Clasament L2

DeletedUser

Hai sa dau si cartile pe fata..... ca tin mesajele astea de ceva timp.


"man....salut.....mah i o problema.....tribu ma obliga sa te atac k daca nu ma inobileaza pe mine:(("

"frate, stiu ca o sa te superi pe mine, dar conducerea noastra de kaka ma obliga sa te atac, imi pare rau BAFTA"

"Ai grija ca o sa te atac pe satele berceni,ghencia si romania cu niste fakeuri, pe iugoslavia o sa ai un atac full ofensiv(vezi cum il aperi), imi pare rau dar ma obliga conducerea tribului in care sunt."

"salut..nu am mai vorbit de mult..ce mai faci??...As dori sa te anunt ca cedand cerintelor persistente celor de la conducere voi fii nevoit sa te atac...nu am de ales...in orice caz ,desi am comunicat putin dar mia facut placere sa lupt alaturi de tine...imi pare rau....

Cu respect XXXXXXX"

Sunt 4 mesaje de la 4 membri din ACVILA. :)) ... daca nu vor sa ma atace.. treceti la amenintari ca deobicei.. doar asa poate sa creasca si marele vostru lord in puncte nu ? Nobiland pe cei mici :)))))) penalilor, asta sunteti, asta veti ramane si asta veti fi.

Cat despre pac-pac ala .... PUPA-MI TALPILE :D PE TINE NICI NU TE BAG IN SEAMA ESTI PREA PATETIC.
 

DeletedUser4920

Triburi de genu asta apar dupa ploaie dispar in seceta.....tin un anotimp....
 

DeletedUser4049

sa nu uiti sa iti iei medicamentele paranoia! ca urmeaza inca 5 zile de foc pt. tine.
iar vis-a-vis de obligatia unora care au fost colegi cu tine si te ataca ,e alegerea lor...dar iti zic eu ca o fac din placere...mai confectioneaza o discutie ca asta pe care ai postat-o aici,ca la astea te pricepi...si vezi ca iti pierzi controlul deja...nu uita de medcamente!

otraveste fantanile,da foc la case ...ca tot iti luam satele alea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sters
Sters
Sters
Sters
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Of of...Tari in gura mai sunteti mai baieti.:rolleyes:..Voi chiar credeti k o sa iesiti bine dintr'un razboi k fam. MK :rolleyes:...Voi nu intelegeti k voi nu aveti razboi k MK ci cu 2'3 jucatori din MK.:D..DAk se ia MK de voi o sa cadeti in top urat rau asa k mai bine ciocu mic si joc de glezne k deja ma plictisiti:rolleyes:...Aveti putintica rabdare!!!!;)

iar iti lauzi tribu ? pana acum doar pe Ray il stiam ca are orgoliu...dar acu vad ca si tu esti orgolios! Cand zici Bezzz ceva despre M~K...tot timpu asa zici de park e cel mai tare trib de pe l2...si mai zici si de ciurda aia de academii...trebe sa-ti zic si tie ca la PARANOIA? "taci si joaca" ? vom vedea la sfarsit cine a iesit bine si cine nu...si gata...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4049

Ca sa va convingeti si mai bine de paranormalul de PARANOIA

XXXX la ora 07:02
man....salut.....mah i o problema.....tribu ma obliga sa te atac k daca nu ma inobileaza pe mine:((

XXXX astăzi la ora 07:02
ce sa fac?

PARANOIA astăzi la ora 07:49
:) pai ataca-ma .... ai o conducere foarte "BUNA" ... :)))) ... e alegerea ta man.

incearca sa spui, ca tu nu vrei razboiul acesta + mai ales esti aliat personal cu mine si ne-am ajutat la greu.

si daca nici asa nu te inteleg, ma ataci,,,, iar pe viitor vezi ce faci tu !

--------------------------------------------
Asta ii textul original unde clar se sesizeaza diferentele.
Pt. curiosi le pot pune originalul la dispozitie in joc.
Asta se intampla cand paranoia nu isi ia medicamentele.
Si PARANOIA membru nostru se bucura in continuare de increderea nostra si il vom sprijini ca sa nu iti faci cumva vreo idee ca prin asta ai incercat pe el sa il pui intr-o lumina prosta.
Personal am sa il ajut sa iti cuceresca 2 sate.
Asa ca pana Duminica o sa tinem cu atacuri si MEDICAMENTE!:).....
....a era sa uit mai posteaza si mesajele de la ceilati 3 membri ca din ceea ce ai posta se vede clar ca sunt 4 discutii si portate cu 1 membru si nu invers....cand ti-am zis eu ca semeni cu pinochio nu ai vrut sa ma crezi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

.................no Com......................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sters
Sters
Sters
Sters
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

.................no Com......................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

chiar tu ti-ai gasit sa vorbesti despre incredere :)))))

Tu ce mai ai? Cu ce ti-am mai tradat si tie incredere? :mad:

Daca cu nimic, nu mai fa comentarii de aiurea... Asa nu rezolvi nimic..crezi ca daca citeste cineva asta ce face?? nu mai are incredere in mine??? Sau de ce spui asemenea lucruri?? Ti-am promis ceva si nu ai avut sau ce?
 

DeletedUser

Tu ce mai ai? Cu ce ti-am mai tradat si tie incredere? :mad:

Daca cu nimic, nu mai fa comentarii de aiurea... Asa nu rezolvi nimic..crezi ca daca citeste cineva asta ce face?? nu mai are incredere in mine??? Sau de ce spui asemenea lucruri?? Ti-am promis ceva si nu ai avut sau ce?

nu mi-ai promis nimic...dar stii ce e dur...ca ai membrii in M~K care vor sa te dea jos...iti dai seama cata incredere au proprii tai membrii de trib in tine ?:)
 

DeletedUser1647

nu mi-ai promis nimic...dar stii ce e dur...ca ai membrii in M~K care vor sa te dea jos...iti dai seama cata incredere au proprii tai membrii de trib in tine ?:)

Si cine te crede? Ce crezi ca rezolvi cu asta? ca imi dezbini tribul? :confused:
Stai cuminte ca nimeni nu scapa cu "fata curata", care face probleme la [M~K]. Mai lasa comentariile fara sens si asteapta. Atat te rog. O saptamana, poate mai mult... dar o sa vina si clipa cand o sa ne indreptam atentia numai si numai spre voi.
 

DeletedUser

XXXX la ora 07:02
man....salut.....mah i o problema.....tribu ma obliga sa te atac k daca nu ma inobileaza pe mine:((

XXXX astăzi la ora 07:02
ce sa fac?


PARANOIA astăzi la ora 07:49
:) pai ataca-ma .... ai o conducere foarte "BUNA" ... :)))) ... e alegerea ta man.

incearca sa spui, ca tu nu vrei razboiul acesta + mai ales esti aliat personal cu mine si ne-am ajutat la greu.

si daca nici asa nu te inteleg, ma ataci,,,, iar pe viitor vezi ce faci tu !

--------------------------------------------
Asta ii textul original unde clar se sesizeaza diferentele.
Pt. curiosi le pot pune originalul la dispozitie in joc.
Asta se intampla cand paranoia nu isi ia medicamentele.
Si PARANOIA membru nostru se bucura in continuare de increderea nostra si il vom sprijini ca sa nu iti faci cumva vreo idee ca prin asta ai incercat pe el sa il pui intr-o lumina prosta.
Personal am sa il ajut sa iti cuceresca 2 sate.
Asa ca pana Duminica o sa tinem cu atacuri si MEDICAMENTE!:).....
....a era sa uit mai posteaza si mesajele de la ceilati 3 membri ca din ceea ce ai posta se vede clar ca sunt 4 discutii si portate cu 1 membru si nu invers....cand ti-am zis eu ca semeni cu pinochio nu ai vrut sa ma crezi


Mai sunt si altii 3, daca asta a fost mai n00b(prosticel) si s-a turnat singur nu am ce sa-i fac.
Si pana la urma, ce drq iti dau tie explicatii ce si cum....cand tu esti un NIMIC...hai pa HAHALERA ce esti !
 

DeletedUser4049

jos esti baiatule(cele 8 clase isi spun cuvantul) ...baga medicamente...macar daca ai stii ce insemna hahalera becalistule....:)
 

DeletedUser

jos esti baiatule(cele 8 clase isi spun cuvantul) ...baga medicamente...macar daca ai stii ce insemna hahalera becalistule....:)

vezi ca ma cataloghezi gresit ? .... eu pe becali nu il vad decat in puscarie.. un ipocrit, idiot, incult un TERMINAT.

hahalera = persoana fara scrupule ... pun pariu ca m-ai intrebat deoarece nu stiai :D


Hai ca am zis ca nu-ti mai raspund si dupa aceea imi incalc cuvantul.

Daca vrei sa ne "duelam" creeaza tu un topic gen PARANOIA vs. Lord, ca sa nu-l stricam de tot pe cel actual.
 

DeletedUser

vezi ca ma cataloghezi gresit ? .... eu pe becali nu il vad decat in puscarie.. un ipocrit, idiot, incult un TERMINAT.

hahalera = persoana fara scrupule ... pun pariu ca m-ai intrebat deoarece nu stiai :D


Hai ca am zis ca nu-ti mai raspund si dupa aceea imi incalc cuvantul.

Daca vrei sa ne "duelam" creeaza tu un topic gen PARANOIA vs. Lord, ca sa nu-l stricam de tot pe cel actual.

ce-mi place cand te faci de ras :)))))
 

DeletedUser4049

PARANÓIA = Nume generic pentru un grup de boli psihice cronice care se manifestă prin lipsă de logică în gândire, prin idei fixe, prin susceptibilitate, prin orgoliu exagerat, prin mania persecuţiei, prin halucinaţii etc.; boală care face parte din acest grup. :):)
 
Sus