Discutii/lamuriri privind noile modificari ale contului premium

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

din cate stiu Travian a fost facut inainte ,cu cateva luni ,si din ce imi aduc aminte dintro revista , stiu ca cei care au facut travian erau prieteni cu blonzi aia 3 care au facut triburile :D , totusi Travian e diferit de triburile chiar daca pleaca de la aceasi idee

De aici nu ma mai bag, dar astia de fac servere speed pe net au patit pana acum ceva ?
 

DeletedUser

Mai nu stiu ...
Dar daca un anume joc nu foloseste licenta de la bossu de drept si se face o reclamatie o sa fie blocat jocul...
Ma refer la jocurile online .... si or sa si ia o amenda de le vine acru...
 

DeletedUser

Mai nu stiu ...
Dar daca un anume joc nu foloseste licenta de la bossu de drept si se face o reclamatie o sa fie blocat jocul...
Ma refer la jocurile online .... si or sa si ia o amenda de le vine acru...

asa stiam si eu , totusi sunt uni care dau mesaje pe site-uri de socializare sau messenger ,sa intru pe site-ul lor de speed , oare???
 

DeletedUser

Da stiu este foarte usor sa faci un server de triburile mai usor decat pare :))
Dar pana mea...
Iei un server din america cu 600 de euro si merge ala fara greturi poti sa faci jocul de triburile sa ruleze la nesfarsit atata timp cat are curent.. :p
 

DeletedUser

In ce hal se poate misca l2!!!stau pe putin 30 de secunde la un refresh. Si voi stiti sa mariti CP-ul. cumparati macar niste servere calumea si nu mai deschideti atatea lumi noi ca sa le incarcati si mai mult
 

DeletedUser

408 Request Time-out

Your browser didn't send a complete request in time.

Iar a cazut severul si ei vor bani mai multi!!!
 

DeletedUser

eu cu uxini si ceilalti colegi de pe l1 ii ajutam sa le mearga serverele mai bine
am dat delete la conturi

oricum vedeti in premiera cum le merg serverele cand majoritatea jucatorilor nu folosesc contul premium
 

DeletedUser13737

cred ca v-au urmat exemplu si si-au dat delete cont..oricum L2 e interzis acum....mai pe inteles merge nu chiar daca ai CP
 

DeletedUser

Merge perfect(ca de obicei).

Timpul conexiunii a expirat

Serverul de la ro1.triburile.ro nu răspunde suficient de rapid.


* Acest sait poate fi indisponibil temporar sau prea ocupat. Încercați din nou în câteva
momente.

* Dacă nu puteți încărca nicio pagină, verificați legătura la rețea a calculatorului
dumneavoastră.

* Dacă calculatorul dumneavoastră este protejat de un paravan de protecție sau un proxy, asigurați-vă că
Firefox are permisiunea de a accesa internetul.
 

DeletedUser

The website is too busy to show the webpage
HTTP 408/HTTP 409
What you can try:
Refresh the page.

Go back to the previous page.
 

DeletedUser

+1


oricum si pe 20 cat crezi ca se va juca? ..o luna de nervi maxim si gata... ce rost are sa te enervezi aiurea,,,


'Login imposibil. Lumea nu este accesibilă deocamdată.'

stii foarte bine ca merge destul de bine. stai linistit, pci pe colo un favor si gata sa rezolvat ;)
 

DeletedUser523

sigur L20 va merge ceas elvetian:D:cool:ar trebui sa ne mutam cu totii acolo.e o lume noua plina de posibilitati:cool:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus