Concurs de MISS

  • Autor subiect Frizeru din Peru
  • Data de început

DeletedUser

Ai auzit Namber For? Pana acum ,pe tine te paste o cina romantica !!!hahaha
 

DeletedUser

hai lume votati! ca tema are peste 7000 de vederi; n-aveti ochiul format sau nu puteti sa va hotarati? :D
 

DeletedUser

sefule, cum aranjam sa o descalificam pe concurenta nr. 4 :rolleyes:?... ca ia voturile de la mandruta lui Sisu :eek:...
 

DeletedUser

Perfect Bondy:D...

Dragii mei, va anunt cu regret ca, desi conducea topul, concurenta cu nr.4 a fost descalificata!... Voturile sale vor fi transferate catre puicuta lui Sisu :D....

O seara placuta in continuare!
Clara
 

DeletedUser

Perfect Bondy:D...

Dragii mei, va anunt cu regret ca, desi conducea topul, concurenta cu nr.4 a fost descalificata!... Voturile sale vor fi transferate catre puicuta lui Sisu :D....

O seara placuta in continuare!
Clara

da' de ce asa?fac constipatie/constelatie/contestatie...
 

DeletedUser

Perfect Bondy:D...

Dragii mei, va anunt cu regret ca, desi conducea topul, concurenta cu nr.4 a fost descalificata!... Voturile sale vor fi transferate catre puicuta lui Sisu :D....

O seara placuta in continuare!
Clara

Who died and made you za' bo$$? :eek: :)))
Vrei sa vina barbatii la tine sa faca contestatii? Calci pe gheta foarte subtire draga Clara :p
 

DeletedUser

Perfect Bondy:D...

Dragii mei, va anunt cu regret ca, desi conducea topul, concurenta cu nr.4 a fost descalificata!... Voturile sale vor fi transferate catre puicuta lui Sisu :D....

O seara placuta in continuare!
Clara

Pro:X
+ca a mea e sofisticata alea alea nr 4 e mai babuta :d
 

DeletedUser

MULTUMESC FETELOR CA IMI OFERITI SANSA DE A CINA ROMANTIC CU MANDRUTA LU' Frankfurt. Dupa cina ne asteapta un pat cu petale de trandafiri, o sampanie de-aia de serveau boierii pe la 1800 si o duzina de prezervative. Toate noapte o pun sa umfle prezervative ca n-am mai avut bani si de baloane.Concursul asta a avut buget de austeritate. Asa ca Frankfurte sa stai linistit .Nici macar n-o sa-i pipai sanii aia de gazela pe care ii poarta cu mandrete, Artista ta .
 

DeletedUser

Negrule.. cate avem?:D

Cu mandruta lu' Frankfurt si cu Nasa de la Serbia, avem fix si exact 18 bucati negrule . 18 IMPARTIT LA 3 EGAL CU 6 .Ne-am scos negrule cu concursul asta .Fiecare isi face propriul harem .Cate 6 piese la pachet primim de fiecare . Cine ia colectia 1-6? Cine ia colectia 7-12? Si cine ia colectia 13-18? Eu vreau mijlocul ca am facut rost de niste fantezii cu Namber Tuelf :D
 

DeletedUser

Fina-ta intre cat si cat e? :eek:

Fina este intre mine si Cioroiul ala de Gaby. Stai linistit negrule, e pe maini bune. Daca nici prietenii nu mai au grija!!!! Atunci cine?!!! Stii ca are niste melicuri nasoale? Vrea toata ziua masaj . Am tras la sorti si Gaby ii face masaj la talpi, eu la tample .Cica o ia cu dureri de cap si cu lesin la talpi cand suntem noi prin preajma ei . Ce sa facem si noi negrule?!!! :D
 

DeletedUser38023

Hiiiiiiiiii!!!!


Ce sa faceti?!?!?!

Sa o luati pe Alexandra67 care se uita acum la topic sa ii faceti masaj.. Pun pariu ca asta vrea, doar de-aia sta aici! Si dupa nume, e si frumoasa - nu exista Alexandre urate.. :eek:
 

DeletedUser

Alexandra, vrei un masaj la talpi? Gaby si-a dat doctoratul in talpomasaj cu urzici :D
 

DeletedUser

Cu mandruta lu' Frankfurt si cu Nasa de la Serbia, avem fix si exact 18 bucati negrule . 18 IMPARTIT LA 3 EGAL CU 6 .Ne-am scos negrule cu concursul asta .Fiecare isi face propriul harem .Cate 6 piese la pachet primim de fiecare . Cine ia colectia 1-6? Cine ia colectia 7-12? Si cine ia colectia 13-18? Eu vreau mijlocul ca am facut rost de niste fantezii cu Namber Tuelf :D

Asa deci...daia a-ti organizat concursul...vreti sa rapiti saracutele domnite si sa le faceti propietatea voastra...hmmmm...foarte frumos :D
 
Sus