Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser13059

ar trebuie sa faca raka un sondaj de opinie cu o lista de pretendenti si acolo sa se voteze , ii cel mai fair si asa vedem si parerea publicului de pe extern :)
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Party timeeeeeee.....Ibidem e pa


club0.gif




[video=youtube;CvPdgkD5LA8]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=CvPdgkD5LA8[/video]
 

DeletedUser38023

Ibidem nu e "pa" .. Defapt Mangotaru a vrut sa fie prima din trib si ...... mai are putin:

HohAbVF.png


Hai tanti ca poti! :)) Mai sunt doar 6 in fata..
 

DeletedUser44677

lady chiar daca pica ibi.. sunt cei de pe locu 2 care in viitor sar putea sa vrea primu loc

nu se stie ce rez viitoru :confused:
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
:)))))


Quz0r:
- Cum adică "am dezamăgit"? Ibidem nu a dezamăgit niciodată. De atunci, vrei să-mi spui că ai permis ca numele ăsta să fie dat uitării? N-ai înțeles nimic, tinere..Eu sunt mândru de tine.

Trimite în zori vești în regat. Ce nu li se cuvine, nu trebuie să fie a lor.
Hai să luăm ce-i al nostru! Mâna pe topoare oameni buni, auziți? Puneți mâna pe topor, Ibidem este ordine, Ibidem este teamă, Ibidem este unic!
 

DeletedUser38023

Hai să luăm ce-i al nostru! Mâna pe topoare oameni buni, auziți? Puneți mâna pe topor, Ibidem este ordine, Ibidem este teamă, Ibidem este unic!



În altă ordine de idei,
Ibidem revine pe lumea 41 pentru a 3-a oară, după 4 lumi de pauză.
Echipa este incompletă, dar după cum am încercat să desenez în textul de mai sus ..mai avem de demonstrat multe. În povestea asta am acoperit câteva detalii despre echipa ce va intra pe lumea 41 și am descoperit niște detalii cu referire la trădarea rușinoasă din spatele granițelor noastre, a aliaților noștri de pe ultima lume unde am jucat - 36.

Recrutăm, dar selectiv. Și să nu fie cu supărare..am învățat din experiențele trecute că pe jocul ăsta nu poți avea încredere în nimeni. Nici măcar în cineva care te susține necondiționat, nici măcar în principianții noștri.
Nu mai există strategie calitativă, ci o împerechere voită. Nu mai există un joc de statistică, ci un fel de a arăta proasta educație.
Înainte să te gândești dacă vrei să joci cu noi, întreabă-te dacă meriți.

În Ibidem nu există bătaie de joc, dar există joc.

Sau asa? :eek:
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
[video=youtube;MwHWbsvgQUE]https://www.youtube.com/watch?v=MwHWbsvgQUE&feature=player_detailpage[/video]



asa...
 

DeletedUser

Buna seara,
E numai vina lu radu ca s-a ajuns aici,le-a innebunit pe fetele alea din conducerea ibidem :)
Quzor nici miau nu mai zice :))))
Pe forum,pe joc,si-a schimbat nick-ul!!!
 
Sus