DIABLO & DDB vs VIKING & Heaven

  • Autor subiect DeletedUser17410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22959

nu am zis ca o sa intoarca armele impo lor hakul nu a mai putut face pasu sa fie inconjurati ca haiota si-a dat seama de strategia miseleasca si au intors armele... dar se bagau si ei acum daca ar fi fost altfel.... eram sigur am zi-so de la inceputul formarii aliantei all map impo tsl
 

DeletedUser19081

ZeusOne08 astăzi la ora 14:59
Ofer doritorilor sate in zona diablo .. cate vreti .. k numai are rost .. Singur nu ma descurc .. Este urgent .. Cine vre acum este momentul .. *** nu le voi lasa inamicului
CU ASTA AM SPUS TOTUL .. NU AM MAI POSTAT DE MULT .. dar parca nu pot sa nu arat lumii ..
 

DeletedUser19931

poate altadata...:rolleyes:

Dica imi dai clasa despre acest joc , esti un geniu mama

cum reusesti ??????
te ador ptr felul tau de a juca :))))))))))))))))))))))


Agresor: Dica Sorin
Sat: * APARARE * (308|422) K43

Număr: 0 0 5700 0 5 2372 499 0 397 9 0 8
Pierderi: 0 0 5700 0 5 2372 499 0 397 9 0 8


Apărător: ZeusOne08
 

DeletedUser19931

ZeusOne08 astăzi la ora 14:59
Ofer doritorilor sate in zona diablo .. cate vreti .. k numai are rost .. Singur nu ma descurc .. Este urgent .. Cine vre acum este momentul .. *** nu le voi lasa inamicului
CU ASTA AM SPUS TOTUL .. NU AM MAI POSTAT DE MULT .. dar parca nu pot sa nu arat lumii ..

profule profule , mare informatie ai aflat , parca a cazut o bomba asa spectacol faci , mai bine educa jucatori care ii ai in trib sa foloseasca un limbaj decent :rolleyes:
 

DeletedUser19081

Agresor: Dica Sorin
Sat: * APARARE * (308|422) K43

Număr: 0 0 5700 0 5 2372 499 0 397 9 0 8
Pierderi: 0 0 5700 0 5 2372 499 0 397 9 0 8

Am zece rapoarte de la siterul tau moryoka ca asta .. asa ca numai face mishto de altu cand ti se intampla chiar tie ... Imi e lene sa le postez .. dar daca mai comentezi ... O SA O FAC .. sa intre frica in toti :))))
NU DOAR IN zeusica ,....
 

DeletedUser

Agresor: Dica Sorin
Sat: * APARARE * (308|422) K43

Număr: 0 0 5700 0 5 2372 499 0 397 9 0 8
Pierderi: 0 0 5700 0 5 2372 499 0 397 9 0 8

Am zece rapoarte de la siterul tau moryoka ca asta .. asa ca numai face mishto de altu cand ti se intampla chiar tie ... Imi e lene sa le postez .. dar daca mai comentezi ... O SA O FAC .. sa intre frica in toti :))))
NU DOAR IN zeusica ,....

andi nu fii invidios :))) pune-l pe dica sa te invete tactica :p
cel mai tare atac de l-am vazut vrodata
nu cred ca ai 10 rapoarte asa :)) este ceva , n-am cuvinte :) cum sa ataci asa?:)))
bine ... Dica :)....
 

DeletedUser19081

Da ai dreptate Oana .. moryoka se apara cu trupele de atac :)) Asta e diferenta .. sa pierzi un sat de atac pe satul inamicului E OK .. dar sa il pierzi aparindu-te cu el cu atac de la 130 de ore .. da nota .. de " CEL MAI BUN JUCATOR DE TRIBURILE" cum se autointitula MARELE MORYOKA :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Eu am 10 rapoarte cu atacuri de la 100 de ore in care ii rupsaram 10 ferme de atac .. TOP ... TOP ... TOP .... RUSINICA ......
 

DeletedUser19931

pe mine nu ma sperii profule , deastia ca tine care nu stiu ce inseamna respect intalnesc in fiecare zi pe santier , parca si aia sunt mai cizelati ca tine
esti frustrat rau ca sunt eu pe contul moryoka , mai baga tichete acolo ca poate poate sare iepurele din stanga , din dreapta , cine stie


e doar un joc , invata sa il tratezi ca atare , crezi ca daca imi iei cateva sate ce rezolvi ? imi iei casa , banii , viata sau ce ?
satura-te de sate pana nu mai poti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17410

pe mine nu ma sperii profule , deastia ca tine care nu stiu ce inseamna respect intalnesc in fiecare zi pe santier , parca si aia sunt mai cizelati ca tine
esti frustrat rau ca sunt eu pe contul moryoka , mai baga tichete acolo ca poate poate sare iepurele din stanga , din dreapta , cine stie


Respect ?

Pai cine a inceput toata treaba asta ?.....noi cumva ?
Poate te mai informezi putin care ,cat si cum sta cu respectul :cool::)
 

DeletedUser20252

Ce atata respect ,cui ii trebuie respect cand noi jucam un joc tipic evului mediu?:))=)).


De 3 zile tot bati moneza cu respectul ala,da bravo noua,suntem niste nerespectuosi care o sa va dea o bataita de numa numa :D
 

DeletedUser

sincer va spun desi imi sunteti prieteni si cred ca sunteti singurii dusmani de i-am respectat mereu :) ce mi-ar placea sa va bata viking :d :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus