Discutii concurs "reclama tribului"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4286

ok, inteleg ca ati plecat de la 2 videoclipuri...care si cum prefera...si s-a ajuns la cat de agramat sau carturar e unul sau altul?
aici e discutia despre cele 2 creatii. certati-va in alta parte (topic separat) sau pe privat. chiar nu e cazul ca spunem ca unul e mai "citit" ca celalalt, sau are mai multe facultati. oricine poate gresi cand scrie in graba, poate omite o cratima...litera...punct.
sau m-am nimerit la o ora de Lb. Romana, pt ca sincer sunt satula. toata viata numai asta am invatat
 

DeletedUser4133

te-ai racorit ? Sper. Acum nostradamus , ti-am spus, e momentul sa se incheie distractia. Nu ma intereseaza cine a inceput sau cine a sfarsit ci doar faptul ca acum se va incheia. Cine nu intelege acest lucru o face pe proprie raspundere.

Multumesc pt intelegere.
 

DeletedUser

gata s-a facut liniste ? :(:( naspa , tocmai cand am cumparat si eu bilete la Cirque du Soleil :(:(:(:(:(
app , dana da-ti un ban pentru ce ai facut pe pagina precedenta ( asta asa ca nu puteai face si tu altceva in vichend ) :D
 

DeletedUser

pffff daca se prelungea perioada de inscriere poate erau mai multi concurenti.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
O sa mai facem concursuri de genul asta, vad ca sunt populare ( mai ales discutiile "pe langa" ) :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus