Cupa mondiala la speed.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
In curand se va organiza un campionat mondial de speed pe echipe, si sunt sigur ca o echipa formata din jucatorii romani ar avea sanse mari de a castiga acest turneu.
Sistemul va fi asemanator cu cel al unui campionat mondial de fotbal ( grupe, calificari, optimi, sferturi...etc ). In principiu echipele vor fi formate din 20 de jucatori pentru fiecare tara participanta, serverul va fi in engleza ( probabil gazduit de .net sau .uk ). Pentru a confirma si participarea noastra am nevoie ca voi sa va inscrieti.
Date exacte inca nu sunt cunoscute dar vor fi anuntate din timp, dar va fi in septembrie sau in octombrie cel tarziu. Premiile vor fi cu siguranta substantiale.

Deci, cine se inscrie ? :)
 

DeletedUser

o sa fie runde cu 2 triburi??....pentru ca asa e cam urat....dar ma rog eu as vrea
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
o sa fie runde cu 2 triburi??....pentru ca asa e cam urat....dar ma rog eu as vrea

Inca nu sunt definite exact regulile si setarile, dar vor fi anuntate din timp, eu doar vreau sa stiu pe cine ma pot baza pentru a ne putea inscrie in acest campionat.

Am rugamintea sa lasati rautatile deoparte si sa incercati odata pentru totdeauna sa fiti o echipa demna de a reprezenta Romania in cadrul unui concurs international, nu mergeti acolo sa va bateti intre voi sau sa va contraziceti care e mai bun, mergeti sa castigati ca o echipa si sa le aratati strainilor ca romanii sunt cei mai buni la speed.
 

DeletedUser40422

Inca nu sunt definite exact regulile si setarile, dar vor fi anuntate din timp, eu doar vreau sa stiu pe cine ma pot baza pentru a ne putea inscrie in acest campionat.

Am rugamintea sa lasati rautatile deoparte si sa incercati odata pentru totdeauna sa fiti o echipa demna de a reprezenta Romania in cadrul unui concurs international, nu mergeti acolo sa va bateti intre voi sau sa va contraziceti care e mai bun, mergeti sa castigati ca o echipa si sa le aratati strainilor ca romanii sunt cei mai buni la speed.

daca chiar vrei o echipa care sa castige vorbeste tu cu speederi romani care joaca pe alte servere...daca nu ii sti dami un pm te pot ajuta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36071

Hai sa-i ardem ... dar ne trebuie jucatori buni si tactici ... gen raducu , kala , teribilu ... si de ce nu ... eu :D ca sunt destul de OK :) ma inscriu , rakanishule , ai idee cam cand ( data ) va avea loc acest eveniment?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Inca nu este stabilita o data exacta, dar va voi tine la curent cu detalii.
Scrie si mai sus, prin septembrie sau cel tarziu octombrie.
Trebuie ca voi doar sa va inscrieti si sa confirmati prezenta, de restul detaliilor ne ocupam noi.
 

DeletedUser11365

nu se face o cupa mondiala si pe un server normal?fiecare tara sa fie reprezentata de un trib..acolo m-as juca si eu,ca pe speed n-am treaba
 

DeletedUser20120

cum adica "ne ocupam noi" ?!

adica cei care participa primesc puncte premium pentru a intra pe acea runda, sau ..?

ca asa mi se pare normal. :)
 

DeletedUser36071

apropo ... macar detalii despre limita de jucatori din fiecare tara ai?
 

DeletedUser20120

a specificat cand a facut topicul.

20 de jucatori din fiecare tara.
 

DeletedUser36071

Ok , data viitoare am sa incerc sa citesc mai bine ... greseala mea :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus