Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser46551

:O Am vazut o poza cu tine,esti foarte foarte

Bravo,m-ai innobilat,ce sa zic =)))
 

DeletedUser37541

Agresorul zilei
Învinge, ca agresor, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.
67.676 / 67.676
67.676 / 67.676
Ești în frunte! Următorul are 29.860. Păstrează acest record până la miezul nopţii pentru a câștiga realizarea.
 

DeletedUser38023

:O Am vazut o poza cu tine,esti foarte foarte

Bravo,m-ai innobilat,ce sa zic =)))

Bine ca ai vazut.. Pune-o in rama pe perete si spune inainte de culcare rugaciuni la ea .. :rolleyes:

Incepi asa:
Radu, lasa satul meu
Ca e mic, ca de pigmeu.
O sa te ascult mereu
Lasa Radu satul meu!

:cool:

Agresorul zilei
Învinge, ca agresor, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.
67.676 / 67.676
67.676 / 67.676
Ești în frunte! Următorul are 29.860. Păstrează acest record până la miezul nopţii pentru a câștiga realizarea.

Felicitari! :)
 

DeletedUser46551

Bine ca ai vazut.. Pune-o in rama pe perete si spune inainte de culcare rugaciuni la ea .. :rolleyes:

Incepi asa:
Radu, lasa satul meu
Ca e mic, ca de pigmeu.
O sa te ascult mereu
Lasa Radu satul meu!

:cool:



Felicitari! :)


Mai ai 10.000 de dorinte? =)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38023

Mai ai 10.000 de dorinte? =))) Frumoasa fata,esti cumva pe post de clovn?

E nornal sa nu iti placa fata mea.. E fata care ti-a luat satul :)) Fata pe care o visezi noaptea si te face sa te trezesti plangand din somn.. :D
Dar tu uite-te ma la tine mai bine si la scorbura din care ai iesit :))) Tie cand ti-am vazut moaca pe skype am crezut ca esti ... :)))) Ce frumos esti tu sa zici de altii... :X
 

DeletedUser6843

Locaţie
Cluuj
Postări
2.522
:eek:

Daca aveai vechiul cont aveai 5.000 :)) , esti in top sau "cateii" au atatea nick-uri cate postari ai tu?
 

DeletedUser46551

E nornal sa nu iti placa fata mea.. E fata care ti-a luat satul :)) Fata pe care o visezi noaptea si te face sa te trezesti plangand din somn.. :D
Dar tu uite-te ma la tine mai bine si la scorbura din care ai iesit :))) Tie cand ti-am vazut moaca pe skype am crezut ca esti ... :)))) Ce frumos esti tu sa zici de altii... :X


Prietene,in poza aceea era sora mea,trezirea ca esti un =)))..


Sa uitam de trecut,viitorul e mai important.
 

DeletedUser38023

Locaţie
Cluuj
Postări
2.522
:eek:

Daca aveai vechiul cont aveai 5.000 :)) , esti in top sau "cateii" au atatea nick-uri cate postari ai tu?

Astia au nick-uri mai multe.. Numai Pako asta are 3 nick-uri de pe care sa isi dea dreptate cand vorbeste cu mine :)))

Prietene,in poza aceea era sora mea,trezirea ca esti un =)))..


Sa uitam de trecut,viitorul e mai important.

Wow! Deci pe tine, un baiat, chiar te-am confundat cu sora ta? Imi cer scuze :)))

Intotdeauna te-am considerat o cantitate neglijabila si nu te-am luat in seama - te-am innobilat ca pe un sat oarecare si atat, dar chiar sunt curios de data asta.. Ce imi promite pe viitor al doilea sat de atac al meu?
 

DeletedUser38023

Asta te ingrijoreaza pe tine ?Dar de ce nu l-ai luat tu ?

Nu ma ingrijoreaza nimic, eu doar ti-am explicat de ce esti penibil si ca un penibil nu poate sa zica "penibil"..

Tu care esti un saracut in materie de trofee, vii si te lauzi pe langa mine cu ele? :)) Nu l-am luat pentru ca nu ma intereseaza trofeele.. Si stii de ce nu ma intereseaza? Pentru ca le am pe toate si fara sa ma fi laudat cu ele pana acum :)
 

DeletedUser37541

Nu ma ingrijoreaza nimic, eu doar ti-am explicat de ce esti penibil si ca un penibil nu poate sa zica "penibil"..

Tu care esti un saracut in materie de trofee, vii si te lauzi pe langa mine cu ele? :)) Nu l-am luat pentru ca nu ma intereseaza trofeele.. Si stii de ce nu ma intereseaza? Pentru ca le am pe toate si fara sa ma fi laudat cu ele pana acum :)

Auleu .O sa inchid calculatorul si o sa incep sa plang ca m-a facut un [....] penibil si are mai multe trofee ca mine :(.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46551

Si tu in ce o dai cand te lauzi ca ai agresorul zilei cu 60.000 de trupe invinse? :))

Oricum voi latrati pentru victimele noastre si chiar nu conteaza cand un penibil catalogheaza ceva ca fiind penibil..

Offff,ajung si la tine.Sa nu te lasi,sa nu lasi contul la nimeni.
 
Sus