-Dark- vs. CLG

  • Autor subiect DeletedUser19994
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Narf!
Players:

Side 2:
Tribes: -dark- »dark«
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 9
Diferență: 20

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 309,211
Tabăra 2: 74,715
Diferență: 234,496

image.php
baietii va fi asta sfarsitul tribului -dark- ?
 

DeletedUser

Eu as zice sa nu en grabim cu concluzile,nu sunt extrem de multe sate,desi as vrea ca dark sa piarda,trebuie sa recunosc ca inca se poate intoarce roata
 

DeletedUser

chiar daca pierd aproape pe toate fronturile,tot se mentin,au reusit sa ajunga pe locul 4.
 

DeletedUser

au inaintat mai ales prin recrutari in ultima vreme ca prin cuceriri nu prea au avut cum.
Side 1:
Tribes: CLG CLG~A
Players:

Side 2:
Tribes: -dark- »dark«
Players:

Timeframe: 17/02/2009 01:14:18la22/02/2009 11:48:50

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 755
Tabăra 2: 720
Diferență: 35

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 139
Tabăra 2: 83
Diferență: 56

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,040,409
Tabăra 2: 6,097,454
Diferență: 1,057,045

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,445,662
Tabăra 2: 835,595
Diferență: 610,067

image.php
 

DeletedUser

nu au inaintat ca sunt buni, ci ca ceilalti sunt mai slabi ca ei :p

Daca taceai la faza aia, se mai nastea un filozof :))

Pacat ca nu te poti auzii ... ca altfel ai fii murit si tu de ras de faza aia :))

Cat despre razboi, eu spun sa mai asteptam ... si sa tragem concluziile la final, voi nu credeti ???
 

DeletedUser

pai daca am trage concluziile la final atunci de ce am mai discuta aici?toata lumea ar astepta finalul.
 

DeletedUser

CLG o sa cada dark nu este singur in razboiul acesta este impreuna cu M.I.R. si FotR
 

DeletedUser

CLG nu este un trib unit dupa parerea mea,dovada sunt plecarile din ultima perioada
 

DeletedUser

mai oamenilor din lumea 7, de ce va avantati in discutii inutile?
si lasati si statisticile zilnice, ca nu au nici o importanta, probabiol acum se iau sate de la cei inactivi, va stept spre un final de razboi sa auzim laudele de partea cui vor fi
dar ca in toate razboaiele cu dark ,au fost terminate din cauza fuzionarii inamicilor cu alte triburi din aliante
 

DeletedUser

Daca taceai la faza aia, se mai nastea un filozof :))

Pacat ca nu te poti auzii ... ca altfel ai fii murit si tu de ras de faza aia :))

Cat despre razboi, eu spun sa mai asteptam ... si sa tragem concluziile la final, voi nu credeti ???

Un lucru e clar,in momentul de fata dark pierde sate pe banda rulanta,insa poate fi chiar linistea de dinainte furtuni?
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: CLG CLG~A
Players:

Side 2:
Tribes: -dark- »dark«
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 40
Diferență: 23

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 180,093
Tabăra 2: 384,975
Diferență: 204,882

image.php
 

DeletedUser

Imi poate si mie explica cineva unde pierde dark-ul sate pe banda rulanta ???

Tineti minte ca nu ne batem doar cu CLG, avem un razboi cu TDL, unul cu Narf, unul cu Hap, altul cu IRIS, si cam astea ar fii, deci fiti bucurosi, ca va luam pe rand, numai ca ... rabdare fratilor, rabdare :)

Cat despre narf si ironia sortii gen oare asta sa fie sfarsitul dark, pai zile tu xtc62 ... cate fuziuni ai facut pana acum ca sa ramai totusin inca in top25 si cati playeri au fost macelariti din narf ??? inclusiv haita nebuna ??? a si ca sa nu mai vorbim de multiconturi, cum spuneai ca e ruda catabc cu tine ??? nu de alta dar nu intelesesem prea bine :)

Deci in final, un razboi daca ar fii curat cu dark ar fii mult mai distractiv, cu toate astea dark-ul nu pica si are zeci de spioni in el, narful joaca la dublu avand conturi in dark si totusi ... noi nu prea ne clintim :)

si clg, parca erati smecheri frate la inceput :) uitativa pe harta innobilarilor avansata si mai dativa cu parerea putin, a si sa nu uit, utativa si voi catai granita aveti fata de noi, deci masivitatea voastra pana acum trebuia sa ne spulbere, dar vad ca strategii nostrii mari din triburi renumite ... o dau pe ocolite cu opiniile pe aici, lord, eventual mai explicale baietilor cum sta matematica si geografia in jocul asta ca mie cam asa mi te exprimarai, plus ca surpriza ta numarul 1 in fuziune gen TDL, nu prea a mers, pacat :D asta e ultimul meu post aici, ne mai auzim la final.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: CLG CLG~A
Players:

Side 2:
Tribes: -dark-
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 25
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 144,528
Tabăra 2: 242,594
Diferență: 98,066

image.php


HAP si IRIS sunt fantome????
OK...daca zici tu asa, eu te cred....cine esti?
O FANTOMA!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus