Cupa mondiala la speed.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Decât o echipă cu certăreţi mai bine una la care să adaugi şi câţiva noobi care se ştiu comporta...pe care să îi învăţăm, în 2 luni învaţă să joace mai bine ca certăreţii :p ...
Nu zic neaparat noobi...mai aşteptăm înscrieri...am jucat în ultima vreme pe majoritatea serverelor de speed(.br,.fr,.hu,...etc) şi am găsit o grămadă de români la locul lor şi buni care nu erau încă înscrişi dar mi-au spus că o vor face...
 
Ultima editare:

DeletedUser

Radu a fost şi este opţiunea cea mai bună. Nu zic UNICA, însă este cea mai bună. Păcat însă că unii sunt prea proşti să înţeleagă că acea conferinţă nu a fost făcută ca să se înjure de morţi şi mame, ci ca să se creeze o echipă naţională funcţionabilă. De înjurat aţi fi putut-o face pe privat.
 

DeletedUser6843

*eu nu inteleg cum poti comunica cu inca 20 de persoane intr-o conferinta
*si daca se baga Radu si 4-5 persoane sunt contra lor in competitia asta?(sa nu uitam ca majoritatea (atunci cand ma jucam erau copii) si se pun contra sa i-o traga la lider sau nu numai la conducator ci si la cei cu care se stie ca el joaca(2-3 persoane) la ce rost sa iti faci nervi????!!!

*eu consider ca ar trebui sa fie si ceva premii la "mijloc" sa fie lumea mai indarjita si sa fie trecute pe prima pagina a topicului(poate sunt si altii ca mine si le e lene sa citeasca toti ) se stie romanu nu prea se infige "pe moca" doar atunci cand e vorba de sate.
*tot aud ce playeri sunt rhadookoo , irc , frag , misha , f1nu sau mai stiu eu cine....sunt playeri care atunci cand esti pe bune cu ei , dar doar atunci cand esti pe bune (poti sa te duci la wc in pace:) pana si kala e parolist....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cum spuneam la inceputul topicului.. daca nu e radu, capitan, eu nu ma bag, spor la clacat. Salut.

cum spuneam,ince film ai jucat de te crezi vedeta?,cu tine sau fara tine daca este o echipa unita avem sanse...si imi este indiferent cu cine voi juca sau cu cine nu ma inghite :eek:
 

DeletedUser23101

dublu post spamere!

oricum daca ar fi niste premii date si de admini pentru participare ar creste moralu si nr nostru si ca fapt divers ne cam trebuie un conducator care sa ne tina sub control pe toti
 

DeletedUser20120

la francezi? =))...si nici macar nu joci singur...joci cu altu, deci asta arata ca nu esti in stare sa joci de unul singur.

daca erai locu 1 pe twtotal pe .nl sau pe .cz sau pe .de mai zicem si eu ca poti sa te lauzi.


pai la romani in echipa nu ai voie pentru ca nu vream sa ne facem de ras cu jucatori ca tine...dar daca aia de pe .fr te-au luat, inseamna ca vor doar sa primeasca premiul de participare si nimic mai mult.
 

DeletedUser

da frate pe orice seravr care am jucat am castigat cupa mai putin .de si .nl....putin imi pasa 1vs1 te fac d etot kkt
 

DeletedUser37967

sisule
pana la urma tot noi(noobi) cred ca o sa jucam si tot noi(copii)
deci in primu rand avem nevoie de un conducator
care se ofera?
 

DeletedUser

dap catalin
valjan stie sa abordeze jocul imi amintesc de o runda in care eu cu valjan si cu quiz l-am demolat pe finu la 167p iar rhadooko si cu inca unu au dat inceput nou....dar radu misa si irc sunt vedete ma ce fara ei nu se pote castiga nimic

eu as vrea ca vali sa fie capitan
 

DeletedUser

Radule eu cred ca renunti cam usor


suntem multi care in perioada aceasta nu prea avem timp. Ori cu treaba, ori cu vacanta!

Eu zic sa te mai gandesti


Si sisule nu mai comenta aiurea pe aici ca nu avem nevoie de postarile tale inutile


Echipa se poate face si in ultimele 2 saptamani asa ca e timp destul. Nu va mai suparati aiurea

Cat despre premii, cred ca sunt premii pentru cei ce participa si mai ales pentru cei ce castiga competitia , asa ca nu va faceti probleme in privinta asta
 

DeletedUser23101

Eu joc de placere si ideea cu niste lupte internationale chiar imi convine asa ca eu sunt multumit cu orice premiu dar poate o mica idee despre premii ar atrage si alti playeri.
 

DeletedUser

cum spuneam,ince film ai jucat de te crezi vedeta?,cu tine sau fara tine daca este o echipa unita avem sanse...si imi este indiferent cu cine voi juca sau cu cine nu ma inghite :eek:

Tu oricum nu vei juca, stai chill. Nu mai suferii.. cand te lasam sa joci runda speed, imi pupai picioarele, acum imi pupi dosul.. poti sa termini ? Am iubita.
 

DeletedUser40605

Daca admineaza Jon e clar :)) Il innobileaza barbarii pe sisu =)))
 

DeletedUser39522

off topic: 1. cați dintre "marii" noștri jucători sunt oameni în adevaratul sens al cuvântului(nu copii care sar în sus că îi fac pe toți, nu vă mai plimbați nick-urile pe aici dacă nu știți să vorbiți măcar,asta ar fii prima condiție de participare, mă doare undeva că te cheamă așa...că ai sute de runde jucate...aici nu o să te duci să joci singur, nu o să aveți nevoie de eroi, o să aveți nevoie de o echipă cât mai unită...)
2. (evit să fac atac la persoană) când vă aud că spunți că o să jucați pt inamic...să vă iasă ideea asta din cap... am văzut runde între țări pe serverul de la francezi, nu puteai să intrii dacâ dacă aveai un ip localizat un una din țările respective(să vă mai zic că au stat 30 de minute să adune 40 de jucători de la deschiderea rundei...)
3. fiecare jucător are punctele lui slabe, fiecare e bun la ceva, să nu vă mai aud tipând că "eu sunt cel mai bun !"...nu e așa, fiecare are punctele lui slabe...nu există jucătorul perfect pe nicăieri...deci liniște...
4.vă certați aiurea pur și simplu...și pe deasupra faceți și spam degeaba...
5. adată prinși la bash ce o să mai faceți "marilor jucători" o să țipați peste tot că vreți sprijin...sprijinul nu vine decât de le o echipă care refuzați să v-o conturați certându-vă aiurea...
6. liniște, nu contează cine sunt, nu am avut rezultete notabile pe joc dar prea vă dați în petic(ca niște copii ce sunteți unii)...lăsații pe cei mai competenți și mai învârstă să vorbească...dispăreți cu reply-urile voatre frustrate de aici...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus