Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser38023

A, deci eu aveam probleme tehnice, nu probleme cu capul..

Vedeti ma? Fi-r-ati ale dracu de voci proaste!
 

DeletedUser38023

Tot ele mi-au soptit si ca e mai bine sa sincronizez atacurile perfect pe bonusul de noapte.. :eek: Daca nu le-as asculta, as fi aproape ok..
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
A zis Marian sa nu mai spamam la 41 ca din cauza spamului nu scade costul talerilor.Facem galagie pe 43 sa para 41 parasita,ok?
 

DeletedUser38023

Ok.. Coboara Doamne intunericul pe lumea 41 si da sa fie taleri care sa coste cat lancierii!
 

DeletedUser45675

pai daca prietenii nostri nervosi acum sunt suparati ...cum sa nu fie moarta?:(
 

DeletedUser38023

O perioada linistita pe lumea 41...

Imi e dor de un inamic nesimtit care nu isi respecta partea din intelegere si care, furat de iluzia puterii, maraie mai mult decat ii permite statutul real de vasalo-sclavete..
Imi e dor sa fim tradati si prostiti in fata!

Nimic nu ne mobilizeaza si nu ne motiveaza mai bine!
Si..nimic nu e mai frumos decat un razboi cu un dusman de cacao cu care iti permiti orice!

Cati mai trebuiesc nenorociti ca sa inteleaga odata pentru totdeauna ca nu e bine sa deranjeze ursii care hiberneaza? Cati se mai vor victime?
 

DeletedUser46224

Care-i treaba fetele ? V-a luat nostalgia ? Vom avea activitate cu totii in curand :D
Felicitari Nerv pentru organizatul de astazi =))
 

DeletedUser46519

Shaoline te gasesc si aici .. mare jucator !!! 2 milioane de pct de barbare si interne :) si acuma se crede mare jucator ar trebuii sa multumesti r.s-ului ca mai esti pe harta ca v-am dat alianta ! daca nu erati mancati .. !
 

DeletedUser45675

Chiar de ar fi cum zici tu,ca datorita aliantei cu r.s am "crescut" ,din cate stiu eu nici un trib de pe .ro nu da unui alt trib o alianta fara a beneficia si ei de ea nu? Asa ca lasati prostiile astea cum ca noi am trait pe spatele lor ,asa am putea sa spunem si noi ca ei cand au avut razboi cu ibidem au beneficiat de alianta noastra,hai sa nu aruncam vorbe aiurea daca nu stim situatia.

Eu nu le urez decat succes si de abia astept sa vad cum joaca marile vedete :)
 

DeletedUser46519

Stai linistit ca ne descurcam si cu toate harta :) ! AKA acuma 90% este format din refugiati !! nu este un trib compact acolo sio sa vedeti cum zburat in 6 luni ca-i viteza inceata bato vina
 

DeletedUser46224

Fiecare trib trebuie sa aibe un papagal...si acela esti tu pentru RS ! =))
Sa ziceti voi merci ! Ca de nu eram noi..inca va bateati cu Ibidem =))
Esti la mare distanta de noi...dar nu-i problema...dupa ce inaintam, personal vin si-ti inchid gura !
 
Sus