Cupa mondiala la speed.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca e prin septembrie sau si mai tarziu ma bag si eu
let the OwNaGe BegIn!!!


ps:savana esti nesimtint ca nu m-ai trecut in grupa celor buni
 

DeletedUser

Mult succes si speram sa veniti cu medalia de aur si sa aratati ca Romanii sunt cei mai buni :D

Raka ar trebui sa strangi cat poti de repede echipa si sa incerci sa formezi o echipa pe speed care sa se bata cu echipa care merge in cupa mondiala si sa lucrati putin cu ei , sa ii puneti mereu in dificultate ca sa poata sa lucreze cat mai bine in echipa, asta daca e nevoie.
 

DeletedUser

Depinde mult de ce doriţi. Doriţi o echipă care "să participe" sau care să încerce să câştige. Dacă e a doua variantă, nu vă bazaţi pe înscrieri, ci încercaţi să obţineţi confirmarea prezenţei din partea jucătorilor care într-adevăr ar putea face figuri frumoase, gen kala, IRC, valjan, T3ri, Theory, Radu sau chiar acelaşi petrisor. Şi dacă se vrea câştig, atunci orgoliile trebuie puse frumuşel deoparte şi să fie toţi pregătiţi să lucreze împreună indiferent de ce a fost de împărţit în trecut.
 

DeletedUser

daca chiar vrei o echipa care sa castige vorbeste tu cu speederi romani care joaca pe alte servere...daca nu ii sti dami un pm te pot ajuta

Jucatorii top 10 de pe .ro, fac capu varza pe orice alt server ca e .de, ca e .net(o varza de server, nu ma asteptam la asa ceva), nu ne trebuie asa zisii stranieri.

+ daca vrei sa iasa, iti trebuie strateg, pe astfel de runde + jucatori, care sa respecte asa zisele comenzi de joc. Degeaba joaca spuma daca fiecare joaca cum vrea. Mai ales pe o runda unde, cred eu lupta se va disputa doar pe 2 fronturi 1 VS 1. Asa ca.. degeaba o sa veniti aici cu sarituri "eu!" si "eu!", daca vreti sa reprezentati Romania, trebuie sa aratati ca aveti cu ce, din gura stiu multi pe forum. (care habar nu au sa isi miste mouse-ul pe pad).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

rakanishu, cum ramane cu cei care nu vor juca?
Vom putea urmari cumva "live" jocul? :)
 

DeletedUser

Multumesc. Nu stiam.
Am jucat speed doar de cateva ori. :)
...si am luat bataie, desigur :))
 

DeletedUser36071

Jucatorii top 10 de pe .ro, fac capu varza pe orice alt server ca e .de, ca e .net(o varza de server, nu ma asteptam la asa ceva), nu ne trebuie asa zisii stranieri.

+ daca vrei sa iasa, iti trebuie strateg, pe astfel de runde + jucatori, care sa respecte asa zisele comenzi de joc. Degeaba joaca spuma daca fiecare joaca cum vrea. Mai ales pe o runda unde, cred eu lupta se va disputa doar pe 2 fronturi 1 VS 1. Asa ca.. degeaba o sa veniti aici cu sarituri "eu!" si "eu!", daca vreti sa reprezentati Romania, trebuie sa aratati ca aveti cu ce, din gura stiu multi pe forum. (care habar nu au sa isi miste mouse-ul pe pad).

Corect ... mai bine joci cu un noob care nu are multe reusite , dar asculta cand ii zici ceva ... ( nici chiar noob , dar macar cand ii zici ceva sa faca acel lucru , facand pentru echipa nu pentru interesele proprii ,caci oricum va pierde satul mai tarziu )
 

DeletedUser

O sa aveti nevoie de un lider. Mai bine alegeti de acum.
Putem face si un poll. :)
 

DeletedUser36071

Stai asa sa se mai termine din inscrieri ... nu cred ca e nevoie neaparat de un lider ... mai important e spiritul de echipa si sa ne intelegem , decat sa conduca unul singur ... ideea e ca nu trebuie sa dea cineva ordine , mai bine ar fi sa se fie toti egali , dar macar sa se respecte si ajute reciproc .... oricum mai este pana la acel campionat :D sa speram ca mai revine rakanishu cu detalii ... adica o lista de tari care participa macar avem?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Tarile ca si-au confirmat deja participarea :

.cz, .kr, .es, .ba, .gr, .se, .pt, .br, .pl, .il, .dk, .hu, .uk, .ch, .de, .bg, .fr, .nl, .net, .us, .fi, .ru, .tr, .no


Si ultimii daca ne inscriem e bine, stiti vorba aia, cei din urma vor fi cei dintai :D

Credeti ca reusim sa facem o echipa buna ? Eu personal as vrea sa vad la conducerea echipei romanesti un jucator gen Radu, IRC sau finu ( sa ma scuze ceilalti jucatori dar nu am apucat sa va cunosc bine pe toti ).
 

DeletedUser

Pana acum avem urmatorii:

1.pauleta
2.Sisu.com?
3.st3l1s7ul
4.Red HoT Chili Peppers
5.VALJAN TheLegend
6.TheFallenWillRiseAgain
7.buicu
8.reveille07
9.daniel7777
10.savanacuteflon
11.petrisorrr - ?indecis
12.x gamer
13.pacciani - ?indecis
14.=nBz= I R C

Va rog sa luati legatura cu alti jucatori buni de speed de pe .ro. :)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Am uitat sa precizez in primul post :
Nici un membru al echipelor de administrare nu are voie sa participe.
 

DeletedUser

Jucatorii top 10 de pe .ro, fac capu varza pe orice alt server ca e .de, ca e .net(o varza de server, nu ma asteptam la asa ceva), nu ne trebuie asa zisii stranieri.

+ daca vrei sa iasa, iti trebuie strateg, pe astfel de runde + jucatori, care sa respecte asa zisele comenzi de joc. Degeaba joaca spuma daca fiecare joaca cum vrea. Mai ales pe o runda unde, cred eu lupta se va disputa doar pe 2 fronturi 1 VS 1. Asa ca.. degeaba o sa veniti aici cu sarituri "eu!" si "eu!", daca vreti sa reprezentati Romania, trebuie sa aratati ca aveti cu ce, din gura stiu multi pe forum. (care habar nu au sa isi miste mouse-ul pe pad).

din pacate sau din fericire nu o sa aleaga nimeni jucatorii....pe motiv ca sunt buni sau nu dupa parerea lui sau generala, desi poate ar iesi o echipa mai buna...probabil o sa se ia din twtotal care nu reflecta exact cat de bine stie cineva sa joace si ce(important si asta)....dar alta solutie mi se pare imposibila pentru ca ar cauza scandal si ar putea comenta oricine... :( si ma gandesc ca mai au si celelta servere jucatori buni care in general nu joaca...nu suntem noi chiar buricul pamuntului nici aici :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus