Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Ma amuz cand vad toti papitoii aratand cu degetul in stanga si-n dreapta,ca a luat nu stiu cine barbare si interne,ca nu stiu ce.Mai bine uitati-va la voi ce ati facut,sau ce ati vrut sa faceti.Vorbeati despre mamut...serios?Cred ca va uitati prea mult pe Animal Planet si va autocaracterizati.Cat v-ati chinuit sa rupeti un grup format din cativa jucatori care ne stiam?Credeti ca ati reusit,dar tin sa va anunt ca nu ne-am despartit,doar ne-am unit cu alt trib,si suntem aceiasi oameni pe care voi ati incercat sa-i scoateti dar n-ati putut,in schimb ati fugit ca fata mare la maritat care pe unde ati apucat,din "diverse" motive.Daca noi luam barbare si interne,ma-ntreb si-acum,de ce n-ati fost in stare sa ne scoateti?Priviti dincolo de aparente si veti vedea ca toate au un scop,toti avem un scop si-un interes,fiecare are stilul sau de a juca,trebuia doar sa vezi esenta lucrurilor,dar mai bine sa-ti dai cu presupusul si sa arunci niste aberatii,ca sa pari interesant...Vorba lunga,saracia omului...Sanatate si succese !

vorbe mari din gura ta ! n-ai fost in stare sa faci un organizat sau sa pui deff pe granita asa ca te rog sa taci ! esti praf pe jocul asta ,pana si AKA radea de tine cu topicurile tale idioate pe forum ,parca ai spus ca dai stergere? au trecut mai bine de 5 zile,de ce mai esti pe harta? =))))
 

DeletedUser46704

dar vai,ce ne mai laudam:)voi inca nu realizati ca inafara de costy si grigore majoritatea de acolo sunt praf :D in frunte cu memo :D (eu sunt praf,un noob,deci tratati-ma ca atare)




uite moldoveanul care nu putea sa lanseze un tren ca avea lag :D ai prins glas puiule? ne-ai spus ca nu mergi cu AKA,doar ca sa apuci sa refaci atacul :D mare caracter....


Cand memo juca triburile,tu inca EDITAT ;)
Ma si amuz,vorbesti pe aici de ala de ala,dar tu marele ..... de pe l41 care nu ai stiut sa dai un tren,vorba lu remy,ba frate ala nu stie sa dea tren,cu noobi din astia jucam noi...te-a invatat ala sa dai atacuri si ai devenit mare vedeta :))
EDITAT ,noob-ul tot noob ramane :)))))
 
Ultima editare de un moderator:

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Incetati cu jignirile si atacurile la persoana. Daca veti continua in aceeasi directie, nu ne vom mai limita la dat avertismente si facut curatenie ci vom acorda cateva "bilete de vacanta".
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Cand memo juca triburile,tu inca erai la olita ;)
Ma si amuz,vorbesti pe aici de ala de ala,dar tu marele ..... de pe l41 care nu ai stiut sa dai un tren,vorba lu remy,ba frate ala nu stie sa dea tren,cu noobi din astia jucam noi...te-a invatat ala sa dai atacuri si ai devenit mare vedeta :))
Oricum stii ca esti doar un copil,care sufera de smecherie si care se da mare in spatele unui computer :)
Ciocu mic si joc de glezne,noob-ul tot noob ramane :)))))

noob cum sunt,la mine ai venit in secunda doi cand a fost trecut JFF-ul pe harta cu rosu,si mi-ai zis "rezolval pe icsu" ,nu inteleg cum ai "tupeu" sa vorbesti apoi cu icsu si sa spui ca "alex e praf" ....chiar nu imi pasa ce crezi tu despre mine,cine ma cunoaste stie cum sunt ;)
 

DeletedUser46704

Eu am zis sa rezolvi tu jff-ul??
Eu niciodata nu am vrut sa-mi atac prietenii de acolo,remy..babi chiar imi sunt prieteni ;)
Cand au plecat,au plecat tot din cauza ta...dar asta este..alea sunt la trecut ;)
Tu oricum nu poti face mare lucru pe harta ;)
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Ok ne oprim aici....ti-am mai pus odata dovezi pe forum si nu ai putut decat sa faci noi acuzatii :)
Sa ai o seara buna
 

DeletedUser46704

Cius
Data viitoare sa nu mai vorbești pe langa subiect ;)
Joaca pe contul tau Si taci;)
 

DeletedUser46755

Eu am zis sa rezolvi tu jff-ul??
Eu niciodata nu am vrut sa-mi atac prietenii de acolo,remy..babi chiar imi sunt prieteni ;)
Cand au plecat,au plecat tot din cauza ta...dar asta este..alea sunt la trecut ;)
Tu oricum nu poti face mare lucru pe harta ;)

Ce sa rezolve, ca i-a cerut invitatie lui "straicar" si i-a retras-o babi. A ras ala de el in ultimul hal. 2peu plangea dupa invitatie in JFF sa nu piarda satele.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
dar cine vrea sa scape de aka? eu vreau sa scap de memo si acolitii lui :D are gura mare dar si-a dat contul cand a iesit tam tam :))))
 

DeletedUser46755

Cum sa scapi tumde memo cand noi faceam cheta sa ai si tu premium o luna? Hai bai tupeu, fii serios.
 

DeletedUser38023

zqu8i1J.png


As fi bucuros sa stiu ca macar unui alt suflet din joc i se intampla cel putin saptamanal sa isi redenumeasca rapoartele cu "republica ploiesti"
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Se pot evita usor situatiile de acest gen prin adaugarea unei conditii de verificare a paginii in care te afli :)

Am adaugat in scriptul ce cred ca il folosesti (tu sau cel de pe contul caruia ai facut print screen-ul) ceea ce trebuie (actualizat si in colectie):

Cod:
javascript:var text='';
if (game_data.screen == 'overview_villages' || (game_data.mode=='combined' || game_data.mode=='prod' || game_data.mode=='units' || game_data.mode=='buildings' )) {function redenumire(){$('.rename-icon').each(function(contor){index = contor < 9 ? '000'+(contor+1) : contor < 99 ? '00'+(contor+1) : contor < 999 ? '0'+(contor+1) : (contor+1);$(this).click().click(); $(this).parent().next().children().val(index + ' ' +text); $(this).parent().next().children().next().click()} )
 }redenumire()}else {UI.ErrorMessage("Scriptul trebuie rulat din privirea generala");}void(0);
 
Ultima editare:
Sus