Discutii concurs - Ziua Romaniei

DeletedUser

am primit si eu mesaj de la 1 pe care nu-l cunosc sa votez concurentul 8
 

DeletedUser25829

Normal nu ar trebui isi fac doar campanie .. gandestete la alegerile pentru presedentie atunci cand Basescu dadea diferite lucruri : umbrele , brichete si diferite chestii atunci cine il mai descalifica a?!?
 

DeletedUser39099

Daca as participa eu, m-ar vota toata suflarea serverului...fara sa dau eu mesaje sa imi fac propaganda...ci pentru simplul fapt ca sunt fenomenal! :rolleyes::cool: ceea ce consider ca e extraordinar:cool:
 

DeletedUser

Normal nu ar trebui isi fac doar campanie .. gandestete la alegerile pentru presedentie atunci cand Basescu dadea diferite lucruri : umbrele , brichete si diferite chestii atunci cine il mai descalifica a?!?

nu e campanie electorala aici. e un concurs unde fiecare trebuie sa aprecieze o lucrare.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
@aquilla S-a mai pus si inainte problema campaniilor acestea. S-a decis ca de la urmatorul concurs sa fie interzise prin regulament.
 

DeletedUser

mai depinde si de om cat poate fi mituit, eu am primit zeci de mesaje sa votez **** ce concurent, si totusi am votat lucrarea care mi-a placut mie, sa fim seriosi aici nu este campanie electorala si personal nu aveam nimic decastigat daca votam un concurent care mi-a trimis mesaj sa il votez.
 

DeletedUser25829

Daca gandim asa niciunul nu ar mai castiga nu exista player care sa nu ceara cuiva sal voteze!
 

DeletedUser

ok, poate sa ceara, dar suntem atat de incuiati la minte incat nu putem vota ce lucrare simtim ca merita sa castige? Am primit nu stiu cate mesaje sa votez lucrarea nr 8, dar mie nu mi-a placut acea lucrare si atunci de ce sa o votez pt ca asa mi s-a cerut???
 

DeletedUser

ok, poate sa ceara, dar suntem atat de incuiati la minte incat nu putem vota ce lucrare simtim ca merita sa castige? Am primit nu stiu cate mesaje sa votez lucrarea nr 8, dar mie nu mi-a placut acea lucrare si atunci de ce sa o votez pt ca asa mi s-a cerut???

tu esti desteapta. altii voteaza din instict.
 

DeletedUser

pe altii nu ii intereseaza, este exact ca in lumea reala.

Dar pe bune acum, la concursurile urmatoare trebuie descalificati cei care isi fac propaganda electorala ca nu suntem al alegeri suntem la concurs, sau sa se aleaga un juriu impartial din cei care frecventeaza forumul extern si au curiozitatea sa si citeasac acele lucrari:)
 

DeletedUser

exact. ar merge si cu juriu, dar sa nu decida ei in totalitate, sa zicem 50% ca sa conteze totusi si ce vrea tot forumul dar nu atat cat sa castige cineva care chiar nu merita.
 

DeletedUser

pai cred ca la urmatorul concurs se va lua in calcul si aceasta varianta:D, nu-i asa dragi admini?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Normal nu ar trebui isi fac doar campanie .. gandestete la alegerile pentru presedentie atunci cand Basescu dadea diferite lucruri : umbrele , brichete si diferite chestii atunci cine il mai descalifica a?!?

Parca numa' Baselu' facea asta...
Am acasa o umbrela de la PNL, o ruleta de la PSD, si niste becuri, da' nu mai stiu de la care partid... :))
Toti fac asa... daor ca in viata reala te doare-n basca daca iti da Xulescu doua brichete... votezi oricum cu cine ai chef... Si in joc... Degeaba imi zice mie cineva sa-l votez, ca daca nu-l cunosc nu-l bag in seama...
 
Sus