Discutii concurs "reclama tribului"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

150 kile 3 negi pe nas ... 6 degete ... 2 bube... reteta succesului colanti si maieu mulat :D functioneaza de fiecare data... macar pentru premiul de consolare

noi te iubim neconditionat...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4286

cu un maieu mulat si niste colanti, pe 150 de kile.... premiul de consolare se duce la juriu :D:D:D pt suferinta indurata
 

DeletedUser

eu ma gandeam altfel ... premiul special pentru curaj si originalitate :)
 

DeletedUser13059

nu, nu, e doar meritul persoanei care a avut curajul sa-si asume responsabilitatea de a trimite lucrarea in concurs. :))) (te lingi pe bot de puncte:p)

ma ling ce sa fac pe bot atunci si cu asta basta ... sterg postarea cu linku se stergere si postarea cu video ? :))
 

DeletedUser2154

eu nu am clanta :(

@anca13111981, filmul tau e super ok, e corect, are toate elementele cerute, e frumos si curat, are o muzica excelenta, e ... aproape de maretie, doar ca fiind singurul creat pentru acest concurs, parca prea au suprareactionat sustinatorii; iar argumentul cel mai des invocat era faptul ca al doilea nu e original ca si cand creatia voastra ar fi...

nu va cunosc pe nici unii dintre voi, am cautat pe statistici, foarte bine ca aveti triburi marete si e si mai bine ca ati participat la acest concurs ca sa pot si eu sa votez ceva pe acest forum, pentru asta multumiri... iar nr.2, va rog cand apare partea a 2-a, postati-o si pe extern

exista doar un singur trib maret pe L1 si acela este CIRC :)
nu este nici o suprareactie dar am vazut pe aici unele parereri a unor useri de forum ca nu le pot spune jucatori de triburi, pentru ca ei saracii nu au nici o treaba cu acest joc, care cam denigreaza munca si creatia cuiva si scot in evidenta care oricine poate face cu copy/paste si cateva modificari....

Uite ca am renuntat (vorba cuiva) la orgoliul ce ma defineste si am votat primul filmulet. Calitatea lucrarii e de necontestat. :)

ca fosti dusmani apreciez ca ai renuntat la orgoliul ce te defineste :)
 

DeletedUser8678

exista doar un singur trib maret pe L1 si acela este CIRC :)
ai dreptate (daca vorbesti despre PREZENT), insa sa nu uitam alte triburi marete care au facut tribul CIRC asa maret: Daca nu era razboiul de 3 ani cu YKZ poate circarii nu deveneau asa uniti ... si mareti ... trebuie sa recunosti ca au fost multe triburi care au "ajutat" CIRC sa urce pe primul loc ... dar gata cu vorba, sa atacam, ca se apropie sfarsitul L1
 

DeletedUser2154

ai dreptate (daca vorbesti despre PREZENT), insa sa nu uitam alte triburi marete care au facut tribul CIRC asa maret: Daca nu era razboiul de 3 ani cu YKZ poate circarii nu deveneau asa uniti ... si mareti ... trebuie sa recunosti ca au fost multe triburi care au "ajutat" CIRC sa urce pe primul loc ... dar gata cu vorba, sa atacam, ca se apropie sfarsitul L1

poate dusmani de o factura slaba vrei sa zici...ca cei mai rasariti au ajuns sa faca numere de "CIRC" pentru fetele din tribul nostru....asa cum faci si tu :)
 

DeletedUser

Ce frumos... atacuri subtile intre membrii tribului... "invidie" sa fie oare?... unde`i atotstiutorul baghera cand avem nevoie de el?

Puyut... nu fii suparat... are balta peste...
 

DeletedUser2154

Ce frumos... atacuri subtile intre membrii tribului... "invidie" sa fie oare?... unde`i atotstiutorul baghera cand avem nevoie de el?

Puyut... nu fii suparat... are balta peste...

invidie pe prietenul meu beatle...niciodata, doar invidios ca bea mai multa bere decat mine....la asta nu l-as putea bate :)
 

DeletedUser25903

Puyut a spus:
nu este nici o suprareactie dar am vazut pe aici unele parereri a unor useri de forum ca nu le pot spune jucatori de triburi, pentru ca ei saracii nu au nici o treaba cu acest joc, care cam denigreaza munca si creatia cuiva si scot in evidenta care oricine poate face cu copy/paste si cateva modificari....

Da si niste nume!Cine denigreaza ?:)) Din ce spui tu eu inteleg ca te referi si la mine! Deci, cateva nume n-ar strica!
 

DeletedUser

mdaaa, si eu sunt un user de forum iar acea remarca o percep ca o jignire:(
 

DeletedUser

Nu roxy... se referea la mine ... eu sunt vinovatul... n`am bling cu "Triburile e viata mea" la gat... si totusi imi permit sa vorbesc despre acest joc... ar trebui sa`mi fie rusine:( Imi cer scuze...
 

DeletedUser2154

mdaaa, si eu sunt un user de forum iar acea remarca o percep ca o jignire:(

atunci reclama postul daca te simti si tu si micul nostradamus :)

Nu roxy... se referea la mine ... eu sunt vinovatul... n`am bling cu "Triburile e viata mea" la gat... si totusi imi permit sa vorbesc despre acest joc... ar trebui sa`mi fie rusine:( Imi cer scuze...

ce imi place de tine ca aberezi...si o ei razna rau de tot...chiar vream sa te intreb ai toate tiglelele pe casa prietene?!
a zis cineva ca triburile este un mod de viata...avem fiecare o viata personala...daca vrei poti iti faci curaj sa iesi din casa in seara asta cu noi dar nah sa nu se piarda radacinile alea de pe scaun care le-ai facut stand in fata monitorului!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40902

daca vrei poti iti faci curaj sa iesi din casa in seara asta cu noi dar nah sa nu se piarda radacinile alea de pe scaun care le-ai facut stand in fata monitorului!

eu zic sa taci putintel din gura, nu a trecut mult timp de cand am auzit:"vorbim luni ca facem pna cu...".

macar nu fi ipocrit si nu da lectii de viata despre triburi/iesit din casa si viata personala; acum cateva posturi ziceai de 20 000 de comenzi date (calculand ar fi undeva la 60 000 de clik-uri). cred ca am baut 3-4 cafele in timp faceai asta

asta fiind spuse....ma retrag de pe acest forum...e prea infect ca sa se poata sta si discuta frumos...mai ales ca atatia nu stiu cine e maretul puyut cu maretul lui trib circ.

recunosc am ramas repetenta cand s-a predat"triburile e viata mea"
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus