Discutii concurs "reclama tribului"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9197

la asta ma uitam si eu:) si un singur lucru e funny "Putzifer!!" :))) apoi tot ce am inteles este ca in "Grupa mare" exista o lady Befana care e mai rea ca Baghera si ii pune pe x,y,z la munca pentru ea! :) cred ca o sa ma si inscriu pe lumea asta sa vad despre ce este vorba in propozitie! :)

toate bune!!
 

DeletedUser23519

:p vin si eu dupa tine pe lumea 26 sa inteleg si despre ce este vorba nu te las singur;)
 

DeletedUser9197

pai in cazul in care nu castigam acest concurs e clar ca mergem in lumea lor:)! succes!
 

DeletedUser4286

ia nu mai fugiti voi in lumea lor si stati in lumea voastra, ca e mai bine :p
 

DeletedUser

primul filmulet este mai la obiect, prezinta jucatorii buni din trib, punctajul pe mai multe categorii, plus coloana sonora bine aleasa.
 

DeletedUser

:) prefer un filmulet haios... decat caricaturile + semnaturile fiecarui jucator din trib insirate pe o melodie... ce`i drept... in ton cu filmul:D scopul concursului care e?
 

DeletedUser4286

scopul concursului a fost o creatie, care sa puna in evidentza realizarile tribului. CIRC-ul asta a facut, dar ii inteleg pe cei care nu au indragit acest trib si si-au mai dat si delete...din cauza asta :D:D:D

Sarcină: Trebuie să creați un filmuleț ( sau sa participati cu o creatie deja existenta ) în care să realizați propaganda tribului pe care îl conduceți sau din care faceți parte. Puteți include aici realizări ale tribului pe diverse lumi, realizări ale jucătorilor, declarații de război spectaculoase dar și capturi de ecran din care să reiasă măreția tribului dumneavoastră.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

realizarile tribului? :D concurs de creatie?:D uff :D ma depaseste subiectul... oricum ... apreciez creativitatea ... faine caricaturile .. le`au desenat cu mana lor?:D
 

DeletedUser

Maretia tribului PCR consta in diversitatea meseriilor pe care acestia le practica... daca nu stiu triburile macar improvizeaza:D Nu sunt circari... (poate putin Putifer cu sacii lui)...

@beatlemaniacul - dragutule ... daca nu stii sa citesti subtitrarile iti recomand un abecedar
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40902

maretia noastra....pai nevand vechime de 3 ani pe joc, mai ne jucam...unii fac placinta, unii mai afemeiati asa, unii mai fac si baie:))...cam asta e maretia noastra.. ca ne distram pe un joc :)
 

DeletedUser36512

Va rog nu va mai "impungeti" pe aici. Filmuletul l-am facut cu un singur scop bine definit:amuzamentul in cadrul tribului. Clar nu l-am facut sa pun in evidenta realizarile, nici ale tribului si nici personale, si clar nu l-am facut pentru un castig material deoarece e postat de ceva vreme pe net. Aici l-am adus la rugamintea unei colege care vrea sa apara si ea in partea a doua:). Fie ca unora le place sau nu, noi ne distram pe seama lui si asta ne apropie si mai mult unii de altii. Deci nu va mai contrati pe aici degeaba ca nu are rost, oricum o sa iasa si partea a doua:)

Foarte frumos si filmul celor din CIRC, bine creat si la obiect, printre putinele imnuri postate pe net care mi-au placut mai ales in ceea ce priveste coloana sonora
 

DeletedUser

totusi ... care este legatura intre un asiatic care cara cativa saci si un trib de pe .ro ?

Va rog nu va mai "impungeti" pe aici. Filmuletul l-am facut cu un singur scop bine definit:amuzamentul in cadrul tribului. Clar nu l-am facut sa pun in evidenta realizarile, nici ale tribului si nici personale, si clar nu l-am facut pentru un castig material deoarece e postat de ceva vreme pe net. Aici l-am adus la rugamintea unei colege care vrea sa apara si ea in partea a doua:). Fie ca unora le place sau nu, noi ne distram pe seama lui si asta ne apropie si mai mult unii de altii. Deci nu va mai contrati pe aici degeaba ca nu are rost, oricum o sa iasa si partea a doua:)

Foarte frumos si filmul celor din CIRC, bine creat si la obiect, printre putinele imnuri postate pe net care mi-au placut mai ales in ceea ce priveste coloana sonora

in mod normal postul tau tocmai a dus la excluderea ta din concurs
 

DeletedUser

galbior , ochi trasi spre urechi ? si sa nu uitam de betigase ? :p :)
 

DeletedUser36512

poti sa ma excluzi Chevyz, stiam ce inseamna postarea mea. nu suport tambalaul unde nu-i este locul
 

DeletedUser

nu eu te exclud , mi-e indiferent daca se intampla asta sau nu . la un precedent concurs autopromovarea a fost interzisa , de aia am scris cele de mai sus . norocul tau ca a uitat rakanishu de regula asta ( vede el ce pedeapsa i-am pregatit ;) ) trebuie sa fii constient ca nu tuturor ne/le place creatia ta ceea ce este valabil si in cazul celuilalt concurent .

si sa nu uit reptal, e chevyx nu chevyz
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus