CIRC + HELL vs. WWizz

  • Autor subiect alexanderw
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

''castigati cateva sate si va duceti repede pe extern'' - imi pare rau sa te anunt dar nu sunt in niciuna dintre tabere :rolleyes::rolleyes:



Nu stiu cum sa-ti zic dar parca a-ti inceput razboiul ca aliati si nu cu un PNA .Asa este ?


Stii ce imi pare mie domnul meu?!Ca tu duci lipsa de atentie!Ce esti tu in razboi?nimeni si nimic cum am fost si eu zilele astea,pana ieri:)Dar macar eu fac parte din el!Asa ca daca vrei sa ne faci statistici,multumim pentru ele,nu stiu cu ce te ajuta pe tine,dar daca nu ai ce face in timpul liber,go go go!Dar nu ma impresioneaza ceea ce zici despre un trib sau altul pentru ca tu nu stii absolut nimic,asa ca mai usor...
 

DeletedUser

pe aici ce se mai intampla?
Faceti o lista cu cele doua tabere, ca s-au cam schimbat modificarile pe lumea asta :D
 

DeletedUser

Mare greseala razboiu asta, dar cred ca e necesar,o sa profite cine e baiat destept dupa urma lui
 

DeletedUser4901

ma da voi aia din circ vi sa pus rau de tot azi pata pe teddyboy=))deja 11 sate iati luat=))
 

DeletedUser

bravo circ!
jos cu GT!


florine ai prins glas iar? :))
am rapoarte de la un invatacel de al tau ! m-ia trimis 12 atacuri de curatare ,nu a facut mare brinza ,din contra a pierdut 2 sate pe care le-a recuperat anterior,eu zic sa cobori militaria din pod la tine in india si sa ne lasi pe noi in pace :)

iar la teddy e normal sa pierzi sate ATUNCI CIND NU ESTI ACTIV ramane de vazut ce se va intimpa mai departe
 

DeletedUser

toti avem inactivi, toti avem "uscaturi", hai sa nu incepem iar o polemica. :) Ideea e cum profita si descopera fiecare trib asta si l foloseste in avantajul lui. Cred ca toti am dat peste un jucator inactiv sau unul nu foarte bun, ca unii fac si galagie sunt si niste adevarate exemple negative face parte din farmecul jocului.:D
 

DeletedUser

florine ai prins glas iar? :))
am rapoarte de la un invatacel de al tau ! m-ia trimis 12 atacuri de curatare ,nu a facut mare brinza ,din contra a pierdut 2 sate pe care le-a recuperat anterior,eu zic sa cobori militaria din pod la tine in india si sa ne lasi pe noi in pace :)

iar la teddy e normal sa pierzi sate ATUNCI CIND NU ESTI ACTIV ramane de vazut ce se va intimpa mai departe



)))
parca ziceai ca nu stii cine e wokei ))) faza aia a fost gandita de mine!!!
eu am zis sa nu bage sprijin si sa se lase sa piarda 2 sate)))avea prea putine puncte si era mik moralu)) a luat satele inapoi +1 ))) si acu wokei mai are 1 sat


ia ataca si u pe moral 32!!! pote te gandesti de 2-3-4 ori si o sa faci acelasi lucru

succes!!!
 

DeletedUser

atata timp cat eu o sa joc triburile INDIA! o sa va aive la dusmani!

si daca stii sa joci asa bine florine poti sa spui aici public ce s-a ales de cele 12 atacuri ale lui ffabit (parca ) de la tine din trib ,de cele 9 ale tale si de cele inca vre-o 6 ale lui grigorescu azi pe satul lui wokei? sa nu-mi spui ca stii sa joci cind ataci cu moral 32 :)
 

DeletedUser

hai ca asta-i buna, nu sti sa joci daca ataci cu moral mic :D
teoria galactica ?:eek::rolleyes:
 

DeletedUser

daca nu ai ce face cu 9 sate de atac si daca nu ai curajul sa ataci un adversar pe masura ,da :) nu sti sa joci :) cite puncte ai sphz ce am vorbit pe mesagerie cind m-ai atacat(vezi mesajele ) ? :) tot respectul pt tine fara resentimente dar cind ai 100 sate si ataci un juc cu un singur sat si nu esti singurul care o face din tribul tau ,asta te las pe tine sa spui ce e ...
 

DeletedUser8802

Din cate vad e un trib puternic WWizz daca va intereseaza orice este legat de el.Nu vad sa se discute asa de mult de alte razboaie cum se discuta de cele in care este implicat WWizz
 

DeletedUser

mama mea da, ce se vb :))) de cateva zile ma tot uit daca mai zice cineva, ceva pe forum:)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus