CIRC + HELL vs. WWizz

  • Autor subiect alexanderw
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In primul rand vezi ca te-ai bagat intr-un topic care te depaseste.
Indiferent cat de slabi jucatori au fost sau sunt, cu ei s-a laudat o gramada de timp pe forum extern umpland pe aici de statistici si altele si acum ii face rebuturi, desi sunt aceiasi jucatori.
Intr-adevar, cred ca vorbeai de Mos Craciun si gasca lui de reni... :D

Si daca pe mine ma depaseste acest topic si pe tine te depasesc anumite subiecte, de departe, insa iti place sa-ti dai importanta pe forum. Inainte sa faci anumite afirmatii, ar fi bine sa te documentezi si sa nu mai vorbesti doar pentru ca te plictisesti.

O zi buna!
 

DeletedUser

Off TOPIC

Ma uit si ma minunez.
Nu-mi vine sa cred cum o persoana trecuta de varsta 25 de ani (si sunt multe) abordeaza acest joc. Nu stiu ce sa cred, sa inteleg ca s-a intors lumea cu susul in jos. Daca iesi pe strada, ori privesti si asculti relatarile din mijloacele mass-media vei constata cu stupoare ca oamenii de nimica au ajuns sa conduca societatea, oamenii se omoara pentru nimica, si cel mai trist lucru' este ca omul este singurul animal care-si poate rata viata. Credeti ca toate acestea sunt normale? Defapt mai exista notiunea de "normal" in ziua de azi ?

P.S: Nu uitati cel mai important lucru despre TRIBURILE, “este doar un joc” asa ca tratati-l ca atare.

On TOPIC

Succes ambelor tabere, si sa castige cel mai bun si cel mai viclean.

O zi buna.
 

DeletedUser

Care sunt aia care sa-i ajute ? poate DBD ca in rest S.O.D a intrat in fam cu CIRC si HELL iar relatia cu ~MTH~ nu pare a fi foarte buna click

[ironie] Bine ca mai intru din cand in cand pe forumul mare sa aflu noutati despre tribul meu. [ironie/]

S.O.D. in familie cu CIRC si HELL? Faci confuzii grave, intre alianta si familie e o diferenta. In conflictul despre care e vorba in topicul asta (sau ar trebui sa fie) suntem neutri, avem alianta atat cu WWizz cat si cu HELL si CIRC si nu ar fi moral sa ne implicam pt. nici una dintre parti.
 

DeletedUser1647

nu conteaza ca wizz a ramas singur pt ca ei sau luptat in general cu hell daca va uitati pe harta nici nu prea au granita comuna cu circ
ce va fi interesant e daca GT va continua razboiul atunci cand se va pune la punct

Side 1: GT

Side 2: CIRC

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 3
Diferență: 15

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 186,609
Tabăra 2: 29,103
Diferență: 157,506

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cantitatea de culori e perfecta...putin verde, mult rosu, dar cred ca ar trebui un topic separat: GT vs Circ :p
 

DeletedUser

E adevarat ce spune Mordor.Dar mai sunt jucatori care incep sa se plinga la parinti cum ca au pierdut 10-15 sate.(viruzz).De tot risul::):):):):)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

n`are ce face...nu s-a mai lasat nimieni de joc sa ia sate:D

Eu in locul tau as lasa capul in jos decat sa zic de altii cand ma stiu pe mine. Stii tu.... romanul... se uita in curtea vecinului... ce conteaza ce face el.
 

DeletedUser

gangster du`te ma si mai cucereste niste sate parasite si lasa-ne ca ai dat-o in offtopic aici; n-ai nicio treaba cu subiectul
 

DeletedUser1647

gangster du`te ma si mai cucereste niste sate parasite si lasa-ne ca ai dat-o in offtopic aici; n-ai nicio treaba cu subiectul

:rolleyes:Iar vorbesti de altii .... of of ce baietel esti tu... Daca luam posturile noastre din acest topic.. si vedem cate sunt off topic si cate nu... nu iti iese prea bine pasenta. Eu am postat mai multe statistici si mai putine comentarii, tu ai postat nicio statistica si restu' comentarii.... :D Hai ca esti tare, dupa cum ziceam.. vad ca tie iti place sa te uiti mai mult ce face vecinul decat sa vezi ce faci tu. Hai succes mane ca n-am chef sa ma cert cu tine, cedez eu... stii tu, avea keagu o semnatura acu' ceva timp, daca ti-o amintesti sa stii ca eu am invatat ceva din ea. :) Sa-ti fie de bine! :p
 

DeletedUser

in sfarsit te-ai simtit si ai plecat :D
pune`ti ochelarii cu fatza si vezi tu cate statistici am post-at
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus