Diablo vs Maiden si refugiati in VIking

  • Autor subiect DeletedUser28329
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20252

Ce m-as face eu dany fara tine ?:rolleyes:



Apropo adversaru,ideea e ca toti refugiatii ce s-au dus in VIKING si academia lor vor disparea cat de curand,deci nu e problema asta.:p
 

DeletedUser

:-?hmm...o mie de conturi?nah...am prieteni in maiden draga...si nu...nu mi-a fost dor de tine...dc mi-ar fi?ne cunoashtem ?

da nu cunoastem :) fa o statistica CoditZe , Dica Sorin si-o sa vezi ca ne cunoastem
Side 1:
Tribes:
Players: CoditZe

Side 2:
Tribes:
Players: Dica Sorin

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 211
Tabăra 2: 1,092
Diferență: 881

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 2
Diferență: 10

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,959,617
Tabăra 2: 11,020,408
Diferență: 9,060,791

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 114,463
Tabăra 2: 20,921
Diferență: 93,542

image.php



Ps: unul din cele 2 este cedat :)
deci DICA . ne cunoastem?:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:-? ma fat-o aberezi...vrey iar sa te iau la injuraturi?ce nu intelegi ca dp 25 martie crek am mai pierdut un singur sat in fatza ta...si ala a fost chiar pe 25...te-am luat cu vorba fetitza...ti-am zis ca sunt jucator cu experienta si tu te-ai speriat si ai acceptat pna-ul personal ce ti l-am cerut...fara sa vrey u m-ai ajutat sa continui pe cont...asa ca da...ms mult coditze...esty de nota 10

ahahahahahahaha =)))) m-am speriat de experienta ta , ma faci sa rad =))) apropo nu tre sa ne demonstrezi ca limba romana este mai superba cu scris de mess adica cu y si k si alte chestii :))
ps: parca nu ma cunosteai:))) ai probleme mari :)))
ia baga niste injuraturi d-alea a la Dica :))
 

DeletedUser20252

Oana nu mai arata statistica asta ca e jale,vrei sa fie iar dica blocat din cauza ca incepe sa scoata pe gura acele cuvinte extrem de frumoase si civlizate precum "prost cu diploma" si "tampita"?


Eu zic sa nu mai aducem si aici discutia asta care tot o repetati de cateva luni de zile si de care cred ca s-au plictisit toti care acceseaza forumul asta,se stie,atunci era alt dica pe cont care a fost ridiculizat de oana ,si pe contul nou este un alt jucator care a pierdut doar un sat in fata lui CoditZe si conflictul pentru moment este inchis.


Aici sper eu sa se vorbeasca doar de coonflictul aparut intre familia DIABLO si refugiatii din VIKING,si nimic mai mult.


Pentru alte subiecte mai bine folositi off-topicul creat de gabi ca sa nu va luati ban aiurea aici. :D
 

DeletedUser

pt tine Luci ma opresc aci , bafta diablo in razboiul asta:)
iar pt tine Dica :) la orice ora iti pot dem ca-s si mai inteligenta ca tine , si mai buna ca si jucator daca tot suntem la triburile :)
 

DeletedUser22959

de ce ma din cauza ei ... pica vina pe unu cum a picat si pe slide odata vina nu e a conducatorilor sau a jucatorilor sa stii ca aia si acum joaca in alte triburi si uite ca nu se duc.... vina a fost a conjuncturei ...asa a fost sa fie aliantele atunci ...o lupta nedreapta...daca era cat de cat egala lupta nu pica vezi lumea 3 cat tine...din cauza asta tine sa stii...si de interne te-ai gasit tocmai tu sa **... hai sa fim seriosi .
 

DeletedUser20252

:-? am zis eu ca nu am inobilat intern?lol...am inobilat...tot ce am prins am luat...numa un fraier ar refuza sate gratis si eu nus acel fraier



E uite ca eu pana acum am reushit sa fac ce mi-am propus...sa am multe sate si sa nu depind de diablo de loc...




Domnisorul Dica Sorin,vezi ca te contrazici singur,incearca sa nu mai faci astfel de declaratii,cum ca tu nu ai depins de DIABLO insa majoritatea satelor care sunt in posesia ta sunt de provienenta din DIABLO,asa ca incearca sa fii mai retinut in declaratii ca e posibil sa le vada cine nu trebuie si o sa patesti si tu cum a patit cavalerul danubian cand a zis ca "DIABLO e un trib de ****" sau ceva de genul asta asa ca daca nu ai ceva mai inteligent de zis,mai bine abtinete.
 

DeletedUser22959

eu propun sa il nobilati intern pe dica asta :))) diablo profule ial ma ...ca face lumea de ras ....cica nu depind de trib hai ma dute tare...daca ai avea 3000 de atacuri ce ai face ? ia zi tu mie.... ?
 

DeletedUser

Imi place de voi :)) ca fac pe prostul si o luati in serios.... uitati-va in curtea voastra si nu ma spionati ce fac eu si ce nu fac. Vedeti-va lungul nasului apoi sa mai comentati despre mine. Chiar va rog sa nu mai vorbiti in numele meu.
 

DeletedUser

Imi place de voi :)) ca fac pe prostul si o luati in serios.... uitati-va in curtea voastra si nu ma spionati ce fac eu si ce nu fac. Vedeti-va lungul nasului apoi sa mai comentati despre mine. Chiar va rog sa nu mai vorbiti in numele meu.

Dica :) tu nu faci pe prostu :) , alta e problema la tine , tu nu vezi ca toata lumea te cunoaste:) nu inteleg la ce naiba te mai faci de ras pe aici ... macar daca e deschis topicul ( de care profucv habar nu avea ) pune si u statistici , sau ceva scurt si la obiect ca , ( virgula ) de cat de noob esti sau nu esti sau de realizarile tale de mare innobilator intern si de luptele tale prin fortele tale fara trib ne-am saturat ...... te chinui degeaba sa te afirmi ...

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

6.1. Moderatorii si adminii au dreptul de a edita, sterge mesajele si/sau inchide topicuri.
Daca mesajul dumneavoastra a fost sters sau editat atunci inseamna ca stergerea/editarea a avut la baza un motiv intemeiat. Va rugam respectati instructiunile lor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Side 1:
Tribes: DIABLO =D-B= DDB
Players:

Side 2:
Tribes: Maiden VIKING A-VKG
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,175
Tabăra 2: 2,296
Diferență: 121

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 838
Tabăra 2: 453
Diferență: 385

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 19,866,164
Tabăra 2: 21,501,214
Diferență: 1,635,050

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,445,246
Tabăra 2: 4,426,820
Diferență: 4,018,426

image.php





Momentan doar atat,vom vedea peste vreo luna sau doua. :D
 

DeletedUser17410

Bine Luci asa imi place da ne statistica peste statistica :)


STATISTICIAN Trebuia sa te faci :p
 

DeletedUser17410

Nu TheStranger ....Sunt satele jucatorilor refugiati din Maiden :)
 

DeletedUser17410

Se poate.....fiecare dupa preferinta :p
De exemplu la mine Profucv are onoarea sa fie colorat cu verde pe harta :)
 

DeletedUser20252

Ma Dany mie sincer nu imi place,aveam prea putine sate in fata lor :(,trebuie sa facem in asa fel incat sa fie diferenta mult mai mare ca asa nu imi place :(
 

DeletedUser

v-ati gandit voi doi sa comentati ca n-am de cine sa ma iau:D de voi nu-mi permit:p :*:*:*:*:*:*:*:*:* cred ca sunteti singurii oameni de nota 2000 din diablo and familia :p
 

DeletedUser20252

Sa stii ca eu ma simt "flausat" si cred ca si dany,nu e asa dany?:D


Oricum bine ca mai postezi si tu pe aici ca dai putina culoare forumului ca altfel devine plictisitor :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus