Discutii concurs "reclama tribului"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40902

daca vrei poti iti faci curaj sa iesi din casa in seara asta cu noi dar nah sa nu se piarda radacinile alea de pe scaun care le-ai facut stand in fata monitorului!

eu zic sa taci putintel din gura, nu a trecut mult timp de cand am auzit:"** luni ca facem pna cu...".

macar nu fi ipocrit si nu da lectii de viata despre triburi/iesit din casa si viata personala; acum cateva posturi ziceai de 20 000 de comenzi date (calculand ar fi undeva la 60 000 de clik-uri). cred ca am baut 3-4 cafele in timp faceai asta

asta fiind spuse....ma retrag de pe acest forum...e prea infect ca sa se poata sta si discuta frumos...mai ales ca atatia nu stiu cine e maretul puyut cu maretul lui trib circ.

recunosc am ramas repetenta cand s-a predat"triburile e viata mea"

le: nu va chinuiti sa raportati...m-am raportat singura
 

DeletedUser25903

Puyut a spus:
atunci reclama postul daca te simti si tu si micul nostradamus
Nu sefu', nu reclam nimic in alta parte decat la tine! reclam bunu' simt. Eu daca vad ceva la tine spun direct, esti foarte infatuat si crezi ca reprezinti o mare valoare! Eu ti-am mai zis ca nikul meu este nostradamos nu nostradamus(asta e bunu' simt) ( si ca sa spun o zicala din batrani " omul se diferentiaza de animal prin 6 simturi, omul are 6, animalul 5. Diferenta dintre aceste 2 specii il reprezinta al 6-lea simt[unii nu-l au si le lipseste cu desavarsire]P.S Nu ma refer la tine, daca te simti lezat reclama postul!).


Editeare de ultima ora! Eu asa cred, ca ai inteles cand ti-am zis prima oara, poate ca ai probleme cu ratiunea.Am crezut ca ai o capacitate de intelegere dar...NU intelegi mai mult de cat spui!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3061

eu zic sa taci putintel din gura, nu a trecut mult timp de cand am auzit:"vorbim luni ca facem pna cu...".

macar nu fi ipocrit si nu da lectii de viata despre triburi/iesit din casa si viata personala; acum cateva posturi ziceai de 20 000 de comenzi date (calculand ar fi undeva la 60 000 de clik-uri). cred ca am baut 3-4 cafele in timp faceai asta

asta fiind spuse....ma retrag de pe acest forum...e prea infect ca sa se poata sta si discuta frumos...mai ales ca atatia nu stiu cine e maretul puyut cu maretul lui trib circ.

recunosc am ramas repetenta cand s-a predat"triburile e viata mea"

si ti se pare mult 20.000 de comenzi date? .... pai in 3 ore daca nu ai ce face dai si mai multe.... important este doar sa stii cum sa le dai...inseamna ca si tu esti un super jucator pe triburile ce ne-am face noi fara voi... :))) deci nu pot sa cred la automatizarile care sunt sa ti se para mult 20.000 de comenzii.... care adunate insemamna 6-8 jucatorii :)))) super tare asta....

iti dau un mic sfat vorbeste orice vrei tu da incearca sa te abtii despre joc ca esti pe langa rau de tot
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15028

vad ca unii deja a-ti inceput sa arati brazde pe camp .a-ti deraiat un pic de la aceasta tema a concursului.este logic ca fiecare echipa sa isi sustina colegul/colega .Care este mai original care este mai superficial.. fiecare are dreptul personal de a alege ceea ce ii place .Cat pt cei care vad ca denigratzi sau cel putin incercat jucatorul puyut ..da este poate unul dintre cei mai valorosi jucatori ca si calitate nu ca si cantitate de timp stat in fatza calculatorului cum dadea cu presupusul o prea stimabila si un preastimabil Cat despre joc as fi fericit sa aflu ca mai sunt triburi pe .ro care au dezvoltat prietenii reale in real life si care se intalnesc in fiecare zi de vineri la baute la caterinci si la pokere si table,care se ajuta reciproc atunci cand apar inevitabilele obstacole din viatza si care nu limiteaza o relatie doar la "imi stai sitter sau dam atace pe x sau luam y sate,,".prea stimabile nostradomus noi nu avem nevoie de "tinichele la gat " cum prea te adresai mai devreme si as fi cu adevarat incantat sa aflu ca peste 3-4 ani tribul vostru va fi mai exista si ca atzi reusit sa depasitzi acele granite "virtuale" si suparari gen cea mai de sus "imi iau jucariile si plec"!cum a facut prea stimabila.
 

DeletedUser2154

eu zic sa taci putintel din gura, nu a trecut mult timp de cand am auzit:"vorbim luni ca facem pna cu...".

macar nu fi ipocrit si nu da lectii de viata despre triburi/iesit din casa si viata personala; acum cateva posturi ziceai de 20 000 de comenzi date (calculand ar fi undeva la 60 000 de clik-uri). cred ca am baut 3-4 cafele in timp faceai asta

asta fiind spuse....ma retrag de pe acest forum...e prea infect ca sa se poata sta si discuta frumos...mai ales ca atatia nu stiu cine e maretul puyut cu maretul lui trib circ.

recunosc am ramas repetenta cand s-a predat"triburile e viata mea"

cred ca te alaturi si tu resturilor de aberanti de pe aici...am zis eu vreodata ca eu am dat 20.000 de comenzi sau ca jucatorii tribului CIRC...eu cred ca la un total de aproape 140.000 de sate cat are tribul CIRC e o suma mica dar cand nu gandesti...
 

DeletedUser

nu va inteleg,,,,, pe cine incalzeste ca membrii unui trib se intalnesc vinerea la bere??? este evidentiat acest lucru in vreunul din filmulete????
 

DeletedUser2154

nu va inteleg,,,,, pe cine incalzeste ca membrii unui trib se intalnesc vinerea la bere??? este evidentiat acest lucru in vreunul din filmulete????

tu ei intalnirea unor membrii unui trib ca ce?!eu o iau mai mult decat ca o legatura de joc...chiar cu unii colegi de trib sunt prieten din copilarie crescand in acelasi cartier...asa ca nu stiu despre ce dicutam...si pentru cei care zic ca viata lor nu e triburile sa va arat login-urile de azi ale mele pe joc:

10.02.12 15:44
10.02.12 05:21

pentru cine nu crede am curaj sa-i dau si parola la cont!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25903

WILD4SOUL a spus:
.prea stimabile nostradomus noi nu avem nevoie de "tinichele la gat " cum prea te adresai mai devreme si as fi cu adevarat incantat sa aflu ca peste 3-4 ani tribul vostru va fi mai exista si ca atzi reusit sa depasitzi acele granite "virtuale" si suparari gen cea mai de sus "imi iau jucariile si plec"!cum a facut prea stimabila.

Stimabile domn,
As fi si eu incantat, dar mai incantat as fi sa ma faceti sa inteleg de unde ati dedus treaba cu "tinichelele la gat"! Daca urmariti in cele scrise mai devreme de mine v-ati da seama ca nu sunt nostradamus si ca nu am afirmat nimic din ce incercati a-mi imputa!
 

DeletedUser2154

Nu sefu', nu reclam nimic in alta parte decat la tine! reclam bunu' simt. Eu daca vad ceva la tine spun direct, esti foarte infatuat si crezi ca reprezinti o mare valoare! Eu ti-am mai zis ca nikul meu este nostradamos nu nostradamus(asta e bunu' simt) ( si ca sa spun o zicala din batrani " omul se diferentiaza de animal prin 6 simturi, omul are 6, animalul 5. Diferenta dintre aceste 2 specii il reprezinta al 6-lea simt[unii nu-l au si le lipseste cu desavarsire]P.S Nu ma refer la tine, daca te simti lezat reclama postul!).


Editeare de ultima ora! Eu asa cred, ca ai inteles cand ti-am zis prima oara, poate ca ai probleme cu ratiunea.Am crezut ca ai o capacitate de intelegere dar...NU intelegi mai mult de cat spui!

imi place sa scriu cum vreau ca vad ca te ataci...nu reprezint o mare valorea si nu voi reprezenta, eu sunt unul dintre cei multi,sunt la fel ca si colegii mei de trib, valorea o reprezinta grupul din tribul CIRC si unitatea din tribul CIRC, prietenia din tribul CIRC si as putea continua....dar vezi daca tu nu faci diferenta dintre un joc si viata reala nu prea am ce sa iti cer....
 

DeletedUser4286

da. daca nu stiti unde sa va uitati...let me show u:


"Once a week they come..." - o data pe saptamana ei vin
" from the darkest graves" - din cele mai intunecate morminte
"To play the dead man's hand" - pt a juca "mana omului mort"...cunoscatorii de poker stiu despre ce e vorba

...si urmeaza membrii cei mai importanti din tribul CIRC, care INTAMPLATOR formeaza si un grup de prieteni, care la fel INTAMPLATOR se intalnesc in fiecare vineri seara pt a SOCIALIZA.
Pe cine incalzeste ca se intalnesc la bere? Uite ca pe ei ii incalzeste...ca sunt prieteni.
Nu prea ati inteles sensul acestui videoclip...nu e doar despre "jucatorii CIRC", ci e despre "prietenii din CIRC" si imi pare rau sa constat ca nu se practica si in alte triburi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25903

Domnule puyut,
Nu am adus in discutie treburi legate despre viata reala cum incercati sa spuneti, doar am facul apel la bunul dumnevoastra simt. Cand spuneti ca cineva de pe forum v-a denigrat acel cineva pot sa fiu si eu! De aceea,pe viitor, pentru a evita astfel de discutii va rog sa dati ceva nume, nu de alta, dar pentru a nu fi interpretat si pentru a nu jigni pe nimeni! Cat despre treaba cu nostradam"u"s m-am lamurit!
 

DeletedUser2154

in acest moment, colega mea a spus totul mai lipsea doar sa va faca un desen sau o schema sa intelegeti :)
bravo anca sunt mandru de tine :*

Domnule puyut,
Nu am adus in discutie treburi legate despre viata reala cum incercati sa spuneti, doar am facul apel la bunul dumnevoastra simt. Cand spuneti ca cineva de pe forum v-a denigrat acel cineva pot sa fiu si eu! De aceea,pe viitor, pentru a evita astfel de discutii va rog sa dati ceva nume, nu de alta, dar pentru nu a fi interpretat si pentru a nu jigni pe nimeni! Cat despre treaba cu nostradam"u"s m-am lamurit!

nu ma mai domni atata ca nu sunt domnitor:) se vede ca nu te pricepi la intepaturi sublime...mai inca timp sa inveti nostradamUs....
 

DeletedUser

:):)tu doar atat ai reusit sa retii ??doar faza cu berea???

Nu trebuie sa iti zic tie ce am retinut, foarte bine ca sunteti prieteni si va ajutati si bla, bla ca nu stau acum sa dau copy paste la tot ce ati scris, dar nici unul din concurenti nu isi sustine cauza, si nu inteleg de ce va impungeti pe aici pt ca cei care nu cunosc nici unul din triburi ( cum este si cazul meu), vor vota oricum ceea ce le place lor indiferent ca cele doua triburi implicate in concurs se razboiesc si pe forum nu doar pe harta.
Imi pare bine ca am votat inainte de toate aceste discutii, altfel nu as mai fi votat deloc.
 

DeletedUser4650

da. daca nu stiti unde sa va uitati...let me show u:


"Once a week they come..." - o data pe saptamana ei vin
" from the darkest graves" - din cele mai intunecate morminte
"To play the dead man's hand" - pt a juca "mana omului mort"...cunoscatorii de poker stiu despre ce e vorba

...si urmeaza membrii cei mai importanti din tribul CIRC, care INTAMPLATOR formeaza si un grup de prieteni, care la fel INTAMPLATOR se intalnesc in fiecare vineri seara pt a SOCIALIZA.
Pe cine incalzeste ca se intalnesc la bere? Uite ca pe ei ii incalzeste...ca sunt prieteni.
Nu prea ati inteles sensul acestui videoclip...nu e doar despre "jucatorii CIRC", ci e despre "prietenii din CIRC" si imi pare rau sa constat ca nu se practica si in alte triburi.

Good Point Anca ;)
q.e.d
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Va mai certati mult ? Ca acum va iau niste bilete spre Maldive sau Siberia ( dupa preferintele fiecaruia ). V-am lasat sa spamati cat de cat, dar sa aiba si legatura cu tema in sine totusi...
Nu vreau sa ma cert cu voi si nici voi nu cred ca aveti placerea sa va certati cu mine, asa ca nu mai imi dati motive sa sanctionez.
Mersi
 
Ultima editare:

DeletedUser2154

hahaha a venit jupanul si ati tacut toti malc...va este frica de el :))) unde sunt maretii profesori de gramatica sa ne mai serveasca si noua o lectie pentru noi cei nestiutori :)
 

DeletedUser3061

Va mai certati mult ? Ca acum va iau niste bilete spre Maldive sau Siberia ( dupa preferintele fiecaruia ). V-am lasat sa spamati cat de cat, dar sa aiba si legatura cu tema in sine totusi...
Nu vreau sa ma cert cu voi si nici voi nu cred ca aveti placerea sa va certati cu mine, asa ca nu mai imi dati motive sa sanctionez.
Mersi



mie chiar imi face placere sa ma cert cu tine... doar stii ca esti preferatu meu la discutii in contradictoriu....

si ca sa fiu ontopic sa nu existe vreun motiv de avertisment cum ti se par cele doua filmulete :))))))
 

DeletedUser2154

mie chiar imi face placere sa ma cert cu tine... doar stii ca esti preferatu meu la discutii in contradictoriu....

si ca sa fiu ontopic sa nu existe vreun motiv de avertisment cum ti se par cele doua filmulete :))))))

raka e si preferatul meu...:)) dar chiar cum ti se par filmuletele?!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus