Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser37541

Pentru tine sunt .. :)

Drepti, am spus!

Da esti important ...Ai si tu rolul tau,


1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile". Jignirile de orice natura aduse membrilor comunitatii, sunt strict interzise.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46551

Si tu in ce o dai cand te lauzi ca ai agresorul zilei cu 60.000 de trupe invinse? :))

Oricum voi latrati pentru victimele noastre si chiar nu conteaza cand un penibil catalogheaza ceva ca fiind penibil..

Offff,ajung si la tine.Sa nu te lasi,sa nu lasi contul la nimeni.
 

DeletedUser42349

Cod:
javascript:
var win=(window.main||self),$=win.$;
var coords=[];
var outputID='villageList';
var encodeID='cbBBEncode';
var isEncoded=true;
function fnRefresh(){
$('#'+outputID).val(coords.map(function(e){return isEncoded?'[coord]'+e+'[\/coord]':e;}).join(isEncoded?'\n':' '));}
$(win.document).ready(function(){if($('#'+outputID).length<=0)
{if(win.game_data.screen=='map')
{var srcHTML= '<div id="coord_picker">'+ '<span style="color:blue;text-decoration:underline;"></span><br/><br/>'+ '<input type="checkbox" id="cbBBEncode" onClick="isEncoded=this.checked;fnRefresh();"'+(isEncoded?'checked':'')+'/>BB-Codes<br/>'+'<textarea id="'+outputID+'" cols="40" rows="10" value="" onFocus="this.select();"/>'+'</div>';
ele=$('body').append($(srcHTML));
win.TWMap.map._handleClick=function(e){
var pos=this.coordByEvent(e);
var coord=pos.join('|');
var ii=coords.indexOf(coord);
if(ii>=0){coords.splice(ii,1);}
else{coords.push(coord);}
fnRefresh();return false;};}
else{alert('Acest script trebuie rulat pe harta.\nVa redirectionez acum...');
self.location=win.game_data.link_base_pure.replace(/screen\=\w*/i,'screen=map');}}});
void(0);

Mii de multumiri :*
 

DeletedUser42349

Immortal esti inepuizabil :D :D duci batalii pe toate fronturile cu toata lumea :))

Salut pako , ce mai faci ma?
 

DeletedUser42349

pai poti fi prieten si cu dusmanul , daca esti mai bun asta este, cineva trebuie sa fie mai bun , daca e sa fii tu asta este, e doar un joc, trebuie tratat ca atare
 

DeletedUser38023

pai poti fi prieten si cu dusmanul , daca esti mai bun asta este, cineva trebuie sa fie mai bun , daca e sa fii tu asta este, e doar un joc, trebuie tratat ca atare

Oameni si oameni.. Unii te felicita, unii te injura, iar eu nu fac discriminari, vorbesc cu toti pe limba care le place mai mult.. :)
 

DeletedUser42349

Si eu am fost invins , dar am si invins , sper sa fie o lume lunga si sa nu cedeze nici o tabara usor chiar daca multi se lasa, speram sa vina altii din spate cu chef de joc.. am aflat ca ati apelat la fel si fel de metode sa destabilizati Ibidem , nu scrie nicaieri ca nu este permis ceea ce faceti, atat cat timp cat este legal ..

Stii cum se spune: " In dragoste si in razboi totul este permis " :)
 

DeletedUser38023

Si eu am fost invins , dar am si invins , sper sa fie o lume lunga si sa nu cedeze nici o tabara usor chiar daca multi se lasa, speram sa vina altii din spate cu chef de joc.. am aflat ca ati apelat la fel si fel de metode sa destabilizati Ibidem , nu scrie nicaieri ca nu este permis ceea ce faceti, atat cat timp cat este legal ..

Stii cum se spune: " In dragoste si in razboi totul este permis " :)

Da.. Totul este permis, dar mai putin in dragoste decat in razboi :D

Cu Ibidem a devenit personal in momentul in care am inceput sa ne balacarim si ei s-au bazat pe faptul ca o sa plecam sa jucam pe lumea speciala.. Fals, am ramas aici pentru ei ca..... doar era personal :) A fost personal, acum e doar razboi pentru ca personajele cheie au disparut din tabara lor..
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
wos_armee_110.gif
iar ai target de postari tzepes?
 

DeletedUser

Un zambet dimineata e tot ce vreau
Sa merg mai departe sa nu stau
Pe loc ca timpul trece si imbatranim
Si doar de vremurile astea o sa ne amintim
 
Sus