Discutii concurs - Ziua Romaniei

DeletedUser40830

Mda , scuze speed .
Credeam că la mine te referi .
Îmi cer scuze dacă te-am deranjat.
 

DeletedUser25829

Bravo.. in loc sa faci tu mare tam-tam ca nu'sh originale mai bine uitete si spune care e mai frumoasa sau care e mai speciala .. nu ca vrei sa fim exclusi si sa ramai tu singur cu lucrarea ta.! for vlad

Mda , scuze speed .
Credeam că la mine te referi .
Îmi cer scuze dacă te-am deranjat.

Nu face nimic!

Fara dublu-post.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bravo.. in loc sa faci tu mare tam-tam ca nu'sh originale mai bine uitete si spune care e mai frumoasa sau care e mai speciala .. nu ca vrei sa fim exclusi si sa ramai tu singur cu lucrarea ta.! for vlad

arata-mi te rog unde am zis ca vreau sa raman singur cu lucrarea mea te rog. lucrarea mea nu este cea mai buna. o recunosc si vreau doar ca, castigatorii sa isi merite premiile. te deranjeaza faptul ca vreau un concurs cinstit?
si mi-am exprimat parerea fata de mai multe lucrari, vei vedea daca imi urmaresti posturile.
 

DeletedUser39591

Nu va certati !!!!!!

-------------
Am un avatar simplu si tare :cool:
 

DeletedUser

nu ne certam ,nu ne certam. doar discutam in contradictoriu :D

foarte simplu avatar, cat despre "tare" ma mai gandesc :))
 

DeletedUser

Am votat concurentul nr. 15..

O mentiune speciala si pentru concurentul nr. 12, mi-a placut creatia, la fel si pentru concurentul nr. 2 e o compozitie aparte, mi-a placut foarte mult.
Am stat in dubii pe care dintre cei trei sa votez.. am ales gandindu-ma ca graficianul care a facut creatia 15 a muncit ceva la ea..

Despre concurentul nr 6 - mie nici nu mi s-a deschis creatia respectiva, pentru a participa la un concurs ar trebui macar sa faci o poza mai mica, sa poata fi deschisa usor.
Sunt pe Opera, de aia nu mi s-a deschis.. da' nu m-am obosit sa bag mozilla sa vad ce e acolo.. :)

Cat despre poezii - nu pot sa le sufar, nici pe ele, nici pe poeti. In general poeziile sunt mai votate decat proza, textul in rime atrage mai multe voturi ca textul normal.. si asta ma enerveaza, pentru ca stiu ca "poetii" special din cauza asta fac versurile respective, ca sa ia mai multe voturi, nu pentru ca ar fi ceva izvorat din suflet, facut pentru ocazia asta.

Asa ca.. jos cu poetii!
 

DeletedUser39591

+1 cavallere:D

Mie nu-mi plac poeziile: sa le citesc,sa le fac,sa le memorez:D

Imi plac pozele:X culori deschise sa-ti bucure culorile
 

DeletedUser

Votat concurentul 15.
Imi place foarte mult imaginea (e inspirata din lumea triburilor), dar si textul e frumos. :)
Felicitari! :)
 

DeletedUser

15-le ? stiu cine e dupa situl pe care e uploadata poza daca nu ma insel :p
 

DeletedUser18865

Sa incepem cu sfarsitul :
Lucrarea 16: Cu acel video te poti duce sa concurezi la orice concurs, e un lucru general valabil pentru romania nu are vreo legatura cu data de 1918 1 decembrie.

Lucrarea 15: Putea fi un pic mai dezvoltata si sterse elementele care se repeta la nesfarsit (spre exemplu copacii). Si sa nu arate ca si cand ai fi deschis harta triburile cu photoshop si luat o harta a romaniei, dat opacity la 50% si pus pe overlay dupa care te-ai apucat sa dai ctrl+alt intr-o nebunie la sate. Totusi interesanta ideea de harta in harta.

Lucrarea 14: O singura intrebare care ar trebui sa arate cat de mult am inteles eu din imagine: Ala e steagul romaniei ce se vede in fundal?

Lucrarea 12: Desi oarecum simplista, imi place.

Lucrarea 8: E sec. Adica nu are acel ceva care sa te impresioneze. Spre deosebire de lucrarea 16 unde elementele grafice erau in legatura directa cu elementele audio, aici e un colaj de imagini pe fondul imnului. Movie maker?

Lucrarea 6: Spre deosebire de cavalleras eu mi-am pierdut timpul incercand sa vad giful. Dar legaturile dintre imagini sunt reci si imaginile nu au nimic comun intre ele , cu exceptia temei de 1 decembrie (deci practic nu e numai o singura lucrare).

Lucrarea 1: Ce e scarba asta?Asta numiti voi lucrare. Si ce sunt cu mortii aia de pe camp de zici ca acum au scapat din stomacul vacii?

Nu am citit nici o compunere text deci nu ma pot pronunta. Pur si simplu nu am rabdare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu am reusit sa vad creatiile 6, 8 si 16 :(((, imi apare doar un mare patrat alb
 

DeletedUser40250

Eu zic ca 15 ar trebui sa castige...e o creatie care combina 1 Decembrie si Triburile
 
Sus