Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser44677

GOTB smecheru de pe 41 :)) urla acuma 2 zile dupa deff pe forumu academiei

ia bagat aia cate 2-3 ferme pe satele unde a fost atacat si acm e zmeu :))
 

DeletedUser23469

Dupa esecul lamentabil din aceasta dimineata, va intelegem frustrarea si necesitatea de a minti fara obraz:))
 

DeletedUser

GOTB smecheru de pe 41 :)) urla acuma 2 zile dupa deff pe forumu academiei

ia bagat aia cate 2-3 ferme pe satele unde a fost atacat si acm e zmeu :))

Asa cum si la voi s-au blindat anumiti jucatori, cred ca un minim de aparare a meritat si al nostru GOTB. El cel putin mai cunoaste si jocul.

Felicitari pentru rezultatul din aceasta dimineata! :eek:

Ca o paranteza:

Parte 1:
Triburi: Aka/Ts, Aka/T2, Aka/T3
Parte 2:
Triburi: -Nerv, -Nerv*

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 92
Tabăra 2: 7
Diferență: 85

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 823,500
Tabăra 2: 66,820
Diferență: 756,680

chart


To be continued...
 

DeletedUser45675

As mai putea pune inca o data statistica:)) ce rost iti mai are?

Dar si acum am atacat pe PNA, miseleste ETC..cu nobili trimisi de la 80 de ore si nu au fost in stare sa faca splituri....mai are rost?
 

DeletedUser44677

ce sa zic :) am vz ce sate sau pierdut

Oricum asta e....
ati luat 70 de sate de la 4 jucatori care nu aveau cu ce face split (cred)
fapt consumat si felicitari :)
 

DeletedUser45675

120 de sate*

Si langa acei jucatori domneste un jucator de 165 sate cu proportie 2-1 (aparare atac) NU au de splituri zici?
nu stiu ce jucator esti tu dar mai bine de abtineai!
 

DeletedUser44677

am zis ca nu stiu ce sa intamplat acolo si nu te mai da asa mare domne
Aveam 5 jucatori care era pe granita de sud:) pe GALBEN

Eu cred ca a fost facuta manevra :) 100% sa nu faca nimic a si sa lase asa satele nici o recuperare:) ----> inactivi(pe galben)

trebuia sa fac un print sa vezi si u sa nu te mai lauzi.... ca ai facut ca ai dres:) cu tot cu 120 de sate

simt ca explodezi de bucurie esti mandru de tine si bine faci

Natasha e un zeu pe zona voastra (daca erau 10 jucatori ca ia erati mancati de mult)
 

DeletedUser45675

ca IA?:)) poate ea,dar nici ea ca e un el!

Daca erau 10 ca "ia" avea trib si nu intrau la voi... in fine vad ca nu ai treaba cu subiectul si jocul,esti pe langa!
 

DeletedUser45675

6 Natasha Romanoff -Nerv 1.428.879 165 8660
7 Natasha Romanoff -Nerv 1.428.879 165 8660
8 Natasha Romanoff -Nerv 1.428.879 165 8660
9 Natasha Romanoff -Nerv 1.428.879 165 8660
10 Natasha Romanoff -Nerv 1.428.879 165 8660
11 Natasha Romanoff -Nerv 1.428.879 165 8660
12 Natasha Romanoff -Nerv 1.428.879 165 8660
13 Natasha Romanoff -Nerv 1.428.879 165 8660
14 Natasha Romanoff -Nerv 1.428.879 165 8660
15 Natasha Romanoff -Nerv 1.428.879 165 8660
16 Natasha Romanoff -Nerv 1.428.879 165 8660


Pacat ar fi iesit un trib frumos nu?:)))
Ce minte are si ala,de ar fi 10 ca "ia" erau tribul de pe locul 1 acum =))
 

DeletedUser44677

stefan

voi ati dat organizat in zona aia :) (fostu gtg)..(mi se pare sau ma insel


si cand cand sa format nucleu vostru printre ei (ce sa intamplat) toti atacau in stanga si in dreapta si pana sau reorganizat cu deffu ect.. a fost prea tarziu
si din pacate au fost si inactivi...

acolo ati avut noroc ca ati recrutat tot ce ati prins gen... fricosi

daca erau jucatori se bateau cu voi chiar daca aveau o granita mare ...

reorganizau deffu si isi vedeau de treaba lor dar a fost o prostie dizolvarea gtg... daca erau baieti destepti erau departe acm....

subiect inchis (bafta la joc) ne vom vedea pe 44 daca te crezi asa zmeu si bun stefan
 

DeletedUser

Renunți deja sau de ce vă dați întâlnire pe 44? :)).

Te-ai plictisit să cauți scuze penibile de genul "ați avut noroc că am avut 5 jucători pe galben, în graniță; cred, totuși, că-i o manevră" ? Ne-am plictisit și noi.

PS: Speedere, tu, ăsta cu gramatica, propun să le ți jucătorilor tăi lecții de gramatică și vocabular sau cel puțin să vă schimbați purtătorul de cuvânt. E jale mare, mare, mare.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Renunți deja sau de ce vă dați întâlnire pe 44? :)).

Te-ai plictisit să cauți scuze penibile de genul "ați avut noroc că am avut 5 jucători pe galben, în graniță; cred, totuși, că-i o manevră" ? Ne-am plictisit și noi.

PS: Speedere, tu, ăsta cu gramatica, propun să le ți jucătorilor tăi lecții de gramatică și vocabular sau cel puțin să vă schimbați purtătorul de cuvânt. E jale mare, mare, mare.
dar vai,ce ne mai laudam:)voi inca nu realizati ca inafara de costy si grigore majoritatea de acolo sunt praf :D in frunte cu memo :D (eu sunt praf,un noob,deci tratati-ma ca atare)


Dupa esecul lamentabil din aceasta dimineata, va intelegem frustrarea si necesitatea de a minti fara obraz:))

uite moldoveanul care nu putea sa lanseze un tren ca avea lag :D ai prins glas puiule? ne-ai spus ca nu mergi cu AKA,doar ca sa apuci sa refaci atacul :D mare caracter....
 

DeletedUser45675

O sa intru si pe 44 sa fac niste pp-uri :)) fac si pp-uri si te si scot pe tine in acelasi timp=)))
 

DeletedUser37481

Ma amuz cand vad toti papitoii aratand cu degetul in stanga si-n dreapta,ca a luat nu stiu cine barbare si interne,ca nu stiu ce.Mai bine uitati-va la voi ce ati facut,sau ce ati vrut sa faceti.Vorbeati despre mamut...serios?Cred ca va uitati prea mult pe Animal Planet si va autocaracterizati.Cat v-ati chinuit sa rupeti un grup format din cativa jucatori care ne stiam?Credeti ca ati reusit,dar tin sa va anunt ca nu ne-am despartit,doar ne-am unit cu alt trib,si suntem aceiasi oameni pe care voi ati incercat sa-i scoateti dar n-ati putut,in schimb ati fugit ca fata mare la maritat care pe unde ati apucat,din "diverse" motive.Daca noi luam barbare si interne,ma-ntreb si-acum,de ce n-ati fost in stare sa ne scoateti?Priviti dincolo de aparente si veti vedea ca toate au un scop,toti avem un scop si-un interes,fiecare are stilul sau de a juca,trebuia doar sa vezi esenta lucrurilor,dar mai bine sa-ti dai cu presupusul si sa arunci niste aberatii,ca sa pari interesant...Vorba lunga,saracia omului...Sanatate si succese !
 
Sus