Discutii concurs - Ziua Romaniei

DeletedUser

nu e adevarat :)
inainte sa acuzi adu o dovada :) eu am adus-o. omul ala nu a facut nimic singur, poate doar a uploadat pe youtube.
 

DeletedUser

reeditare:)), toate compozitiile sunt foarte bune, o mare parte inspirate din realitatea zilelor ce le traim, este greu sa alegi un singur castigator:((
 

DeletedUser40969

sincer creeatia mea nu conteaza care e....nu e luata de pe net...doar ca m-am inspirat dintr-un caiet mai vechi de a-l meu de istorie
 

DeletedUser

bun, hai sa vedem. ma apuc sa le caut pe net :)
1- cu siguranta originala, stiu si de cine e facuta si ii recunosc stilul
2- si aici stiu de cine e facuta si e originala.
3- aici am dubii, seamana cu ceva luat de pe net dar nu bag mana in foc. poza pusa la sfarsit e sigur de pe net. primele 3 fraze sunt din Constittia Romaniei
4- originala
5- a folosit unele versuri care nu ii apartin dar cred ca ceea ce a facut e permis din moment ce doar le-a citat pentru a-si argumenta ideile. cred.
6- sper ca nu sunt singurul caruia nu ii apare nimic aici.
7- este scrisa frumos, nu am mai intalnit- o nicaieri si nici acum nu am gasit-o pe internet.
8- cum ziceam si mai sus, copiat in totalitate. nimic original.
9- indraznesc sa spun ca e originala, desi e foarte tare :)
10- cred ca e originala
11- originala- ma socheaza cati poeti talentati avem aici ;))
12- originala
13- originala, se vede.
14- originala.
15- cu siguranta originala.
16- nu sunt sigur legat de sunet, dar e cu siguranta mai muncit decat 8. LE: sunetul este de aici cred

DECI DOAR ASUPRA A 4 DIN 16 EXISTA SUSPICIUNI. ASTA INSEAMNA CA MAJORITATEA SUNT COPIATE?

Andy, nu e un singur castigator, sunt 3 dar oricum sunt multe creatii foarte bune, fata de concursul precedent. si mult mai multi participanti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

a fost pus un mesaj mai sus. tu esti ala. ai cerut voturile in trib si de asta te-au votat: )) si nu decid, doar propun. Iar asta am voie:

5. In cazul descoperirii ulterioare ( dupa inceperea concursului ) a anumitor nereguli ( drept de autor, etc ) ca urmare a unor sesizari venite din partea userilor sau din partea unor terte persoane, Team-ul poate exclude din concurs pe cel gasit in neregula cu obligatia de a face publice motivele. ( Descalificarile se fac dupa incheierea perioadei de votare).
eu doar am facut o sesizare. te inteleg ca nu vrei sa iti pierzi punctele premium. plus ca tocmai am demonstarat mai sus ca nu toata lumea a luat de pe internet.
 

DeletedUser40830

@ Master
NU ştiu de ce eşti aşa sigur că toată lumea a luat de pe internet.
Uită vladseria a adus dovezi referitoare la luarea de pe internet. Dacă eşti aşa sigur , te rog să aduci :)
Iar de decis , nici nu a folosit acest cuvânt :) Doar a propus , sau a arătat :) A adus material ..
 

DeletedUser39591

Vlade!
Eu doar am deschis spoilerele..
Nu m-am uitat la fiecare...
Ca erau texte lungi (le credeam de pe net)
Cautam ceva interesant...niste culori...adica niste imagini
La video-uri imi era lene sa ma uit ca erau luungi:D
Si am hotarat sa votez pe cel care are Moldova in texte lungi
Si concurentul 7 avea ;) si l-am votat:p
 

DeletedUser25829

Sa stii ca din trib 1 membru nu ma votat :) defapt mau vodat doar prieteni si 1-2 sau 3 care le-au placut stai linistit! :)

Daca tu mai gasesti video-ul meu altundeva anuntama .. ala inseamna a nu fii original!

Asa ca gura mica daca intradevar era asa de buna a ta luai mai multe voturi :)
 

DeletedUser

Vlade!
Eu doar am deschis spoilerele..
Nu m-am uitat la fiecare...
Ca erau texte lungi (le credeam de pe net)
Cautam ceva interesant...niste culori...adica niste imagini
La video-uri imi era lene sa ma uit ca erau luungi:D
Si am hotarat sa votez pe cel care are Moldova in texte lungi
Si concurentul 7 avea ;) si l-am votat:p

pai te-am acuzat eu de ceva? eu vorbeam cu speed-master. concurentul 7 a facut o poezie foarte reusita, si pana la urma e alegerea ta. dar daca doar ai deschis spoilerele, de unde stii ca sunt luate de pe net?

Sa stii ca din trib 1 membru nu ma votat :) defapt mau vodat doar prieteni si 1-2 sau 3 care le-au placut stai linistit! :)
Daca tu mai gasesti video-ul meu altundeva anuntama .. ala inseamna a nu fii original!
Asa ca gura mica daca intradevar era asa de buna a ta luai mai multe voturi :)
speed, eu nu tin neaparat sa castig, am facut acea creatie pentru ca mi-a facut placere. si este doar prima zi, nu astazi se termina concursul.
Nu inteleg de unde ai atata aroganta, pana la urma 100 pp-uri le termini usor. Eu nu vreau sa fii descalificat, spun doar ca nu ai muncit cu siguranta cel mai mult, nu ai ceam ai reusita creatie si ca nici una din imaginile facute de tine sau sunetul nu sunt facute de tine. Daca tu te simti mandru de "nimic" atunci simte-te in continuare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25829

Auzi vlad da mai bine taci tu din gura ?!? Vedem cine castiga la sfarsit! Care ti-e problema ? Oftica ca nu iei niste amarate de pp-uri sincer ma doare in cot de pp-urile oferite!
 

DeletedUser40830

1. Nu m-am legat de lucrarea ta :) cât de bună e.
2. Nu m-am legat de originalitatea video-ului.
3. Am spus doar să nu comentezi despre altele fără dovezi.
 

DeletedUser39591

Turbatule(speed)
Relax frate!
E doar un concurs...
Te inteleg...te acuza vlad...dar nu te ingamfa !
Ignoara`l pe Vlad
Si nu te mai certa...ca
Vin Albastrii si va fi rau
 

DeletedUser

Auzi vlad da mai bine taci tu din gura ?!? Vedem cine castiga la sfarsit! Care ti-e problema ? Oftica ca nu iei niste amarate de pp-uri sincer ma doare in cot de pp-urile oferite!

De asta ti-ai rugat prietenii sa te voteze? De asta ti-ai rugat colegii de trib sa te voteze? esti penibil, fara suparare. Ti-am explicat care imi e problema. Vad ca te deranjeaza adevarul si de asta cred ca ma "rogi" sa tac din gura.

Si incearca sa scrii mai inteligibil, ma dor ochii, sincer.
 

DeletedUser25829

Turbatule(speed)
Relax frate!
E doar un concurs...
Te inteleg...te acuza vlad...dar nu te ingamfa !
Ignoara`l pe Vlad
Si nu te mai certa...ca
Vin Albastrii si va fi rau

Sa vina sincer nu ma intereseaza sa numai comenteze de altii cea mai buna sa castige!

De asta ti-ai rugat prietenii sa te voteze? De asta ti-ai rugat colegii de trib sa te voteze? esti penibil, fara suparare. Ti-am explicat care imi e problema. Vad ca te deranjeaza adevarul si de asta cred ca ma "rogi" sa tac din gura.

Si incearca sa scrii mai inteligibil, ma dor ochii, sincer.

Poti sa vorbesti cat vrei despre mine :) ... ma faci sa ma simt vedeta ! :rolleyes:

2.11 - ultima avertizare pentru aceasta regula
 
Ultima editare de un moderator:
Sus