este un jucator cu un start bun! Opteron... e ca si cum ai spune ca MoD a fost si este cel mai bun trib! :))))))

Nu cred ca teai insela daca ai spune ca MoD este cel mai bun trib,daca privim in asamblu MoD-ul a fost un trib foarte bun,chair cel mai bun a avut si9 performance,insa de la un timp daca nu ai aliati sau PNA e cam greu sa faci fata... puteau face fata insa un jucatori de acolo sau lasat(Ilidan,DFA,Eek! etc)
 

DeletedUser8705

Lucrul pe care il pierdeti din vedere, asta daca imi permiteti sa intervin, este ca exista doua tipuri de jucatori. Unii sunt buni in fazele de inceput ale jocului, in primele luni, jucatori ce se descurca excelent pana ajung la 800k-1 mil de puncte. Si exista jucatori de cursa lunga care incep sa joace cu adevarat de abia dupa ce depasesc milionul.
Personal cred ca jucatori buni sunt cei care apar in mod constant pe primele pagini ale clasamentului, jucatori ce pastreaza deasemenea o medie buna la OD.
Jucatorii din prima categorie sunt foarte activi, dar se plictisesc repede si sar de pe o lume pe alta, iar acest joc este unul al constantei si nu al exploziei de moment.


ai dreptate gabi



------------------------------
99797.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11867

Nu cred ca teai insela daca ai spune ca MoD este cel mai bun trib,daca privim in asamblu MoD-ul a fost un trib foarte bun,chair cel mai bun a avut si9 performance,insa de la un timp daca nu ai aliati sau PNA e cam greu sa faci fata... puteau face fata insa un jucatori de acolo sau lasat(Ilidan,DFA,Eek! etc)

cand te ataca 10 jucatori nu faci fata poti doar sa amani doar momentul in care vei pierde toate satele cei din mod au prefera sa nu amana si sa piarda aiurea timpul la pc fie ca te cheama ilidan sau altcumva...eu nu cred ca l7 are un cel mai mai bun jucator sau cel mai bun trib a fost o lume foarte echilibrata diferenta a facuto jucatorii activi din fiecare trib in cazul triburilor...
 

DeletedUser

cand te ataca 10 jucatori nu faci fata poti doar sa amani doar momentul in care vei pierde toate satele cei din mod au prefera sa nu amana si sa piarda aiurea timpul la pc fie ca te cheama ilidan sau altcumva...eu nu cred ca l7 are un cel mai mai bun jucator sau cel mai bun trib a fost o lume foarte echilibrata diferenta a facuto jucatorii activi din fiecare trib in cazul triburilor...

La inceput lumea 7 era cea mai echilibrata lume,multe triburi "arhicunoscute" de pe alte lumi isi anuntau aparitia,eu unu am fost atacat pe o alta lume de vreo 17-18 jucatori si nu am pierdut sate dimpotriva am luat eu vreo 13,nu ca s fi bun aparator insa am reusit sa fentez ecva atacuri si am avut si ceva sprijin de la amici,daca studiezi bine lumea o sa iti dai cu seama ca poti sa spui despre un jucator ca este mai bun din punctul tau de vedere...
 

DeletedUser11867

La inceput lumea 7 era cea mai echilibrata lume,multe triburi "arhicunoscute" de pe alte lumi isi anuntau aparitia,eu unu am fost atacat pe o alta lume de vreo 17-18 jucatori si nu am pierdut sate dimpotriva am luat eu vreo 13,nu ca s fi bun aparator insa am reusit sa fentez ecva atacuri si am avut si ceva sprijin de la amici,daca studiezi bine lumea o sa iti dai cu seama ca poti sa spui despre un jucator ca este mai bun din punctul tau de vedere...

tu ai spus ca ai avut sprijin de la amici pe ei cine ii ajutau??
cel mai bun jucator nu stiu antract imi place cum joaca ...nu e obsedat dupa sate stie sa se distreze cand ataca si stiu de la ei pe forum ca daca vor sa organizeze un atac intai il intreaba pe el daca e disponibil...mai este si 1qtine dar cat a fost activ...acestia sunt din zona mea si stiu cum joaca ei nu fac spam pe forum de asta nui stiu lumea...ceilalti nui stiu eu ma raportez la cei contra carora am luptat sau am fost tovarasi de arme....
a si cel mai slab jucator parerea mea e ca e qwerasdf e singurul care a reusit sa ma uimeasca in asa hal... mia cerut sate ca sa dovedeasca la trib ca e bun ca mia luat sate :D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus