Discutii concurs "reclama tribului"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40250

Deci daca pot sa intru in concurs si cu un "Trib" care "il voi crea"?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Tribul trebuie sa existe la momentul anuntarii concursului, doar nu ne-om apuca acum sa ne facem trib doar sa participam !
 

DeletedUser

Nu prea am inteles ce trebuie sa facem , o creati legata de un trib ? Un imn al unui trib , sau ce ? :-?
 

DeletedUser

Nu prea am inteles ce trebuie sa facem , o creati legata de un trib ? Un imn al unui trib , sau ce ? :-?

rakanishu a spus:
Sarcină: Trebuie să creați un filmuleț ( sau sa participati cu o creatie deja existenta ) în care să realizați propaganda tribului pe care îl conduceți sau din care faceți parte. Puteți include aici realizări ale tribului pe diverse lumi, realizări ale jucătorilor, declarații de război spectaculoase dar și capturi de ecran din care să reiasă măreția tribului dumneavoastră.

acum?:)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Acum ce ? Tribul trebuia sa existe in momentul cand a fost postat concursul ( adica ieri ).
 

DeletedUser

De exemplu , eu intru acum pe orice lume si intemeiz un trib , fac un imn al tribului respectiv , e bine ? :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Nu e bine, oricum o sa verific fiecare particpant de cand e intr-un trib...etc, asa ca nu incercati manevre ca nu tine.
 

DeletedUser

Se poate prelungi perioada de inscriere cu inca o saptamana ??? :eek:
 

DeletedUser

Eu zic ca daca te apuci de treaba, poate reusesti sa termini la timp :)...
 

DeletedUser36512

se mai tine concursul? s-a prelungit perioada de inscriere?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus