Discutii concurs "reclama tribului"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Nu s-a prelungit, scuze, am avut ceva treburi, maine dimineta postez concurentii si poll-ul.
 

DeletedUser

numarul 2 : bleah bleah . ce-i chinezaria aia ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

o prefer pe a 2-a Chev... :D faza cu "nu ma deranjezi cand sunt la cafea" - epica :cool:
 

DeletedUser

eh, gaseai tu cu ce :D... da' nu-i nimic, te astept la urmatorul :cool:
 

DeletedUser

nu, nu, nu ... n-ai atitudinea potrivita :p... "vedem, participam" - asta-i spiritul Chev :cool:!
 

DeletedUser

Bravo CIRC! Frumoasa propaganda, foarte "Old school!"

Si al doilea videoclip a fost foarte amuzant... la momentul in care La Befana zice "Noroc ca il am pe Putifer", m-a pufnit rasul de mi-am scapat tigara din gura! Si acum mai rad inca :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nr1-corect
nr2-m-am indragostit de putifer, de-abia astept partea a 2-a :)
 

DeletedUser

prima prezentare - super ok

a doua prezentare - am vazut originalul de prea multe ori ca sa imi mai placa si parodia, iar la final te lasa cu ochii in soare.
 

DeletedUser13059

prima prezentare - super ok

a doua prezentare - am vazut originalul de prea multe ori ca sa imi mai placa si parodia, iar la final te lasa cu ochii in soare.

Pentru al 2-lea filmulet nu stiu ce sa zic doar ca nu prea ii original pentru ca ii luat din film ..

asa daca ii pot spune ca si o mica chestie de genu care am facut si noi cu SH pe L20 anul trecut doar numai pentru amuzament , nu ca prezentare de trib..

http://www.youtube.com/watch?v=P5cPTEa53tQ&feature=plcp&context=C301b49dUDOEgsToPDskL7dv7hbGq8zJPHlYHlaa07
 

DeletedUser40902

:Dcu ocazia asta ii spunem la multi ani si lu' befana:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8678

pai a doua "creatie" e doar o portiune de film luata si pusa aici ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus