cum joci: "murdar" sau "curat"?

Consideri ca joci murdar sau curat ?


  • Total votanți
    333

DeletedUser

m-ai vazut pe mine dandu-ma mare,sau amenintand? fa diferenta si vezi care gandeste ca un copil...daca ai ochi si minte pentru ambele parti.


iau la misto pe toti care se dau mari vedete...si pe cei care ameninta...din cate stiu eu harta vorbeste


sa zic si eu ceva on: nu este unu care in acest joc nu a trisat intr-un fel sau altul...asa ca nici nu trebuia facut acest topic.
 

DeletedUser

Nu-i nimic@ Covei ! Oricum va-ti miscat foarte bine si repede. Din pacate tribul din care fac parte nu a fost la fel de "productiv".
Faza cu spam-ul... ati reusit ptr moment sa ne blochezi comunicarea prin msj, forumul si legaturile externe( mess etc) era singurele mijloace de comunicare ptr a mai face ceva, plus cu rapoartele... a fost bomba bombelor ca sa zic asa, atac direct cu forta.
Spor la joc si pazitiva de dusmani. Triburile mari mereu au fost vulnerabile, ptr ca aduc dupa ele o groaza de dusmani, si daca tribul e prins la mijloc pa. ( Faza asta sa cada un trib mare s-a intamplat pe L14 parca... e ** de tribul Gods, au fost Gods pana cand in jurul lor era rosu :) )
Distractie placuta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tin sa-l salut cu ocazia asta si pe cel mai mare imbarligator de pe l20..Cucumucu(baiatu' de mai sus)..deocamdata nu mai joc triburi,dar daca am sa mai joc si intamplator,pe aceasi lume cu tine,sa sti ca nu te-am uitat..mai mult de 1 inceput nou nu poti sa dai..

Salut si tie! :p Ai vazut ce putere de persuasiune am?! ;) M-am jucat putin cu tine si cu mintea acelor copii ce s-au trezit cu un trib prea complex pentru ei! Dar si pretentiile tale, ca tot tribul sa te sprijine permanent pe tine, erau absurde... acum sincer!

Te astept oricand, imi plac provocarile unul la unul... desi stiu ca tu cam practici multiaccountul! ;) Ah, sa nu uit, acum sunt FrozenDeath pe 22 si 23. Sau daca vrei, facem unul pe diestaemme, daca te tine! :)
 

DeletedUser

Hmm .. consider ca joc destul de curat si nu pentru ca tin la titlul de 'cinstit' sau la onoare in joc ... ci pentru respectul fata de conducatorii tribului meu si fata de mine.

Nu prea am mai vazut onoare in jocul asta de ceva timp si drept sa spun nici nu cred in asa ceva. Ca si conducator as face oricand o 'magarie' pentru a-mi face tribul mai puternic, pentru a mai castiga teren in razboi and co. ... magarie in sensul, schimb brusc de diplomatie sau ceva de genu` ... nu incalcari ale regulamentului .. ca citesc adminii forumu` :D

Insa, ca simplu` jucator ... sunt destul de corecta :)

hei dark, dar pe forum la lumea 13 de ce nu iti mai faci aparitia? :D
 

DeletedUser

Lord Adex, socot ca e rezonabil sa se inchida tema, s-au pronuntat destui, divers.
 

DeletedUser8266

Curat ... nu zic niciodata ca esti prietenu' meu si te atac cand esti plecat , ori rup alianta fara motiv peste noapte.

Asta consider eu sa joci curat... sa nu faci magari , sa ai caracter.
 

DeletedUser35749

Asta e sigur ca nu toti joaca curat dupa cum spune si sondajul

Murdar 76 25,42%
Curat 223


Si nici aici nu cred ca au votat toti varianta care li se potrivea
 

DeletedUser

m-am uitat din curiozitate la numele celor care au votat "curat"...si cel putin 10 insi de acolo,din cei pe care ii cunosc eu,numai curat nu joaca...

ps: ce-mi place ca dudu a votat de pe ambele conturi...asta inseamna ca e de 2 ori mai curat decat restu? :D
 

DeletedUser

interesant e k 50% din cei care zu votat k joak curat defapt joak murdar :))))
 

DeletedUser

mai zi-o si p-aia ca doar un membru al teamului a recunoscut ca joaca murdar :D
 

DeletedUser

a recunoscut cand nu facea parte din team...acu sigur si-a schimbat opinia :D
 

DeletedUser

eu cred ca acele manevre sunt in farmecul jocului ... asta nu inseamna ca joc murdar ..

joc murdar = multiacount si mai stiu eu ce .. lucruri denastea ilegale
 

DeletedUser35749

Din punct de vedere a regulamentului pot spune ca joc corect, nu-mi place sa joc cu 100 de conturi si nu mai stiu ce chestii. Pe harta pot spune ca joc murdar, nu mereu, dar daca sunt nevoit o fac.
 

DeletedUser186

imi place sa cred ca joc curat , dar niciodata nu stii ce zic ceilalti despre tine si pana la urma e parerea lor.
am citit cate putin si eu pe forum si multi spun ca in dragoste si razboi e permis orice.
pai aici nu e razboi , e un joc si un joc de strategie in care ar trebui sa iti arati toate calitatile care le ai si nu defectele.
dupa 40 de ani inca cred ca printre defecte sunt minciuna , lasitatea , furtul, inselatoria si multe altele chiar daca sunt transpuse intr-un joc .
oare ce simt cei care iau sate goale de pe un cont caruia i-a fost sparta parola?
oare ce simt cei care au mai multe conturi si ataca un jucator cu un singur cont ?
ce simt cei care folosesc scripturi ilegale ?
ca nu va prind adminii , asta e , dar voi ca oameni cum va simtiti?
 

DeletedUser38895

In cazul meu nu cred ca mai are rost sa votez :D
Curat, bineinteles! Imaculat chiar..
 

DeletedUser523

Si eu joc mai mult curat decat murdar si totul in limitele legilor si a regulamentului in vigoare! :)
 
Sus